Why write a diary?

27. november 2013 at 6:00 |  Diary
Heey!!

Dneska jsem si pro vás připravila takový článeček o tom, proč si psát deník [?].

Tedy, já osobně si píšu deník už docela dlouho, rozhodně přes rok. Vlastně, v lednu to budou dva roky, myslím...
Navedla mě k tomu trochu kamarádka. -Psala jsem si různé deníčky už když jsem byla malá, ale nanovo jsem začala minulý rok, když El přišla ke mě s notýskem v ruce a psala si do něj různé drobnosti. A mě to popadlo taky. Pospíchala jsem si hned druhý den koupit deníkček - S Hello Kitty.
Od té doby si píšu deník téměř každodenně.
Ale dost mých keců, píšu to kvůli něčemu jinému!

Proč si psát deník?
Podle mě je důvodů hned několik.
-Vzpomínky
-Můžete se vypsat
-Až vám bude víc, bude zábavné si to číst.
-Můžete si pobrečet, nebo se zasmát nad věcmi, co jste dělali, když jste byli mladší!
-Deník nikomu nic nepoví!

Já jsem si tuhle četla svůj první deníček a dost jsem se nasmála nad tím, co jsem tam psala za blbinky. Vlastně si teď říkám, že..

...bych se do té doby klidně vrátila. To jsem ještě neměla tolik starostí. Achjo, zase se dostávám úplně jinam!

Důvod, proč já si píšu deník je ten, že vždy když ho otevřu a pročítám si řádky, říkám si, jaké to asi bude, číst to mým dětem? Budu se třeba stydět nad tím, co jsem tam napsala, nebo se tomu zasmějeme? A nebo je to třeba vůbec nebude zajímat? Nebo třeba, že je inspiruji a oni si deníky budou psát také?
Netuším.
Každopádně mě to neuvěřitelně baví.. Vždycky se můžu vypsat. Stačí mi pár stránek, obyčejný deník.. Za 30 korun, hlavně, aby to mělo řádky, jinak by to dopadlo katastrofálně! :DVzpomínky, které vám nikdo nikdy nevezme..
Které jsou cenné..
A můžou navždy zůstat zamčené,
ve vašich denících..
By: Me


Píšete si deník?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lucy Lucy | Email | Web | 28. november 2013 at 18:08 | React

Já si teď zrovna deník nepíšu, ale psala jsem když jsem byla menší a musím říct, že když jsem ho nedávno pročítala strašně jsem se smála tomu jaké blbosti jsem tam kdy psala:)

2 Misha Misha | Web | 30. november 2013 at 17:00 | React

Já si deník psala asi od osmi let, vždycky jsem přestala, pak zase začala a nyní mám deník, ale už jsem tam tak měsíc, dva nepsala. Hodně mě baví si číst starý deníky, je to zábava a nebo vzpomínám co mě dřív trápilo

3 sunny sunny | 5. january 2014 at 18:50 | React

Jo, píšu i když naprosto nepravidelně :D ale jsem ráda že ho mám, protože, jak jsi řekla, už ho mám dlouho a když čtu staré zápisky tak...nostalgie :´)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.