November 2013


VELKÉ PROTŘÍDĚNÍ AFFS!

30. november 2013 at 10:01 Blog
Ahoj..
Celkem důležité téma, ne?
Doopravdy? Vůbec se mi do toho nechtělo..
Ale zkrátka musím
No otevřete si celý článek a dozvíte se víc :)

Something about me.

28. november 2013 at 6:00 Diary
Ahoj. Rozhodla jsem se udělat takový menší článek o mně... Jen pár faktů, pocitů, oblíbených věcí a podobně :)


ČLÁNEK BYL Z OSOBNÍCH DŮVODŮ SMAZÁN


Why write a diary?

27. november 2013 at 6:00 Diary
Heey!!

Dneska jsem si pro vás připravila takový článeček o tom, proč si psát deník [?].

Tedy, já osobně si píšu deník už docela dlouho, rozhodně přes rok. Vlastně, v lednu to budou dva roky, myslím...
Navedla mě k tomu trochu kamarádka. -Psala jsem si různé deníčky už když jsem byla malá, ale nanovo jsem začala minulý rok, když El přišla ke mě s notýskem v ruce a psala si do něj různé drobnosti. A mě to popadlo taky. Pospíchala jsem si hned druhý den koupit deníkček - S Hello Kitty.
Od té doby si píšu deník téměř každodenně.
Ale dost mých keců, píšu to kvůli něčemu jinému!

Proč si psát deník?
Podle mě je důvodů hned několik.
-Vzpomínky
-Můžete se vypsat
-Až vám bude víc, bude zábavné si to číst.
-Můžete si pobrečet, nebo se zasmát nad věcmi, co jste dělali, když jste byli mladší!
-Deník nikomu nic nepoví!

Já jsem si tuhle četla svůj první deníček a dost jsem se nasmála nad tím, co jsem tam psala za blbinky. Vlastně si teď říkám, že..

Demi Lovato - Neon Lights [#2]

26. november 2013 at 6:00
Ahoooooj!
wau, řekla jsem český pozdrav, se divím :D.


Dobře, dobře! Měl to být druhý článek na druhý playlist=mé oblíbené písničky, ale .. Já prostě Demi musím věnovat ten článek celý. Ano Demi, to je pro tebe! [Naivně věřte, že to čte :DD]

Už jste slyšeli její novou, dokonalou, boží písničku Neon Lights? Já to slyšela v pondělí - jo, stydím se, že tak pozdě- a naprosto mě okouzlila! Miluju tu písničku!!

Abych řekla pravdu, dřív jsem Dem moc nemusela. Ani už nevím proč, prostě mi byla nesympatická.. Ale teď už ne. Heart Attack, Made in the USA a Neon Lights, .. Dokonalé písničky, díky kterým jsem si ji naprosto zamilovala. Už bez ní nemůžu žít! Mam ráda její hlas. Když jsem se v pátek koukala na X-Factor USA, .. má úúplně jiný hlas, než jaký má, když zpívá. V písničkách ho má takový silný a nebojácný, zatím co když mluví, je to spíš sladké a roztomilé.. No jo, jsem divná ._.!


Já nevím.. Ta písnička mě jednodušše dostala do kolen. Demi je tam nádherná, miluju její modrý vlasy! A ten její výraz, jak je sebevědomá! Taky bych chtěla být jako ona.. Dá se říct, že mi přibyla další idolka.. Miley, Pezz a teď už i Demi!

Myslím si, že ta písnička .. Já prostě nevím, dodává sebejistotu, sebevědomí a odvahu! Jak se vždycky rozjede a potom zpomalí! Je dokonalá! Myslím si, že si ji budu často pouštět už je proto, že ji zpívá Demi a že tam písnička je taková, jaká je. A Demz je tam svoje.. :3
Co víc dodat?..

Jaký máte názor na Demz? A líbí se písnička?

New room? -Inspiration

25. november 2013 at 6:00 Style
Helloooo!

Opět se hlásím na blogu, konečně jsem včera měla trochu času a tak jsem si do zálohy dala několik článků! Jeden z nich tady máte už dnes! O:)


Ano, opět mě chytla ta nálada, předělat si pokoj. Tak, jak ho mám teď, ho mám od sprna '13, takže 3 měsíce a už mě to zase nebaví. Jsem holt šílená/bláznivá.

Jelikož jsem nejdřív nevěděla, jak si to předělat- Ano, měla jsem hrozně moc nápadů, ovšem žádný neuskutečnitelný-, rozhodla jsem se, najít si na weheartit.com nebo na tumblr nějakou inspiraci. No, nebyla bych to já, kdybych sem nějaké ty fotky nedala, takže tu jsou. Snad se vám něco bude líbit.

Jo a mimochodem. Až si pokojík přestavím, chcete sem fotky/video? :) Ráda bych se s někým podělila o moje nápady, ale nevím, jestli by vás to zajímalo, tak písněte.

Líbí se nějaké obrázky?

Surprise -2000 visits

24. november 2013 at 6:00 Blog
Hey :3!


Tákže. Ano vím, vím. Slibovala jsem to hned, jak bude 2000 návštěv, ale prostě to dřív nešlo a já chtěla, aby to vyšlo na víkend. No, dneska je sobota [neděle], takže to tu je!

Za 2000 návštěv jsem si pro vás chtěla připravit překvápko. Samozřejmě chci moc poděkovat! :3 Blog mám 2/3 měsíce a pár dní, takže jsem fakt moc ráda.. Snad to pujde ještě výš :3!

Napadlo mě, co bych mohla udělat, ale nechci o tom rozhodovat sama. A protože na svědomí máte ty návštěvy vy, dala jsem vám rozhodnout do anekty. Je tam několik možností na to, co bych mohla udělat a já se pokusím to splnit :3. Samozřejmě co nejdřív, ale jestli to bude nějaké video, nevím, jak to dopadne :D...

-Moc vám děkuju za nášvěvy. Ani nevíte jak jsem ráda, že se blogu aspoň trošku daří :3.

Nezapomeňte na anketku! :)

Oh God, thank you. IT'S FRIDAY, BITCHES

22. november 2013 at 19:42 Diary
weheartit.com

Óóh, Bože.. Děkuju!! Je pátek! Bitches (To neberte vážně).

Konečně. Už jsem myslela, že umřu.. A to vážně. Škola mě tak neuvěřitelně deptá, že mě to dovede ke skoku z útesu, i když by mi dalo práci za ním dojít..

Dnešní článek jsem zařadila do rubriky s diářem. Dnešek byl vážně fajn. [Teď mi přijde, že to je poprvé, co píšu o svém dni, nebo ne?]. Sice jsem spala tři hodiny kvůli mým ExtréměMegaFatálně hlučným sousedům, kteří si do tří ráno pouštěli hudbu - rockovou, takže mi duněla celá postel a pes nervozně zavrtával hlavu do mojí peřiny - a musela jsem vstávat v šest hodin, jako každý den. A sice byla první hodina matiky, sice byla dneska fyzika a sice mě nic nebavilo.. Ale bylo to fajn :D. Hodně jsme se s Lenkou smály, což vždycky odlehčilo situaci a na obědě byla jako vždy neuvěřitelná sranda, protože jsme si povídaly o létě a jak její nevlastní taťka vylezl z bazénu v plavkách, slipových, a říkal nám, ať netrháme úrodu (rybíz) sousedům (stejně jim visel přes plot!) a Míra a Eliška vedle nás z toho nemohli, stejně jako my.. :D No to se...

Relax - OYWMP

20. november 2013 at 20:30 Photos
Helloooo!

Dneska jsem se měla docela fajn. Docela se tomu divím, po delší době.. Tedy, musím pominout všechny ty špatné detaily a okolnosti, ale jinak byl dnešek super :D. Nojo, musela jsem se pochlubit o dobrém dni, po dlouhé době.. :3

Ale, dnešní článek patří dvoum fotkám- relaxu. Mému relaxu. Dneska jsem si totiž četla. Po dlouhé době (opět tato věta), jsem si našla pár hodinek na to, abych si mohla přečíst 107 stránek mojí knihy - Únos čtvrté princezny. Naše češtinářka řadí všechny čtenáře mezi dvě skupiny- Pomalý × rychlý čtenář. Abych se přiznala, jsem v té pomalejší skupině.. Vždycky před sebou ještě vidím ten děj, takže mi to trvá maličko dýl..Rozhodně se za to ale nestydím, každý má jiné tempo.. Ať už se to týká čehokoliv, nebo snad ne?

Konečně se dostávám k fotkám. Zabalená do deky, v ruce hrníček čaje s citronem, se zapnutými světýlky a několika hořícími svíčkami v pokojíčku. Ležela jsem zachumlaná na posteli a četla si několik hodin knihu. Konečně!

Fotky nejsou upravované :)Máte nějakoou oblíbenou knihu, nebo zrovna něco čtete? :3

Playlist #1

19. november 2013 at 6:00
Helloooo.
Tákže, na začátek chci jenom upozornit, že škola mi přibývá, takže články už zřejmě nebudou tak časté, jako byly doteď. Nezlobte se, ale tohle je hobby a škola povinnost, však víte..


Na dnešek jsem si pro vás připravila playlist několika mých oblíbených písniček. Některé jsou pomalé, rychlejší, dokonce se tam najdou i některé české, což u mě vážně není zvykem, no a taky něco na party.. Můj oblíbený styl hudby. Snažila jsem se seskupit jenom ty fakt neojblíbenější písničky, aby jich bylo třeba 5, ale vážně to nejde, mam jich prostě moc..Snad se některé budou líbit, nedáte mi třeba některé typy na hudbu?:)

1. Emeli Sandé & Naughty Boy - Wonder

více v celém článku

I love it - My new room decoration

14. november 2013 at 8:16 Style
Hii!! :3
Neodpustila bych si, kdybych to sme nedala, tak to tu prostě bude! :D
Dobře, minulý týden jsem si v Penny koupila světýlka do pokoje. Možná mají být na vánoční stromeček, ale to je mi jedno, já je totiž sháněla už vážně přes rok, možná déle. Vždycky se mi to hrozně líbilo a najednou jsem si to mohla koupit, tak jsem šance využila. Ještě ten večer, kdy jsem si je koupila jsem je navěšela do pokoje.

Prodejna: Penny
Cena: 200 Kč
Produkt: 120 kusů LED svítilniček na Vánoční stromeček

Byla jsem moc šťastná :3. Chtěla jsem si koupit trochu jiná světélka, ale byla hrozně veliká, takže jsem vybrala tyto. Navíc stály jen o cca 40 Kč víc a bylo jich tam třikrát víc a lepší, takže si myslím, že se to vyplatilo mnohem víc, než si vzít ten menší a horší balíček. Kupovala jsem si tam ještě svíčku, ale ta k tomuhle moc nepatří :D.
Jsou fakticky dokonalý :3.
My New Jeans!

11. november 2013 at 6:00 Style
Hi!
Džíny jsem si koupila 9.11.2013
Na začátek chci říct jednu důležitou věc. Nejsem jedna z těch holek, co mají ve skříni třicatery džínsy a říkají, že nemají co na sebe. Mam troje a stačí mi to. Nevím, k čemu jich mít tolik, ani to za měsíc neusnosí, ale to nevadí. Taky nejsem ta, co si koupí všechno, co se jí líbí, bohužel. I když by se mi to líbilo, jako snad každému, není to tak. Koupím si jen to, co fakt potřebuju a já nové džíny potřebovala. Tyhle jsem měla půl roku, také svoje oblíbené, světle modré, jenomže už to nebylo ono. :X Znáte to, ne?
Neuvěříte, ale zkusila jsem si asi dvacetery ryfle! Buď mi byli, ale dole byli moc široký, nebo se mi na mě nelíbili, nepasovali mi a podobně, takže jsem v Takku a New Yorkeru strávila bez mála dvě hodiny jen zkoušením ryflí! Řeknu vám ještě jednu věc, v Takku mají fakt minimální výběr věcí. Vždycky jsem si tam dokázala dobře nakoupit, ale teď je ten obchod takový.. prázdný, o ničem. Džíny jsem si vybrala až v New Yorkeru. Ten obchod miluju :3! neuvěřitelný výběr džín, jeggin, legin i skinny džínsů, rozšířených, velké velikosti, prostě pro každého! Mají tam nádherné věci a myslím, že si tam něco zas dojdu koupit, nějakou mikču nebo tak, protože tu bych taky potřebovala, ale tolik to nespěchá.
No, přes tenhle dlouhý článek, i když bych klidně psala dál, se dostávám k fotkám [+ informacích] džínsů.
Fotky najdeš v celém článku! :)

With Family -Cottage - OYWMP

10. november 2013 at 10:28 Photos
Hiii!
Omlouvám se, že to není přednastavené a dostává se to sem až teď :/.
Včera jsem byla na chatě s mojí rodinkou, teda až na babičku, tak nejela. Nebyli jsme tam dlouho, jenom jsme si jeli do sklepa pro jablka a zazimovat to, což byla škoda, protože tam byla sranda :D. Mam mladšího bráchu, je mu 10, a my jsme se tam nejdřív prali o nakrájené jablko a potom si hráli se psem, takže fajn :). Konečně nějaký odpočinkový den, po namáhavém týdnu.. No, nebyla bych to já, kdybych něco nevyfotila, takže tady je pár fotek :3.


Dvě sedmikrásky, každou jsem fotila jindě. Jedna je na takové dlouhé cestě a druhá u záhonů, kde jsem jim pošlapala zasazený česnek :X :D.
A potom dvě dolní fotky. Jablko, o které jsme se prali s bráchou, vzadu je vidět máznutý auto :D. A potom můj pejsek Mazel :3. Já vím, nemá tam čumáček, ale když mě se ta fotka tak moc líbí.. :O :)


A jako dvě poslední fotky tady jsou takové tmavší, smutnější, ale snad se taky budou líbit :D Jsou maličko o ničem, ale to neva :D! Jezírko na zahradě, v létě tam jsou lekníny a větvička na keři, ta je u hlavní brány :).

Snad až na chatu někdy pojedu v létě, třeba natočím video, nebo zase něco nafotím. Arh, mám chuť pořád něco psát, budu muset napsat nějaký článek a přednastavit ho :D.
Líbí se fotky? :) Máte taky chatu nebo chalupu, kam rádi jezdíte? :3

Liebster Award #3

8. november 2013 at 6:00 Tagy
Hey :)

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU.

OMLUVA for Affs #1

3. november 2013 at 21:31 Blog

OMLOUVÁM SE VŠEM MÝM AFFS!!

Nevím, jestli to všecko stihnu zítra oběhnout, možná nestihnu nikoho. Články jsou přednastavené až do 7. listopadu, takže netuším, jestli se vůbec k blogu přiblížím! Moc se omlouvám :( Snad to všechno oběhnu, pokusím se vše okomentovat, ale budu mít hrozně moc školy, už to vidím, učit se na tolik testů, to bude peklo!
Jednodušše - Kdyby někdo neměl koment, prosím, nezlobte se na mě :'(.. je toho na mě už vážně hrozně moc, nezvládám ... Nic..

Neznamená to ale, že vůbec neoběhnu! jen varuju, kdybych náhodou neoběhla, abyste se nezlobili:)

Prostě to berte jen jakože.. kdyby náhodou, ok? :D :)
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.