close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

December 2013

Win-Win Shop!

15. december 2013 at 6:00 Style
Ahoj! Dnešní článek se týká skvělého internetového obchodu jménem Win-Win shop!
Chceš se dozvědět víc o tomhle skvělém obchodě?
Rozklikni si celý článek, podívej se na ukázku fotek oblečení a zjisti, jak levný obchod je!

Christmas Story [Vánoční soutěž na blog.cz]

13. december 2013 at 16:22 Stories

Povídka do Vánoční soutěže na blog.cz a skvělý start pro novou rubriku Stories!

Obrázek bude dodán! :3


Winter tip #3 - DIY Gift Ideas

12. december 2013 at 6:00 Beauty
Hi! Dnešní článek jsem chtěla věnovat dalšímu Winter Tipu, protože Vánoce se blíží a vy možná máte už všechny dárky nakoupené - přiznávám se, že já ne. Vaše dárky se ale dají doplnit drobnostmi, které sami vyrodbíte.


DIY. Všemi oblíbené téma, ať už vyrábíte, nebo ne. Existují fotky, videa, možností je víc, ale to vy rozhodně víte.
DIY dárky jsou také více ceněné. Místo toho, aby si obdarovaný přečetl vzadu na cedulce Made in China, může se sám přesvědčim o tom, že dárek jsi vyrobil/a ty a je daný od srdce. Ať už je to veledílo, nebo ne, snahu přátelé a rodina cení více, než dárek zakoupený někde v sámošce na poslední chvíli, nebo snad ne?


Pojďme se tedy podívat na to, co všechno se dá vyrobit jako skvělý Vánoční dáreček pro tvé blízké!

Winter tip #2 + Review! - Lipbalm

11. december 2013 at 6:00 Beauty
Hellooo!
Anglické pozdravy are back! :D

Připravila jsem si pro vás další wintertip, snad se vám bude líbit!

Každá z vás ví, že v zimě je dobré si chránit rty před mrazem, ne všichni to ale dodržujeme, že? Proto vám chci doporučit jeden vážně dokonalý lipbalm, který - z mého pohledu - není jen shit a zbytečně vyhozené peníze, ale funguje a opravdu stojí za to si ho pořídit.

Otevři celý článek :3.

Sorry

6. december 2013 at 16:27
Ahoj
Článek jen tak na rychlo

Zaprvé mě už vážně, ale vážně a doslova sere blog.cz! (pardon)
jako já si tu přednastavím od úterý do dalšího úterý články, na každý den jeden, přijdu se dneska mrknout na blog (nemohla jsem jindy, to je na dlouho) - tak se pžijdu kouknout na blog, jestli jsou komentáře a že jdu oběhnout a co? Články nikde. Říkám si, fajn fajn, tak se kouknu, třeba se to jen nezobrazilo. Jdu na blog.cz, koukam na články prosinec a co? Články nikde! -_______- jako tohle mě vážně už dooost štve! Mam toho plné zuby, ještě v tomhle období. A ještě ke všem mým problémům.

Zadruhé jsem se chtěla omluvit, že nebyly teda články a že jsem neoběhla asi od úterý (?). Protože -Ve středu jsme byli se třídama v Praze a mě se v domě Karla Čapka udělalo tak neuvěřitelně blbě, najednou se mi točila hlava, chtělo zvracet, neslyšela jsem, potom neviděla a nakonec jsem skoro omdlela, takže mi učitelka pomáhala, že jsem ve čtvrtek a dnes - pátek - nebyla ve škole >Pořád se to opakuje a k tomu mam ještě.. ehm ehm, ženské věci. Takže fákt super -_-

A zatřetí, o víkendu bych měla přidat pár článků, ale musím si dodělat pokoj, protože jsem ho nemohla dostavět, takže teď nocuji v obýváku a ještě k tomu se musim furt starat o bráchu, takže lítam z jednoho baráku do druhýho, abych to všechno stíhala, do toho omdlévám a tak -.- (Omdlývam? Omdlívam? -_-) WHO CARES!

Takže se fakt omlouvám. Blog měl být koníček, ne povinnost, no bez blogování se ale neobejdu už ten rok, takže pardon. :(


Jo a affíci - jestli tohle čtete, prosím, nemažte mě :( Vy víte, že se to snažím všechno vynahradit, ne? :))

Love you
Smile

Winter Tip #1

6. december 2013 at 10:44 Beauty
Ciao!
Promiňte, že jsem tu nebyla a neobíhala.. dole vysvětlím.

1. winter tip!
ooh! Dalo mi práci ho vymyslet, aby nebyl moc neotřelý, ale nakonec začínám takovou tou klasikou..
ŠÁLY & ČEPICE
Šály a čepice - Jak originální, že?


Obrázek vložím později, protože mi to teď blbne :X


Obchody
-New Yorker, tam mají dokonalé!
-Gate, jak jsme byli v Praze, koukala jsem- mají taky suprový! :3
-C&A, Tam se mi taky moc líbily.Jak je nosit?
1. Pokud máš širší šálu, zkus si ji několik obmotat kolem krku a potom přehoď část na hlavu. Ne uplně, jen tak do poloviny hlavy, aby ti čouhaly vlasy.

2. Šátek. Je čtvrtcový? zkus klasiku. Přelož ho rohem na roh a potom trochu naroluj. Aby nebyl uplácaný! Zkus to více do kulata, bude tě víc hřát a vypadá to lépe.

Dozvi se víc v celém článku.

New?

3. december 2013 at 6:00 Beauty
Bonjour!
Tak mě napadla taková věc, byla by to spíš challenge, ale to přeci nevadí.

Mohla bych každý den/týden, prostě jak by se mi to hodilo, přidat nějaký Winter Tip! Co vy na to?
Napadlo mě to v autě, když jsme jeli do banky, ale tak nevadí :D.
Vlastně by to spočívalo v tom, že bych přidala obrázek, nějaký text, samozřejmě. A mimo jiné i by se trochu rozjelo i hlavní zaměření tohoto blogu - které trochu zaostalo a ztratilo se - Style and Beauty.


Mám to zavést? :3
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.