close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

My week [31.3. - 5.4.]

6. april 2014 at 19:31 |  Photos
Oni mi tak chybí...


NĚKTERÉ FOTKY BYLY Z OSOBNÍCH DŮVODŮ SMAZÁNY.

Jak jste se měli celou tu dobu, co jsem tu nebyla? Celý týden. Já vím, ani jsem neoběhla a moc se omlouvám, ale kdybyste viděli, kolik mám najednou školy, všechno se to sype na poslední tři měsíce školy, učitelé blázní, aby stihli testy, cpou nám projekty a prezentace, výlety a k tomu ještě ples a další blbiny...
No, je toho moc..

K článku.
Říkala jsem si, že tenhle týden je vážně fajn, takový pohodářský, ačkoliv se dost učím, ale sami uvidíte.
Skoro všechny fotky jsou focené přední kamerou, takže se kdyžtak prosím nezlobte za tu "kvalitku":).

Upřímně, už si ani to pondělí nepamatuju. :D
Byla sranda, toť vše. Byli jsme na badatelkách, kde jsme nemuseli nic dělat a zítra nám odpadají, takže klíďo. Taková pohodička. Seděli jsme - já, K., V., R., L. a P. na lavicích v chemii, kam na badatelky chodíme, a tak nějak se usadili do kroužku, takže jsme kecali, dělali si ze všeho srandu, a potom volali na neznámá čísla, znáte, že? Lol.
Úúúúterý. Oh God, to byla prča!
V úterý jsem jela do Milevska na rovnátka, kde jsem vlastně strávila celý den. Byl to teda opruz, ale šlo to. Než mě doktorka vzala, seděla jsem v čekárně asi hodinu a půůůl!!! *Kill heeeeeeeer*
Když jsem dojela domů, jen jsem se najedla a pádila zpět do školy, kde jsem vlastně v úterý byla jen dvě hodiny, hah.
Kuchyňky. Jéééj mane, to né :D. Na poslední chvilku jsme vymýšlely, co vlastně uvaříme. První byly palačinky, pak rizoto, tak jsme chtěly opět něco sladkého. Vůbec jsme ale netušily co. Celý den jsem čekala, kdy mi Lenny napíše, co mám přinést, protože řekla, že recept najde ona. Čekám a čekám, až pak jsem se dozvěděla, co že to mám přinést, takže jsem z domova na poslední chvíli vyčórovala cukr a nějaké peníze, abych to stihla. Potkaly jsme se, už byla po obědě, tak jsme šly nakoupit. Tam jsme se potkaly s celou třídou - jistě, že měli kecy, lol.
"Kdes byla?!"
"Proč jsi nebyla ve škole?!"
"Aháá!! Petro! Takže ty jsi ve městě, ale do školy nejdeš, jóó?" Samozřejmě jsme se tomu celkem smáli a koupili si ještě lízátka - antidepresivum, jak tomu říká Vašek. :DČlověk by čekal, že když jsme měly jen tupé banánky v čokoládě, že z dvouhodinovky odejdeme první, že?
OMYL. Šly jsme jako vždy poslední. Takový bordel tam vždy naděláme jen my. :D

Jsem to ale šikula debil, co? Hah...Středa. Taky fajn den!

Moje svačinka. Yummy!


Ach ta matika. :D (Na fotce je Lenny.)
Po škole jsem šla k Lenny, ona to má do školy totiž asi sto metrů, ačkoliv každodenně nestíhá :D.
Dala si tam tašku a šly jsme k nám - dělat projekt.
Jistě, že jsme tam napsaly pár čárek, tím to haslo, dělaly jsme jen blbosti a kecaly. Fotily se jako dementi - no znáte to, že?

Když tuhle fotku vidím, umírám doslova smíchy. :DDDDDDDDDDDDDDD
Jedna bez krku, druhá má krk za dva. :DDDDD


Áno, ustříhla jsem tomu tričku rukávy. :DJá face jako idiot :DDDD Zrovna do kuchyně přišla babička, tak jsem se tam podívala, nó :DDD
(Lenka vpravo, já vlevo.)No, pouštěly jsme si pak v pokoji tuto písničku:
Pozor, hrozí, že z té písničky budete dementí :D Nám z ní totálně hrabalo.

Večer jsem si ještě zašla zaběhat. Normálně jsem se bála, že mi bude zima, protože mě trochu bolelo v krku, no výsledek vypadal tak, že jsem se mohla upéct! Bylo nehorázné dusno, takže jsem ani pořádně neběhala, jen tak poklusem...
Love running. <3


Večeře. Yummy!


Čtvrtek.
Velmi zajímavý den. Pomalu totiž začínám přicházet na to, že jsou kluci někdy mnohem lepší kamarádi, než jsou holky. Teda jasně, občas si potřebuju promluvit jen o holčičích věcech, o kterých nemám odvahu mluvit s klukama. Jenže. S klukama je mnohem větší srandu, neberou všechno jako urážku a taky to nejsou primadony, že. Nestěžují si, že se jim zatrhl nehet, že jim vyschla řasenka, že si jdou o polední přestávce koupit make-up a podobné holčičí žvášty. Přiznávám se, že i já je občas mám, hah. Ale nemelu o tom furt a každému to necpu - snad :D.
Prostě jsou kluci lepší kamarádi, je s nimi víc zábavy, místo do města jdou na hřiště, které je mi také bližší a tak podobně. Záleží zřejmě na vkusu, ale pro mě je příjemnější klučičí společnost, vždycky jsem se s klukama bavila tak nějak víc... *smile-

O polední pauze jsme si s Lenny šly koupit zmrzku.
Ještě k tomu, že Lenny je všude na blogu :D - Kluci se nenechají fotit. -_- :DBorry se na občance hezky prospal...
Vždycky ho fotím i na češtině 3:) :DD


Pak jsme šli po skupince domů. Já, Vašek, Kuba, Woky, Eliška, a Terka se odpojila hned u východu ze školy, asi pro ni jeli rodiče, netuším.
Nějak jsme se rozpouštěli, až jsem zbyla jen já, Woky a Kuba. Wokymu jel bus až za hodinku, takže šel ke mně a Kuba přišel s notebookem asi za 15 minut. Chápete? Klučičí návštěva, když jsou rodiče doma, ooops. :D Ale né, dělám si srandu, akorát teta měla zvláštní fejsy. o.OKonečně pátek!
Jéj, to byl super den!
Až na to, že když šel Woky do třídy na fyziku, rozsekl si hlavu o futra. Není tak vysoký, to ne, jen je to trdlo. Prý nějak vyskočil, udělal si 6 cm dlouhou tržnou ránu na hlavu, pak spadnul, rychle vyskočil, a než došel ke své druhé lavici, ještě si stihl sáhnout na hlavu a říct: "Ty vole, já jsem debil. Já si zase rozsek hlavu!" Na prstech krev, vypadalo to hrozně.
Třída pohledy, pak bylo vidět, jak se mu dělá blbě, bledne, a pak ho odvedli do ředitelny. Akorát mu učitelka psala do žákovské: "Narazil hlavou do futer." Nebo něco takového. Chudák. :/
Po škole jsme ještě seděli ve skupince alá Domča, Anet, Terka, Eliška, Eliška dva :D, Kuba a já u stromů a na každého, kdo šel ze školy, dělali: ČÁÁÁÁU!
No jistě. Nikdo nevěděl, co si o tom má myslet, jen tři lidi nás taky pozdravili :D Ostatní se zastavovali a koukali na nás jako na totální idioty.
NO JO. ÁÁÁÁČKO. Lol.
Svačinka. Yummy again.

Chvíli jsem se doma nudila...


Takovej trotl :DD


Yup, i tohle tričko jsem trochu předělala, ustřihla rukávy a lemy. :D
*Le tlusťoch. -.-


Pak jsme s Kubou šli do New Yorkeru. Teda řeknu vám, takhle jsem se dlouho nesmála. Tlemili jsme se každé prkotině, která se kdekoliv děla. Nejdřív jsme se mohli utlouct smíchy z toho, že jel kamion bez přívěsu - pokud jste ho někdy viděli, víte, jaká je to prča :D. Pak jsme utíkali, vypadalo to totiž, že nás zajede, protože couval.
Pak jsme zašli do Penny, kde jsem si koupila gumové medvídky. V NYeru jsme je užírali a zkoušeli si boty.

"Tak jaké?" - Kuba. :D
Promiňte mi tu máznutou fotku, ale hrozně jsme se furt smáli :)...


Můj nákup byl celkem rychlý, což se i Kuba divil! Hah. Boty mi padly do oka hned a kryt jsem vybrala ve frontě u pokladny.
Boty za 249Kč, kryt za 109Kč.

Dole má i tlapičky. :3


Když jsme šli domů z NYeru, zastavili jsme se znovu v Penny. Chtěla jsem jen pití, ale vznikl z toho nákup dvou sušenek. Upřímně řečeno, pití jsem měla z domova, tak proč ho kupovat? Voda, led a citronová kolečka, yummy.
Před Penny jsme si oba do pusy narvali asi 10 gumítků, vešli do obchodu a: "Dolfý def!"
Další výtlem. :D

Večer jsem se fakt nudila. Vůbec jsem netušila, co dělat. Celý den jsem byla v šortkách, miluju je. Nemohla jsem se dočkat, až si je budu moct vzít! Finally! That time's there! By the way, chtělo by to už léto.
Pak jsem šla k Lenny. Řekněme, že jsem se k ní tak nějak nasáčkovala a oxidovala u ní až do půl 10, její rodiče byli v divadle a babička hlídala její maličkou ségru.

BUT FIRST! LET ME TAKE A SELFIE(s)!!


Mám auto na rameni :D To tam má Lenny nalepené :DDEMENTI s.r.o.

Foceno přední kamerou! Narážky na špatnou kvalitu fotek nepřijímám-.- :DCesta domů v deset večer byla taky dost zajímavá! Šla jsem Tyršovkou, prošla kolem dvou kluků a najednou slyším, jak jeden na druhého: "Vole, klid! Ta ti nedá!"
Já jen jakože WTF? SRSLY? Celkem jsem se i zasmála.


Taková ta pozdní večeře. :3
Po dlouhé době jsem si dala krupicovku. um.

Sobota.
Oh Yes, amazing day!
Dopoledne jsme šly ven s Eliškou - Kubova ségra. Řekněme, že je jí 12 let, ale chová se jako starší a i tak vlastně vypadá, takže není co řešit. El si koupila fake brýle, takže jsem si je zkoušela. Brýle bych mít nemohla, vypadám jako idiot. :Dne, nejsem normální a ani to nezkouším

Odpoledne jsem umírala nudou. Měla jsem jet na chatu, ale vůbec se mi nechtělo. Co bych tam také dělala, že? Pak mi došlo, že El a Kuba šli k babičce, tak jsem neměla tuplem co dělat, ale pak se přeci zábava našla.
Přišel ke mně kamarád. Řekněme, že tu nechci psát, kdo to je... Dělali jsme blbosti, polštářová bitka, furt mě lochtal a já myslela, že už mu dam tím polštářem fakt větší! :D Ale bylo to takové odreagování... *smiling like an idiot on the monitor.*

Večer jsme zase šly ven s Eliškou. Miluju ty dny, kdy mám stále co dělat a nenudím se!


Neděle?
Klid. Klid a mír! Ráno jsem totiž dělala bráchovi ájinu a co jsem si za to vysloužila? Že jsem prý kráva. Chtěla jsem mu jen pomoct... No, tak ať si nas... Nakadí. Pak jsem ještě tvořial svoji anglickou povídku, musela jsem ji přepisovat z papíru do kompu, byl to projekt na pátek. když mi tak ředitel (máme ho na aj) napsal: Good Idea! [Dobrý nápad], celá třída se opičila a jak se to posílalo v kroužku, všichni hned k jeho Good Idea psali to své, hah.
Už asi dvě hodiny píšu tenhle článek a myslím, že mi z toho brzy hrábne. Občas se to totiž sekne, notebook se zas podělal a já už na něj fakt nemám nervy. No chápete to? Mám to tři dny doma a hned se to rozbije znovu. Jasně, jasně, je to moje chyba, tati!!! Ne to není. -.-!

Plány s vegetariánstvím mi také vychází. Už je to přes dva týdny! Jsem za to celkem ráda, cítím se i šťastnější.
Zkoušela jsem challenge #100HappyDays, ale tak nějak jsem si to zapomněla psát. Ani si už nestíhám psát deník, což mě neuvěřitelně mrzí. Když se občas večer nudím, čapnu jeden ze svých starých deníku a pročítám ho. Usmívám se nad kravinami, co mi tenkrát dělaly problémy a srovnávám to s tím, jak to je dnes...
Stop vzpomínání, je tu ještě realita!
Dost se toho v mém životě změnilo, ale o tom třeba jindy.

A jak se máte vy? Jaký byl týden, zlatíčka? Běžím na vaše blogy, abych vám to vynahradila, snad se moc nezlobíte.
A připomínám kontrolu affs! :)

Zatím bye.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

SČÍTÁNÍ LIDU! :D Klikni! :O

Klik. :3

Comments

1 Sebian Sebian | Web | 6. april 2014 at 20:24 | React

Taky to máme teď ve škole nabitý, hrůza :D

Jé, tys byla v Milevsku? Odkud jsi? :D Ne že bych byla z Milevska, ale to město je pro mě srdeční záležitost ^^ Strašně ráda jsem tam jezdila :) Dokud bylo za kym -___- :D

"Kdo jinému jámu kopá, měl by vědět rozměry" :DDD

Tu písničku Mi Mi Mi pouští pořád jedna holka ve třídě a kluci na ní "tancujou" :D Nebo spíš skáčou :D Ale je dobrá, chytlavá :D

No a jakože některýma těma fotkama jsi mě absolutně rozsekala :D "Jedna bez krku, druhá má krk za dva" :DD

Místo aby byl brácha rád, tak ti nadává, aha :D Napsalas to správně - ať si nakadí! :D

100HappyDays? To vůbec neznám o.O Zkusim si to někde vygooglit :D Jinak já si deníček teď už nepíšu, ale strašně mě baví číst si ty starý. Každý pondělí a středu jsem psala "Achjo, zítra je chemie", každý úterý a čtvrtek jsem psala "Dneska byla chemie, fuj" a v pátek "Jupí, pár dní volna bez chemie!" :DD A k tomu ty kecy jakože "Asi miluju toho a toho" :D No sranda :D

Je škoda, že už je zase víkend v tahu -_-

2 ♥Bubble♥ ♥Bubble♥ | Web | 6. april 2014 at 20:39 | React

Zajímavej článek ! :D
Takový fotky a blbosti venku jsou nejlepší ! :) Já poslední dobou na to ani nemám čas :(
My jsme se jeden den s kámoškou pokoušely běhat a dopadlo to tak, že jsme se málem udusily ! :D To byl děs ! :D  Uběhly jsme jen 4 kiláky asi se 4 přestávkama :D
Fakt jsme umíraly, je poznat, že už několik let nic neděláme no :D
Já jdu též něco napsat na blog :D .. Hrozně na něj prdim :O

3 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 7. april 2014 at 9:32 | React

Měla jsi opravdu moc skvělý týden. To já jsem pořád doma a sháním práci jako idiot, všude chtěj jen chlapi. Alespoň jsem celý týden vyráběla bižuterii, tak snad z toho kápne nějaká kačka :-)

4 Ter Ter | Web | 7. april 2014 at 17:15 | React

Máš nádherný blog! :)

5 Peťul Peťul | Web | 7. april 2014 at 17:21 | React

Super týden jsi měla! :) Těch fotek je vážně moc, ale jsou super! :))
Nojo, už jen 3 měsíce a jsou prázdniny. Utíká to hrozně rychle.

6 Misha Misha | Web | 7. april 2014 at 17:44 | React

Jeee na těch fotkách ti to moc sluší Peťo:))
To jííídlo :3 ovoce! :))))
Ty brýle ti náhodou sluší! :)) Já takové nosím, ale spíš jedu čočky:))

7 LinDa LinDa | Web | 7. april 2014 at 17:56 | React

Dokonalý článok. Ani sa nečudujem, že si ho písala dve hodiny. Mne to niekedy trvá aj dlhšie a to je oveľa kratší :D Som proste detailista.
Fotky sú úžasné :D Mám ich vážne rada :D Takéto bláznivé fotky sme naposledy fotili s Monikou.. ale nejak ma to nebaví. Už ma tieto časy prešli.
Máš krásne vlasy, musím povedať :D A fotka,kde máš krk aj za dvoch je úžasná. To aj ja viem tak urobiť :D
Určite si si týždeň užila viac ako ja.
A jedlo mňam, ovocie :D

8 Luss^^ Luss^^ | Web | 7. april 2014 at 18:16 | React

Tak to musel být teda užasný týden. S těch všech jídel jsem ňjak dostala chuť si něco dát. :-P

9 Little:3 Little:3 | Web | 7. april 2014 at 19:01 | React

Juu, jsem ráda, že sis to tak užila:)
Na většině fotek jsi absolutně nádherná :3 <3
Miss you, babe :( <3

10 Dominique(Domča) Dominique(Domča) | Email | Web | 7. april 2014 at 19:54 | React

Na fotkách si krásná :* a vůbec nejsi tlustá! :-)

11 P a t h. P a t h. | Email | Web | 8. april 2014 at 17:06 | React

U nás na chemii to je roovnake, volame na cudzie čisla tiež, najhoršie je ked zavolajú späť. :D Tie statusy, tie ma dostali :D To si požičiam o.~ Mňam jahody, to som dlho nemala :3 kiwi nemusím. Inak, krásne fotky, si naozaj pekná o.O (tie vlasy :OOOOO  :3)

12 silluety silluety | Web | 8. april 2014 at 18:22 | React

Panebože! To je článek na zabití! Si snad psala celej tejden ne? Už nwm co bylo na začátku :D Ale na začátku to vypadalo, že jsi smutná :( Ale pak ty fotky, obchody a celkově všechno :D Jinak krásnej kryt, krásný boty, sluší ti to, ne nejsi tlustá ano jsi nenormální, ano máš sexy pozdí večeři v podobě krupičky, ano pořád yummy svačinky a myslím jednu yummy večeři :D a super nákupy to byly beztak :D ne neznám ho :D ale znám tyhle sračky, ano kluci jsou nejlepší kámoši a rozumím si s něma víc než s holkama. Někoho poliješ a u kluků v pohodě u holek je to bitva. To polití samozřejmě naschvál :D Ježiš :D co ještě si psala :D máš tu toho moc :D Jo :DD ta písnička Mi Mi Mi :D Není to ten song, kterej si tu asi před půl rokem dávala? :D a všichni jaká je to sračka? Jen pár lidem se to líbilo? Neměním názor :D Ne nelíbí se mi to :D
No, doufám, že je to všechno a na nic jsem nezapomněla :D Je to dlouhý jak nic :DDD

13 silluety silluety | Web | 8. april 2014 at 18:28 | React

Jo :D tak jsem toho několik věcí ještě zapomněla tak kdyžtak sorry :DDD
Jo, úplně jsem se lekla na jakým blogu tu jako jsem.. a musela jsem to skontrolovat :D Máš krásnej desing :3 Jo a k těm tvým příspěvkům na fb :D To s tou jámou :DD zabitý :D  Ten fail :D bože :D a nechápu jak ty lajky sháníš O.o wtf? O.o
Jo :D ta matika a ten sešit :DD jak je celej za"malovanej" :DD wtf :DDD
S těma krkama :DD božeee :D tlusťoch ala Zeman :DDD myslím, že by tě nikdo nepoznal :DD
Rovnátka ti sluší :33 na tý jedný fotce jdou vidět :DD
No a myslím že konec ne? snad už jsem na nic nezapomněla :DD

14 Simmone-misundt.blog.cz Simmone-misundt.blog.cz | 8. april 2014 at 18:34 | React

super! :) si strašně pěkná :) Dala ybch si teď banán :D ten fail bože :D achjo :D

15 C. C. | Web | 8. april 2014 at 18:39 | React

Super fotky :D :D
Niektoré pesničky.. :D Riadne dlho som ich nepočula, hlavne od The Black Eyed Peas. Tých som milovala ♥ :D

16 Lucy Lucy | Web | 8. april 2014 at 19:25 | React

Podle tohohle jsi měla vážně super týden. A ty boty bych chtěla :)

17 Saruu. Saruu. | Web | 9. april 2014 at 18:47 | React

Jeeej, na Mi mi mi máme formaci :DDD Mi mi mi mi mi mi mi, mi mi mi only mi mi. Mi mi mi mi mi mi mi, mi mi mi sexy mi :DD Lol, ten fail :DDDDDDD

18 Luss Luss | Web | 12. april 2014 at 15:47 | React

pěkný blog :)

19 ♡ HeLLo ♡ ♡ HeLLo ♡ | Web | 13. april 2014 at 12:55 | React

v pondělí na těch badatelkách (nemám ponětí, co to je :D) musela být sranda :D a Lenny má na té fotce fakt super výraz (y) :DD a v úterý to taky muselo být dobrý:33 :D to vaření :DD a znám takový to, když mě třeba někdo potká odpoledne, zrovna když dopoledne jsem nebyla ve škole a pak takej výslech, že kde jsem to vlastně byla :D a ty dva statusy z fb jsou boží :DDDD pobavilo mě to :D a mě se to s tou písničkou stává spíš naopak :D, že když slyším song, co mám na vysvánění tak hned už se bojím že mi někdo volá a pak když zjistím, že ne :D, šak proč by ne :D a ty fotky ze středy fakt lol :D, ale dobrý :DDD a ta svačina a večeře:3 mňam:3 a jen mě překvapilo, že jsi ve čtvrtku psala o tom, že jsou kluci lepší kámoši, ale jinak píšeš pořád o Lenny :D, ale tak chápu, že kluci se nechtěj fotit :DDDDD a ke mě kdyby přišli dva kluci tak by doma asi taky měli zvláštní fejsy i když by to byli jen kámoši :DDD a toho wokyho je mi líto, že si rozrazil hlavu :/// a jinak máš dobrý fotky z pátku ;), jen nechápu, že všem tričkám stříháš rukávy :D, ale vypadá to dobře :D a moc hezké věci sis v New Yorkeru koupila :)) a náhodou ti ty blýle, co jsi měla v sobotu moc slušeli :) a ani se nedivím, že jsi ten článek psala 2 hodiny :D, je vážně dlouhý :) a já ho jen čtu a komentuju tak 15 minut :DDD a moc gratuluju k vegetariánství :)) a na deník snad budeš mít víc času :/, no uvidíš... a tak abych tento komentář nějak shrnula :D, jsem ráda, že sis týden tak užila:33 :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.