In the last time... [Thoughts, photos and more!]

19. april 2014 at 0:16 |  Diary

Kecací článek.

Znáte to? Když několik dní trpíte a držíte se, abyste nepsali na blog, protože vám přijde, že tam píšete furt.
Stále vymýšlíte v hlavě všechny možné fráze a věty, které chcete do článku někam přišít a když se odhlodláte k tomu, že na ten blog teda napíšete, v hlavě máte totální h-... nic.

Kdybych tenhle článek psala někdy dopoledne, asi bych napsala něco jako:
Za okny právě padají těžké dešťové kapky, snažíc se probubnovat přes okno do mého rozzářeného pokoje od světélek, visících u mé postele, a já se s hudbou pouštím do psaní tohoto článku. Nemohla jsem se dočkat, až zase budu něco psát.
Pravda je taková, že je 22:11 a já právě dooběhla vaše blogy. Hele, řeknu vám, vaše blogy jsou plné inspirací, víte o tom?

Ale teď už k tématu.
V poslední době se toho zrovna moc nestalo. Vlastně jo, stalo, ale nebyly to takové ty přelomové situace a změny života, to ne. Moc novinek také nepřináším, spíš několik fotek, písniček, obrázků a možná tu najdete i ty snílkovské kecy, když budete chtít.

tak tohle chci. *.*

Při zjištění, že na mém blogu byla nejlepší kamarádka a pár lidí ze třídy, mi doslova přeběhl mráz po zádech.
TO SI TADY VŠECHNO FAKT ČETLI?! Protože jestli jo, tak už asi nemám žádná tajemství. Ale jo, já chápu, že je to veřejné a asi těžko někomu zakážu to tu navštěvovat, že...

Taky jsem zjistila, že učení na čtvrtletku z matiky bylo totálně k ho*nu. Koho by to nenaštvalo? Učitelka řekne, že vám tam dá jehlan, vy se na něj s nadějí učíte, že na něm třeba chytíte body, učíte se vzorečky jako totální trotl a pak co? Není tam! áááá. Držte mě někdo, nebo se neznám!
Při testu jsem normálně měla chu't dát si sluchátka do uší a dívat se ven na déšť - už ani nevim, jestli pršelo, ale who cares?

Jsme šprtily s Lenkou. Tý duhy vlevo si nevšímejte.

V úterý, 14.4., jsem šprtila ájinu a fyziku. Ájinu žeru, je to ten nejlehčí předmět na světě, má aspoň svoji logiku, narozdíl od matiky, kdy je všecko vždycky jinak. -_-
A pak večer s Kubou i fyziku.


A víte, na co jsem přišla? Že to učení fakt pomáhá! Chemii jsem ze čtyřky vytáhla za měsíc a půl na 2-3 a učitelka, která je věčně nevrlá a při testech si chodí zalévat kytky po učebně, ale je s ní sranda, mi dokonce řekla: "Petra... 2-3. Zlepšila jsi se, Péťo!"
A já mohla umřít. Nechtějte vědět, jak vypadal můj vítězný tanec v lavici, fakt nechtějte.
A fyziku jsme stejně nepsali, tak jsem se zas učila na nic, ale aspoň to umím na příště.
Není to nudné, číst si o prázdninách o učení? Asi je, co? Tak já změním téma.


V sobotu [12.4.] jsme jeli na chatu - autem. Zmiňuji, že to bylo autem, jelikož den předtím jsme jeli s Kubou na kolech...
Ale jo, bylo to fajn.
Jak jsem tak procházela ty vaše blogy, nalezla jsem plno fotek (dobře, asi dvakrát), -kdy jste přidávali fotky s jarním kvítím. Možná jste si stihli všimnout, že i mě se růžové a bílé květy líbí, přesto tu mám něco jiného.
...
No víte, ono zrovna pršelo. Nebylo to sice nic hrozného, ale v chatě byla snad větší zima, než byla venku. Ve skleníku bylo asi 20°C, takže jsme si s tetou, babičkou a psem sedli tam. Zní to vtipně, ale bylo to fajn. Lol

Asi po půl hodině přestalo pršet, takže jsem vylezla ze skleníku a trochu něco nafotila. Nemám zrcadlovku, jen telefon, takže kvalitka level 0,0000001.


V plánech, kdy jsem chtěla psát článek a nutila se, abych se od blog.cz udržela dál, jsem myslela na takové zvláštní věci.
Na co že to myslí rodiče, když na nás řvou?
Poslední dobou se doma stále hádáme. Ať už s tetou, babičkou, mamkou, nebo se psem o deku a kousek postele, protože on se nehorázně rozvaluje!
Vzniká to z drobných blbostí, ale vzroste z toho větší hádka, kde si vše vyčítáme. A na co, že to vlastně ti rodiče myslí, když na nás křičí? Možná si říkají něco jako: "Počkej, za tohle máš zaracha!"
Nebo: "Jednou si na mě vzpomeneš!"
A podobně..., jenže proč se vlastně hádáme? Nekonečné myšlenky o takovém mini tématu... Radši tenhle nesmyslný odstavec utnu.

Mohla bych tu žvanit ještě o tom, jak mi chybí jeden kluk a že mezi námi to je teď fakt divné, ale to si nechám na jindy.
Uh, víte o tom, že už to je přes měsíc, co jsem vegetariánka? Lidi ve škole mě berou za blázna, no já už teď vidím, že díky tomu potřebuji méně spánku a lépe se učím, takže si můžou trhnout. Jsem na sebe pyšná. (Snad poprvé v životě, wow.)
Taky mám ještě jedno měsíční výročí, ale to tady zmiňovat nemůžu, ještě mě zhejtujete. :o *scared*
Moc se toho v poslední době ale nemění, to ne. Ale stejně se událo pár věcí, za které jsem fakt ráda, užila jsem si ty chvilky a taky se něco naučila...

2O12 Wishes. c:

Yeah, asi pár lidí ví, že v červnu jedu s Little:3 do Francie, takže se doma učím francouzsky. Povím vám, že je to krutopřísně těžký, fakt. Samostudium dá zabrat, jelikož mám tendenci vyslovovat to jako angličtinu. Stáhla jsem si do telefonu jednu super appku, napíšu česky slovo, ono se to přeloží a vysloví. Ta ženská má v tom mobilu fakt divnej hlas, ale pomáhá to!
Bonjour! Comment vas-tu? - Ahoj! Jak se máš? - Hey! How are ya? - Nebo slovensky :DD Ahoj, ako sa máš?
Hell yeah, umím to. 3:)

Je to možné, že už je 23:49 a já tady stále sedím a píšu článek? No, aspoň je vidět, že mi všechno trvá dlouho. Ale né, né, na blogu si dávám záležet.
Plánuji nový dess, ten strom už mě nějak omrzel, snad to tu potom poznáte, ale ještě si musím najít nějaký pěkný bg, aby to tam nebylo bílé, to už mě totiž taky pustilo.


Vidíte to? Jsem nehorázně ukecaná, Ježiš. Lituji lidí, co se mnou tráví dny, musí je ze mně třeštit hlava, hah.
Yummy. Skittles a voda s ledem, kolečkem citronu a lístkem kopřivy. Áno, ukradla jsem ji babičce z kuchyňské linky, když dělala... jak se to jmenuje? Nádivku! Nádivku dělala! :D Fakt extra nenápadně jsem ten lístek umyla, utrhla mu stoneček a nacpala brčkem pod ledy.Vážně si ten lapač snů musím koupit - spíš vyrobit. Ne, já nevim. JÁ TO CHCŮŮŮ. :3
to je fakt hrozný jak jsem nerozhodná co?:D

domo-eskimo.tumblr.com


Oh, a ještě jedna novinka!
Ve čtvrtek bude vééélmi zajímavý den! VELMI! Nehledě na to, že mám mít prezentaci na zeměpis, projekt na občanku a test z dějepisu, bude se dít něco velkého! - Ne, nepřeháním.
A kdo to, ví ať si to nechá pro sebéé!! :D


A právě jsem si vzpoměla, že jsem v sobotu zkoušela na chatě zapalovat chmýří z pampelišky. :D Znáte ten gif, ne?
Jen je to ve skutečnosti pomalejší. :D

Let it go
fotka z weheartit.com

Zítra je sobota, takže dopoledne se budu učit a odpoledne dělat prospěšné práce u nás doma. Mýt nádobí, vařit, uklízet, převlékat postele, prát, věšit prádlo, vynášet koše atp. A taky se starat o tetu, je nemocná. :( Co plánujete na víkend vy?

Tak já pádím, už je 0:03 0:17, dobrou noc, zlatíčka.
By the way, víte o tom, že miluju vaše dlouhé komentáře? A to, že navštěvujete tenhle blog. Nesmírně si toho vážím. :3
Tak teď už ale fakt dobrou! :D


EDIT 0:19
Nellhpoviedky - doporučuji tento blog. :)


 

1 person judged this article.

Poll

SČÍTÁNÍ LIDU! :D Klikni! :O

Klik. :3

Comments

1 infinitesilence infinitesilence | Email | Web | 19. april 2014 at 9:59 | React

Teď se taky furt učím, ty učitele se zase na třičtvrtěletí úplně zbláznili :D Moc hezké fotky. Do té Francie se určitě těšíš  :DD možná se tam potkáme :D

2 neweresth neweresth | Web | 19. april 2014 at 10:59 | React

Hehe, tak souhlasím, venku je celkem nevkusné počasí. Brala bych nějaký to sluníčko na zlepšení nálady. Úplně by to pomohlo doladit nějakou tu dobrou náladu. Hehe, souhlasím, blogy bývají plné inspirace, jen musí člověk dobře narazit. ^^ Týjo, to je drsný. Jako, já už jsem si zažila něco podobného, asic šlo jenom o videa na youtube, takže se to dá přežít. Já už tak s předstihem nepíšu nic "závadného", svá tajemství. Ty píšu spíš do deníčku v šuplíku. Jo, nesnáším matiku a fyziku, nemá to prostě logiku, podle mě. Je to šílený. Člověk se učí jako smyslů zbavených, teda postupem času spíš už ne, a nemá to cenu. Jako, kde je ta "spravedlnost". Mmm, chemie je někdy taky hardcore, prostě učitelka ze semináře mi ji tak znechutila. Je to neskutečný, ale těší mě, že sis to spravila! To je prostě dobrý. Takže příští stanice za dva! Heh,   sedět ve skleníku není vůbec špatný, jestli jsem to správně pochopila. Prostě relax a když je teplo, tak jako co. Jo, ty chvíle, kdy se s vámi rodiče hádají fakt stojí za to teda. Je to jen neshoda názorů. Každý má svou hlavu. Jako, člověk je vždycky zvědavý, takže si myslím, že to taky stojí za to, kdyby se srovnaly myšlenky rodičů a dětí. Ano, mám prostě pocit, že věk dělá v tomhle ohledu dost. A navíc, když je dítě nejstarší potomek. Ten rodič si to na něm prostě "zkouší", to vychovávání. Mladší sourozenci jsou v lehčí výhodě, teda alespoň já si to myslím. Je super, že máš dobrý pocit, jako takové rozhodnutí být vegetariánkou je super, když víš, co chceš. Prostě máš cíl a ještě se cítíš líp. Abych pravdu řekla, já jím maso tak max. 6 do měsíce, což je taky super. Líbí se mi ta cesta vegetariánství. Jen, co vypadnu z domu, tak bych ráda žila v tomhle duchu. Je to taková očista. Neskutečné. Tu Francii si musíš užít. Úplně mě těší, že máš to odhodlání se něco naučit, to by měli ti francouzi pak ocenit! Nevadí, že trávíš takový čas s psaním článku. Ono je hlavní, že tě to baví. A já jsem taky ráda, že si můžu přečíst něčísi názor a podělit se o ten svůj. He, malý vědec. Nezkoušela jsem a koukám, gif už znám! Jupí. :D Hehe, krásný to plány teda. Já ještě přesně nevím, ale koupila jsem si šampon na vlasy, takže jej chci vyzkoušet, teda barvící. ^^

3 LinDa LinDa | Web | 19. april 2014 at 18:44 | React

Jeej, potešilo ma keď som uvidela nový článok :D Veľmi sa mi páči ako opisuješ tvoje zážitky atď... :D
Krásne fotky, s tou púpavovou korunou vyzeráš skvele :D
Gratulujem ti k tomu, že si už mesiac vegetariánka :D Aj ja by som mohla byť, ale šunku mám rada a nedokážem sa jej vzdať. Iné mäso však neznášam :/
Možno sa k tebe v lete pridám. Vtedy chcem jesť len ovocie a zeleninu.
S učením ide škola lepšie. Máš pravdu, že angličtina je najľahší predmet. A matika je najhoršia. Teraz som si ju po*rala :( :D

Seká mi počítač :( Už teda pôjdem :(
Uži si prázdniny :D

4 Bajus-ik Bajus-ik | 19. april 2014 at 20:48 | React

Ahoj, v nedeľu si mi písala že ma berieš do svojich AFFS ale hovorila si mi aby som ti ešte napísala že či ťa teda beriem, beriem pridaj si ma :) Diky :)

5 *Brunette *Brunette | Web | 19. april 2014 at 22:41 | React

Ahoj! :)
Tak Affs samozřejmě platí, já na tvůj blog chodím pravidelně už dlouho, akorát jsem moc líná komentovat :D Ale neboj, teďka zase začnu :D
Jinak k článku, no venku teda to počasí by mohlo být lepší, hlavně tady ty přeháňky a to všechno... no a pokud jde o učení, tak taky se musím šprtat, akorát na přijímačky no :D Panebože, je to tady moc brzo -.- :D
No nic, jdu si tě zapsat do seznamu affíků ^^
Přeji dobrou noc! :)

6 Luss^^ Luss^^ | Web | 20. april 2014 at 9:58 | React

Já se teprve šprtat budu nebyla jsem 2 měsíce ve škole (bože toho zas bude) a na chemii se fakt netěším,myslím že mě ten učitel zaladuje ukolama že nebudu měsíc spát. :-D Jsem ráda že jsi tu chemii tak zlepšila,snad se to podaří i mě. :-)

7 Peťul Peťul | Web | 20. april 2014 at 12:03 | React

U mě se děje pořád něco. Sice před prázdninami jsem se nemusela učit vůbec, protože učitelé po nás vůbec nic nechtěli. V angličtině a dějepisu jsme se koukali na filmy, takže to byla super pohoda. Ani po prázdninách se moc učit nebudeme, protože budou přijímačky, maturity.
Fyzika mě nikdy nebavila a chemie už vůbec ne. Všechny ty vzorečky tam, no fuj. Angličtina je dost v pohodě. Je docela lehká, i když teď na střední je to trošku záhul. Tu Francii ti závidím :) Já jedu za dva týdny do Holandska, takže se těším hrozně mooc :3
Fotky ze skleníku jsou fajn. Ve skleníku je vždycky boží teplo, no někdy až moc boží :DD ten tvůj pejsek je úplně ňuňu :)
jo, hádky doma znám. Taky jsem to nedávno měla doma, ale naštěstí už je to všecko OK. Rodiče ti začnou vyčítat úpplně všechno. Doteď nevím proč..

8 Elle Elle | Web | 20. april 2014 at 16:41 | React

Já bych svůj nikdy nikomu přečíst nedala! :O Teda tenhle mám krátce, ale ty co jsem měla dřív byli vždycky úplně anonymní (tenhle vlastně taky), a kdyby někdo věděl že jsem to psala já, asi bych se propadla do země.
Jelikož je to prostě můj deníček v počítačové verzi.
Papírový deníček si může každý přečíst, a dává mi hroznou práci to tam psát -,-! kdybych si to dala do wordu, kdokoliv mi může vlézt do složky a přečíst si to tam a hned ví, že jsem to psala já! a navíc se mi něco stane s počítačem a je to pryč..
prostě blogový deníček forever! :D

9 C. C. | Web | 20. april 2014 at 19:36 | React

Tak najprv, nech nezabudnem.. k tvojmu komentáru: Ďakujem veľmi pekne za toľko chváli :3 Ja som na osemročnom gymnáziu, čiže tam ešte budem ďalšie 4 roky. Aj keď si občas hovorím, či to tam ešte prežijem, celkom sa na tú ďalšiu polovicu teším :)
Francúzština <3 Môj obľúbený jazyk!! :3 Som veľmi rada, že sa vyučuje u nás na škole a že si ho v našej triede vybrali, lebo by som sa nechcela učiť španielčinu, nemčinu alebo ruštinu.. Hej, je celkom ťažký, ale keď sa ho budeš učiť dlhšie a pochopíš tomu, dá sa to v pohode zvládnuť :) Radím ti, dbaj hlavne na tie slovesá a ich časovanie!!! Naozaj, ja som to zo začiatku flákala a potom som sa ich musela učiť znova! :D
Tá fotka s tým venčekom v hlave je veľmi pekná :3
Juuuj.. fyzika, to je najhorší predmet aký môže byť!! A ešte telesná. :D
A čo som ešte chcela.. :D Jáj, to s tým rozmýšľaním nad článkom a blogom.. to je u mňa v poslednej dobe tiež na dennom poriadku.. :D Stále by som niečo písala, ale niekedy neviem čo :D No aj tak ma to teraz každý deň láka písať :D
Ou... trochu som sa rozpísala :D

10 silluety silluety | Web | 20. april 2014 at 21:52 | React

Ani nevíš, jak mě potěšilo, že na ten gif, kterej mám na blogu, je můj odkaz:33 Nicee:3
desing máš krásnej:33
Ty fotky těch stromů a pampelišek jsou krásný a sluší ti to.
Jojooo, známe když se na něco učíš jak debil-doslova a není to tam. Grr..
Toho učení jsi měla fakt hodně :O

11 Limonáda . Aff ♥ Limonáda . Aff ♥ | Web | 20. april 2014 at 22:04 | React

výtězný tanec v lavici :D to jsi mě fakt pobavila, já bych se i podívala. Tak s tou školou jsi fakt šikulka, to takhle vytáhnout.. tak je jasný že když se budeš učit bude to znát, ale dokopat se k tomu ? to už je horší co, jinak super fotečky ! :-)

12 Lucy Lucy | Web | 21. april 2014 at 9:22 | React

My se u nás taky jeden čas hodně hádali. Hlavně já s taťkem, ale tou dobou jsme si psaly, takže...
Tu chemii ti závidím, na mě si teď učitelka zasedla a mám z ní na čtvrtletí trojku i když tam nemám horší známku jak dva...

13 Misha Misha | Web | 21. april 2014 at 10:23 | React

Ahoooj :)
Tak máš krásnej novej vzhled blogu ;) :)
Tak gratuluju ti s tou chemií! SNAd to dotáhneš ještě na dvojku :)). Ale určitě jo. Mě z chemie vychátí 3,25 přesně :D. Tak nevím, snad to ta trojka bude nakonec, pokud si to napkazím. A ta matika naštve no, já jsem jí taky celou zkonila, vubec jsem nevěděla, protože slovní ulohy? Ne. Ty fakt nesnášim.
Krásný fotky :D :) Máš hrozně hezkou barvu vlasů! :)))
Taky gratuluji k měsíčnmu vegetariánství, zvládáš to skvěle:D
Já jsem o víkendu spala u kámošky, a včera sem byla na pouti:))

14 Smilee Smilee | Web | 21. april 2014 at 14:20 | React

Gratuluji ti s tou chemií... vítězné tance v lavici znám.... hlavně při matice :D Což mi připomíná, že s chemií na tom taky nejsem moc dobře :D Vůbec mi to neleze do hlavy. Plno věcí si zapamatuji, ale ty vzorečky rozhodně ne :D
A s tou čtvrtletkou...... úplně tě chápu, taky to nesnáším. Učíš se jako magor a potom nic..... Něco podobného jsem si myslela, když jsme jí psali my. Seděla jsem tam a přemýšlela, jestli má vůbec cenu tam něco psát, protože to stejně bude blbě :D
Fotky se ti moc povedly. :D
Francouzština.... Grr... Je to fakt krásný jazyk, ale učit se ho? Hlavně, když na ní máme potrefenou učitelku. :D Je fakt hrozně těžká :D
Já bych asi nemohla být vegetariánka, takže ti gratuluji, že jsi to tak dlouho vydržela :D :D

15 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 22. april 2014 at 11:25 | React

Také jsem zapalovala pampelišky :-D hezké fotky i když jsou z mobilu. Je dobře, že se dobře učíš. Když nejíš maso, tak si hlavně zjisti co jíst jiného aby ti nechybělo to co je pro tělo potřeba, já jsem maso nejedla a nejedla jsem ani to co bylo potřeba a měla jsem docela velké problémy, tak aby jsi je neměla pak také :-)

16 ♡ HeLLo ♡ ♡ HeLLo ♡ | Web | 22. april 2014 at 20:41 | React

ta houpačka nad vodou je boží:33 a to s tou matikou nám dělá učitelka taky -___- řekne že tam něco bude a pak to tam není.. a souhlasím s tebou, že angličtina je ten nejlepší předmět na světě!:3 a je fajn že sis to na chatě (ve skleníku :DD, ne dělám si srandu :D) užila :) a máš moc super fotky :33 a s tou rodinou to mám stejně :/ a docela zajímavá otázka, na co rodiče myslí, když na nás řvou.. a s tím klukem je mi to líto :/, třeba o tom v jiném článku napíšeš víc :) a gratuluju k vegetariánství! :) a tu Francii ti nehorázně závidím! :ooo a já taky píšu většinou články dost dlouho :DD a lapač snů si určitě pořiď :33 a pak napiš z kama ho máš! :D chci ho taky :33

17 Saruu. Saruu. | Email | Web | 23. april 2014 at 18:45 | React

Poslední dobou se učím furt... :/ Vítězný tanec v lavici :DDD Znám, zrovna včera v matice :DD

18 Paula&Alice Paula&Alice | Web | 24. april 2014 at 16:36 | React

Ahoj! Promiň že to píšu zrovna sem, ale právě jsme si založily nový blog a chtěly bychom do affs.. Mohly bychom? :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.