May 2014

My night routine

23. may 2014 at 18:43 Beauty
Znáte ta videa, kde vám dívky ukazují, co dělají celý večer, či jak to probíhá, když jdou spát? Ukazují vám, jak zalezou do sprchy, jak se odlíčí a zhasnou lampu, čímž video končí... Znáte, že?
Tak takový tenhle článek opravdu nebude, protože v tom nevidím žádnou logiku.
Přece je jasné, že se večer osprchuji, že večer zhasnu, že se (jako většina dívek) odlíčím, tak proč to točit?

Já jsem se rozhodla zpracovat tenhle článek v opravdu jiném podání - v podání fotek a popisků.


Just photos!

18. may 2014 at 21:19 Photos
Dnes jsem se dlouho rozhodovala, co za článek bych přidala. Nedávno jsem si sestavila menší plánky seznam s názvy článků a několika nápady u nich, takže o návrhy nouze není, spíš jsem poslední dobou trošku línější všechno nafotit, ačkoliv vím, že z konečného výsledku budu mít radost vždycky.

Ale připravila jsem si trochu netradiční článek. Teda... Ale nene, zase tak netradiční není! Poslední dobou se snažím omezovat psaní článků do rubriky o mě, s deníkem a pod., protože mi přijde, že to stejně nikoho nebaví, proto se to snažím omezit. Tentokrát ale přidám nějaké fotky z poslední doby. Snad se zalíbí, moje Nokia a mamky Sony... Žádné zrcadlovky!
však to znáte...


Když mi bylo pět let, aneb dětská léta. [TT]

13. may 2014 at 13:46 Thinkin' about...
No néé, první český nadpis na blogu a ještě k tomu nová složka s TT! vat happeniiiin? :D

Miláčci, včera jsem zahlédla nové téma týdne a otevřela jsem si open office, že bych na to možná něco spatlala.
Nebudeme se tady vyjadřovat o tom, jaká je to skvělá úvaha/slohovka či co, jen to tady budu sdílet, přípravy na další články už probíhají, těště se. [*ďábel*]


Snad projevíte svůj názor...

First Giveaway! | 10 000| UZAVŘENO

11. may 2014 at 20:59 Giveaways | Competentions
popravdě netuším, jak to uvést, ups.


Vaše návštěvy a komentáře mi dělají obrovskou radost a většinou je to věc, která mě ke konci dne totálně nadchne - to v těch chvilkách, kdy se zase všechno kazí, protože je večer, já jsem unavená, většinou i s někým rozhádaná a s chutí se jdu podívat někdy kolem desáté večer na svůj blog, co přibylo nového.
Stále mi děláte radost a tak jsem si řekla, že až blog dosáhne deseti tisíc návštěv, udělám giveaway, abych vám mohla taky udělat radost - nebo alespoň tomu jednomu šťastlivci. Co si budeme nalhávat, vyhrát může každý z vás, jen ho musí random org vybrat. Vlastně spíše jeho číslo komentáře.

není to nejaká extramega obrovská giveaway...

How to study?

8. may 2014 at 21:43 Others
Taky se vám někdy stává, že zapomenete domácí úkol, zlomí vás špatná známka z testu, nebo vám prostě učení vůbec nejde do hlavy?
Neházejte flintu do žita, tohle se stává většině z nás - a nejvíce v době, kdy vyrůstáme = dětství i puberta.
Ovšem zapomíná mnohem více lidí, všimli jste si někdy doma, že si babička píše věci na papírky, že? :)

Jestli máte třeba jen jeden problém z těch, které jsem psala o několik řádek výš, možná bych vám mohla aspoň trochu poradit.

I can't live without... [Závislosti - TT]

2. may 2014 at 19:22 Thinkin' about...


Ooh, druhý článek na téma týdne. Bude to možná chtít novou rubriku.
Čaute, špunti!
Jak se vám dnes daří?

Abych vám řekla pravdu, mě docela dobře, až na pár věcí, jakože mám natažený stehna, furt mě bolí hlava a byla škola, takže mi na nervy lezlo víc lidí než obvykle, jinak fajné.

Víte, já se teda na témata týdne moc nedívám, to se přiznávám rovnou, dneska jsem ale chvíli dumala nad tím, co za článek přidám. Čas běží jako voda a já se nestačím divit, že je pátek a posledí článek je z neděle. wutwut?
Úh, fakt nekecám.
A při tom dumání jsem si tak prohlížela stránku. Rozhlížela se, kolik článků jsem už na blog přidala a pak očima sjela o bublinku níž - Téma týdne je "Závislosti".
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.