close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Everything's wrong.

19. july 2014 at 13:08 |  Summer 2014!
Přála bych si, aby byl svět továrna na splněná přání a všechny sny se plnily. Aby to bylo jednoduché a přitom nádherné. No jistě, to by si přál každý.
Víte,... je těžké psát někam, kde vás to teď baví hodně málo, protože na vás všichni kašlou - ať už rodina, nebo jsou všichni líní něco komentovat, čímž se mi vždy sráží oblíbený pocit toho, že jsem právě vydala článek. Spíš bych raději čekala, až mi přibyde ještě jeden komentář, od človíčka, který to zkrátka nemá brát jako povinnost. A ono ne, nic se neděje.
Sakra.
Chci probrat hned několik věcí, které mě štvou, a nakonec vás oznámit s jednou věcí, do které vám sice nic není, ale z mého hlediska je důležité alespoň trochu naznačit, proč se tady už tolik neobjevuji a nemám na to chuť. S tím, že už nemám chuť blogovat, vlastně souvisí všechny tři body. Okecávám to? Pardon.

1. Líní návštěvníci

Tohle je tolik omílané téma a stále ho nikdo nechápe.
Vezměte si to takhle: Když dám např. já odkaz na svůj článek do facebookové skupiny, kde jsou pouze blogeři, přijde mi jich na blog cca 35 - i více. Kolik přibyde komentářů? Asi tak tři. Proč? Komentář je skvělé zviditelněné svého blogu a projevení názoru. Můžete ho psát anonymně, můžete ho psát se svým vlastním jménem, můžete ho psát i s odkazem na váš blog, čímž si uděláte zaslouženou reklamu.
Když přijde na váš blog mnoho blogerů, všichni přeci ví, jakou ohromnou radost jim udělá, když naleznou několik nových komentářů u svého článku, se kterým si dali sakra práci a u kterých se snaží, aby to nějak vypadalo.
Popravdě řečeno, já miluji, když můžu svůj komentář odeslat hodně dlouhý, protože na sebe za A) upozorní, za B) se majitel blogu často přijde podívat na váš blog, protože jste ho zaujali tím, jakou práci jste si dali tři minuty psaním komentáře, a za C) si ho všimnou i lidé, kteří o vašem blogu neměli žádné ponětí, čímž je na sebe upozorníte a vás blog je může zaujmout.
Proč jsou tedy všichni líní komentovat? Facebookové psaní, to ano, to jde všem, ale psát komentář, který vám aspoň k něčemu je... To ne. A potom slečny fňukají, jak jim na blog nikdo nechodí a když jo, ani neřekne, co si myslí.

2. Problémy s blog.cz

Právě jsem si zkazila možnost titulní strany blog.cz. Okay, jdeme dál.
Blog.cz mě štve už delší dobu, vás ne? Máte štěstí, dámy a pánové. Abych pravdu řekla, mohla bych tu sepsat seznam při nejméně pěti věcích, které mě štvou a které by vůbec neměly být. Pět. To číslo není nijak velké, ale známe se, už když nemáme signál na wi-fi, že?

1. Mě nehorázně vytáčelo a někdy stále vytáčí, když mě najednou blog.cz odhlásil při psaní článku, který jsem tedy místo hodiny psala hodiny tři. Opravdu, to bylo až po hranice toho, abych se nesebrala a notebook neproletěl do zahrádek za barákem. Moc jasně vím, že to nebylo ani tím, že jsem neměla signál od wi-fi - zapojila jsem si kabel přímo do počítače. Ani tím mým rozsekaným notebookem - vyzkoušela jsem to na dalších dvou počítačích a jednom notebooku.
Dobře, vše se spravilo. Nebo alespoň částečně.
2. Když se mi článek vydá jinak upravený, než jak jsem ho napsala. WTF?! Takhle to nechci, takhle to být nemá! Dala jsem si práci s tím, aby byla fotka nalevo a text byl vedle ní, tak proč je to teď jinak?!

3. Přeplněný server. Koho by to neštvalo? Stále se něco seká, stále mi stránka nenabíhá tak, jak má vypadat - a to nejen u mého blogu, ale i u dalších. Celá se roztáhne, je jen bílá, písmo má černé, odkazy modré. Konec.
Těch problémů je samozřejmě mnohem víc, jak všichni víme.

Nechci, aby to znělo tak, že blog.cz je k nevydržení. Má samozřejmě i své výhody, které má ale i spousta jiných domén, na kterých se dá bezkonkurenčně blogovat. Jenže blog.cz je jednoduchý a dobře ovladatelný, proto je tady tolik blogů, které už ani nejsou aktivní. Bohužel.
Blog.cz bych hodnotila pozitivně ještě tak... před půl rokem. Teď už mám jen nutkání přesunout se na jinou doménu, napříkald na blogspot. Nedělám to z jednoho jediného důvodu: blog bude za chvilku slavit první rok narozenin a navíc tady mám vybudované nějaké ty návštěvníky...

3. I miss you.

Poslední věc, která mi stále trhá a drtí srdce na miliony kousíčků. Dřív jsem si sem psala deník a tak nechápu, co mi teď brání v tom, abych přímo napsala, co se děje. Možná jsem se už trochu posbírala a nemám chuť bavit se s cizími lidmi o mém spackaném životě, ale nejde tak úplně o mně.
Jdu na věc.
Nádech, výdech. Nádech, výdech.
Přišla jsem o nejlepšího kamaráda. Nebyla to žádná hádka nebo tak, jen... Už ho nikdy nikdo neuvidí.
Jo... Brečím tady jako želva a ještě se snažím něco psát, není to směšné?... Nebudu vám tady povídat, co se mu stalo anebo další takové bláboly, prostě to byla nehoda. Byl o dva roky starší než já...


Tyhle tři důvody mě neustále odpuzují od blogování... V hlavě mám stále nápady a když něco vyfotím, říkám si "OMG, to musím dát na blog!", ale když přijdu k počítači, jako by tahle stránka nebyla. Nudím se a nemám chuť se s někým o něco dělit. Ani o čokoládu, kterou mi včera teta chtěla sežrat.
A to mi ani čokoláda nechutná...
 

3 people judged this article.

Poll

SČÍTÁNÍ LIDU! :D Klikni! :O

Klik. :3

Comments

1 What What | 19. july 2014 at 14:31 | React

Počkej počkej, tvůj kamarád umřel??

2 Eliza Eliza | Web | 19. july 2014 at 14:33 | React

Blog.cz blbne podle mě stále více a více. Což mě velice deprimuje, jelikož bych nezvládla přestoupit na blogspot (zkoušela jsem to 2x).
Já ne že bych byla líná komentovat články, ale některé články mě natolik nezaujmou, že je nedočtu ani do konce a tak vlastně ani neokomentuji :)

Jinak, je mi hrozně moc líto tvého kamaráda! Doufám, že se má dobře - tam někde...

3 Dawn Dawn | Web | 19. july 2014 at 14:47 | React

[1]: Tohle nebyla moc taktni otazka.

Hm, taky nejsem zrovna rada, kdyz mi nikdo clanky nekomentuje, ale ne ze bych to nejak prozivala a nechtela kvuli tomu psat. Ja pisu komentare casto casto casto casto, protoze mam skoro ke vsemu spoustu co rict, a tak nechapu, proc je lidi nepisou. Pak mam pocit, ze se jim moje clanky nelibi. (Coz ale neni muj problem, hehe.)

Blog.cz mi jako zase takova katastrofa popravde neprijde. Nevim, co by vsichni chteli? Je to zadarmo. A me osobne se blog snad v zivote neodhlasil, natoz pri psani clanku. :D
Obcas to blbne, jo, ale to obcas dela vsechno. Nikdo/nic neni dokonaly. A kdyz uz, byli by to lidi a ne veci (jako blog.cz - coz popravde vec ani neni, ale na tom nezalezi.) Doufam, ze to dava smysl :D

Ke tretimu bodu: Nemyslim, ze bys potrebovala utesovat od nekoho, koho jsi v zivote osobne nevidela a pravdepodobne ani neuvidis (me), ale znam ten pocit. Naprosto to chapu a nic to nespravi, krome casu. :( Tak to je. A bude.

4 cincina cincina | Web | 19. july 2014 at 15:23 | React

Tak myslím, že nikdo není rád, když mu nikdo nekomentuje články:)
S tím jsem se taky setkala na začátku svého blogování. Ale postupně, když jsem sama začala komentovat na jiných blozích, tak se komentující našli:)
Blog.cz si myslím, že je dobrej:) Jasně, všechno má své mouchy...ale já jsem s blogem spokojená:)
Je mi líto, co teď prožíváš. Vím, jak se cítíš, protože mě v poslední době taky zasáhla smrt blízkého člověka. Drž se:)

5 Casion Casion | Web | 19. july 2014 at 15:23 | React

Niektorí ľudia články nekomentujú možno preto, že ich nezaujali alebo že k tomu nemajú čo povedať. Poprípade ak je článok pridlhý, nechce sa im ho čítať. Niekedy napríklad ak narazím na článok, kde nejaký blogerka opisuje svoj život, dovolenku alebo jednoducho čo robí a ja ju vôbec nepoznám, nečítam to, úprimne, nie som na tom zvedavá :D
Ale pokiaľ ma článok zaujme, komentujem. Mne napríklad blog.cz blbne mimimálne, musím si zaklopať :D. Neodhlasuje ma, články vyzerajú tak ako majú, iba sem-tam mi nechce zverejniť komentár, inak v pohode :-)

6 Monica Monica | 19. july 2014 at 15:35 | React

Možná tvé články lidé nekometují kvuli tomu že je třeba nebaví. Já jsem tě na fb stránce našla a když jsem se tak koukala, možná by nebylo od věci napsat podobné články které píšou a později zveřejňují jiné slečny.

7 Kerr Kerr | Web | 19. july 2014 at 15:41 | React

Naprosto s tebou souhlasím. Každý bloger si dává práci s článkem, a ať u něj prosedí deset minut nebo tři hodiny, zaslouží si nějakou odezvu. Na druhou stranu si myslím, že je dobrá i ta návštěvnost. Člověka třeba nemusí zaujmout zrovna nejnovější článek, ale adresu si zapamatuje a vrátí se. Sice mě to taky mrzí, když můj blog navštíví 50 lidí a mám dva nové komenty, ale takové to holt je.
Blog.cz sice vždycky blbnul, ale myslím, že to bylo takové chvilkové. Navíc, jak už řekla Dawn předemnou, jet to zadarmo, takže co by se dalo čekat, musíme být rádi i za tohle:) Pravdou je, že na blogu jsem začínala, takže ačkoliv jsem párkrát přestoupila na blogspot nebo jiné domeny, vrátila jsem se sem.
Ke třetí věci.. Mrzí mě to. Chce to čas, sice to bolí a dlouho, ale musíš pochopit, že se tahle skutečnost už nezmění a ty se jí budeš muset přizpůsobit. Ale zvládneš to, uvidíš.

8 Sebian Sebian | Web | 19. july 2014 at 16:04 | React

Souhlasím s tebou, ale zároveň souhlasím i s komentářem Casion. Taky mě mrzí, když si dám práci s článkem, ze kterého mám dobrý pocit a potom si ho všimne jen málo lidí. Ale musím to brát taky realisticky. Já z toho článku můžu mít  pocit jaký chci, ale lidé, kteří mě neznají, si ho třeba číst nechtějí, protože jim to nic nedá. Například moje články z autoškoly. Psala jsem je vždycky těsně po jízdách nebo hned jak to bylo možné, celá natěšená, jak se všem pochlubím. A potom jsem vídala komentáře typu "Je fajn, že sis to užila", "Doufám, že taky najdu takového instruktora" a podobně. Ale pointa toho článku byla třeba úplně jiná. Nešlo jenom o první větu, kde jsem se zmínila, jak bylo všechno super nebo o tu poslední, kde jsem instruktora vychválila. Hodně mě to mrzelo, ale i tak jsem to psala dál, protože to tady pro mě bude až si to budu chtít přečíst znovu já sama a zavzpomínat si :) Myslím si, že s tímhle se setkává každá blogerka a myslím si, že každou nás to mrzí stejně. Ale co dělat, dlouhé články nikdo číst nechce, krátké se nechtějí psát nám blogerům. Všechny baví články plné obrázků, aby mohli napsat "Pěkné obrázky".Možná je na místě se zamyslet, jestli blogujeme proto, aby někdo četl náš blog nebo proto, abychom my četli blogy ostatních. Pokud to všichni děláme jenom pro sebe, abysme měli co nejvyšší počet komentářů a obrovskou návštěvnost, tak se nemůžeme divit, že je to tak, jak to je. Mě například některé blogy baví tak, že je sjíždím třeba 5x denně, jestli něco nepřibylo. Jiné mě baví míň, ale čtu je. U některých ale okamžitě odejdu, protože předem vím, že mi ten článek nic nedá. Já osobně nekomentuju každý článek, který si přečtu, i když máš pravdu, že je to reklama. Články ale čtu, proto, že si je přečíst chci, pokud mě hodně zaujme nebo chci říct svůj názor, tak komentář moc ráda napíšu :-)

K tomu druhému bodu. Mě naštěstí blog.cz funguje tak, jak má. Aspoň myslím. Jednou se mi sice odhlásil, ale článek byl uložený, takže jsem naštěstí o nic nepřišla :-) Jiné domény jsem zkoušela, konkrétně ten blogspot, ale nevím, mě prostě nejvíc vyhovuje blog,cz :-)

S tím třetím bodem mě to mrzí, vážně :/ Nevím, co se stalo, ale nechci to z tebe ani nějak tahat, musí to být těžké. Chce to ale čas, ten vyléčí všechno :-) Vzpomínky sice zůstanou, ale jednou to přebolí, uvidíš.

Jestli se ti nechce blogovat, zkus si dát pauzu, třeba dva týdny, zkusit něco jiného a uvidíš, třeba tě něco přiměje se vrátit :-) Přece není dobré blogovat, když tě to ani nebaví. Já jsem taky několikrát přestala, ale nakonec jsem se vždycky vrátila. Chtělo to ale tu pauzu, protože došly nápady a ani nebyl čas a nálada.

9 Panra Panra | Web | 19. july 2014 at 16:23 | React

1. Ráda komentuju, když mě článek zaujme. Ráda se pouštím do diskuze, když mě článek zaujme. Komentuju, když mi přijde, že mám co říct. ALE ne vždycky mám co říct. Nevím jak Tebe, mě vždycky mnohem víc potěší komentáře s obsahem nebo konstruktivní kritikou. Než bych se nutila do komentáře, který by nic takového neměl, raději se komentáře zdržím.
2. a) Automatické ukládání? Nejsem na blogu dlouho, ale párkrát se mi to stalo a automatické ukládání mi to docela usnadnilo.
b) Chápu, taky mě to rozčiluje, ale co se dá dělat. Ono vymýšlet editor pro každý rozličný blog není žádný med, chápejme taky proveditelnost.
c) Blog má být o obsahu ne jen o vzhledu (alespoň u většiny, nebo ne?). Ne, že by mi to nevadilo, jsem na tom stejně, rozčiluje mě to a myslím si, že by blogu nějaká čistka neuškodila, ale na druhou stranu - nebylo by třeba těch starých nesmazaných neaktivních blogů škoda? Třeba nějaké kuchařky nebo tak? Myslím si, že jo.
3. Upřímnou soustrast. Je těžké psát, když člověkem cloumá smutek a než riskovat zkrat klávesnice utopením je lepší dát si pauzu a do ničeho se nenutit. Přeji hodně síly do dalších dnů a snad Tě brzo zase popadne chuť psát, protože píšeš čtivě a rozumně.
Hezký den! :)

10 Anne Rockwell Anne Rockwell | Web | 19. july 2014 at 16:42 | React

Napadlo Te nekdy, ze lidi nepisou, protoze toho maji moc? Ja sleduju cca 400 blogu a neni to sranda vsem napsat, to bych nedelala nic jinyho.. :)

Btw, blogspot je lepsi :-*

11 Smilee Smilee | Web | 19. july 2014 at 17:24 | React

Poslední dobou mě to taky štve. Lidi mi na blog nechodí a to jim pravidelně komentuji články a ty komentáře jsou doopravdy dlouhé. Teď o prázdninách chápu, že je plno lidí pryč, takže teď si nestěžuji, ale předtím? jasně blog není práce, to chápu, ale většinou to zamrzí, když moc komentářů nepřibude.
Blog.cz mě taky štve. Co to sakra bylo. Prostě najednou nevidím dess blogu a všechno je v háji? Jakože fakt? A potom, když se to seká? No ale na štěstí se to většinou spraví, za což jsem nehorázně ráda.
A ten třetí bod? Sakra.... je mi to hrozně líto, myslím, že takovým věcem docela rozumím, protože něco podobného se mi vlastně stalo taky. Jen ne s kamarádem a vůbec se ti nedivím, že se nechceš svěřovat. Myslím, že by to chtělo si dát pauzu.... hlavně po tomhle. Pročistit si hlavu, uvědomit si, co tě vlastně baví a jestli chceš pokračovat, vše si rozmyslet a dostat se z toho. Myslím, že to všichni pochopíme a já jako velká fanynka tvého blogu tu rozhodně zůstanu.
*virtual hug* myslím, že nějaké to objetí by se ti hodilo. Drž se! :)

12 booksaremydestiny booksaremydestiny | Web | 19. july 2014 at 19:25 | React

No, v něčem s tebou souhlasím, ale v něčem zase ne. Samozřejmě, když ti někdo okomentuje článek na blogu, máš z toho strašnou radost, ale zase si myslím, že tím, co si tady napsala trošku nutíš ty lidi do komentování. Asi to tak nebylo myšlené, ale já to tak vnímám. Je na každém člověku, jestli článek chce okomentovat, nebo ne. Chápu, že když na blog přijde nějakých 40 lidí a máš jeden komentář tak je to na pěst, ale jak už jsem řekla, nikoho nemůžeme nutit.

13 Katie Katie | Web | 19. july 2014 at 19:28 | React

S těmi komentáři naprosto souhlasím. Každého snad musí potěšit nový komentář pod jeho článkem. A když pak vidím, kolik lidí na fb si rozkliklo odkaz, který jsem tam vložila a na blogu žádný komentář, chce se mi brečet. Je to vážně škoda.
Co se týká blogu a to věčné sekání a různé chyby-nekomentuji-nemá to cenu. Ale přijde mi to teď lepší, dlouho mi neblbnul. =)
A tvého kamaráda je mi moc líto. Nic víc ti bohužel nenapíšu a hlavně by ti nějaká slova moc nepomohla. =(

14 Maglaiz Maglaiz | Email | Web | 19. july 2014 at 20:38 | React

K bodu prvnímu: Mám dojem, že tohle štve každého blogera.
Bod druhý: Nedokonalý člověk může vytvořit jen zmetek, který je občas poruchový. Nic nového pod sluncem, jen se musí člověk přestat rozčilovat nad takovými maličkostmi :-)
Třetí bod: Chápu tvou bolest, ačkoliv jsem nepřišla o přítele touto cestou. Už jsem ve svém životě zažila smrti víc než dost, proto tě zde nebudu nijak utěšovat, ani ti říkat co dělat. Z tohohle si musí najít člověk cestu sám. Kecy nepomohou, maximálně otupí, ale spíše naštvou. Stejně naštvou jako to, že si slunce jen tak vychází a zapadá a zeměkoule se vesele točí dál, jako by se nechumelilo. Hodně štěstí a ať první fáze smutku přejde co nejdříve.

15 gilraen-camellie gilraen-camellie | 19. july 2014 at 20:54 | React

Já osobně jsem víc spokojenější s blogspot.cz :) Příjde mi to víc prostornější :) jestli chápeš :) A k tomu prnímu bodu máš naprostou pravdu....K tvému kamarádovi je mi to moc  lito..hlavně se drž..:)

16 Monii. Monii. | Web | 19. july 2014 at 21:14 | React

S línými návštěvníky souhlasím. Taky je mi líto, když mám třeba 37 lidí za den a komentáře jsou 4.
Já mám blog.cz ráda i přes to, že někdy blbne. Tady mi dovol odporovat, možná to vyzní špatně, ale nic nemůže bejt dokonalý. Neustále si na něco stěžujeme a přitom je tolik horších věcí. A zrovna to, že občas blog ukazuje špatně, není světová katastrofa. Nic ti nebrání jít na blogspot (ve kerém se mimochodem absolutně nevyznám a nebaví mě na blogspout komentovat), třeba by sis tam přivedla návštěvníky odsud a tam by sis taky nějaké našla. Ale chápu, že po té události s kamarádem kritizuješ, co se dá. (fakt si to, prosím!, neber špatně). Je mi to líto. Ale myslím, že at už sem napíšu cokoliv, stejně ti to moc nepomůže :/...

17 Dragell Dragell | Web | 20. july 2014 at 0:34 | React

Velmi mne fascinují lidi, kteří píší přímo v administraci článek a pak se diví, že se něco přihodí a článek je fuč. Základem psaní je otevřít si třeba takový Word. Ten dokonce opraví hrubky a text se nikam nemůže ztratit. Teprve pak se dá jednoduše překopírovat do blogu. Vždy jsem to tak dělala a nikdy jsem neměla problém s přidáním článku. Články si navíc ukládám a tím zálohuji, kdyby se něco pokazilo s články na blogu.

Jinak upřímnou soustrast. Ztratit někoho blízkého je těžké.

18 agressivepopcorn agressivepopcorn | Web | 20. july 2014 at 10:16 | React

pre boha tá prvá otázka kristéééé ty máš v sebe toľko taktu asi ako betónová stena. fakt prosím ťa, buď sa nauč citlivosti alebo ani nekomentuj, normálne pozerám, ako môže niekto takto debilne reagovať.

čo sa týka článku:
komentovanie je presne ten problém, ktorí ľudia asi vždy s tým majú. mňa to mrte baví komentovať DUCHAPLNÉ články to je mega a strašne sa dozvieš. ľudia sú len hlúpi. chcú všetko (návštevnosti a pochvaly) za nič. ale tak to nefunguje.
ja sama nie som aktívna na svojom blogu akoby som mala a vidím, že ľudia majú v paži. ani sa nepreklikajú článkami, proste nič nové ok idem preč.
a ak dojdu tak vždy len prvý článok okomentujú. čo ma dosť vytáča, lebo ak mám nejaké líčenie, na ktoré čakám hodnotenie a oni tam napíšu ,,máš pekný blog jukni na môj" mám chuť im zožrať modem..

čo sa týka článku píšem ho už len vo worde. nemám na nich nervy. kedysi som aj ja tak písala. nechápem tiež ľudí, čo sa do teba navážajú kvôli tomu, že to píšeš v adminis. lol, veď to má fungovať, prečo máme hľadať iné možnosti??

kamarát ma mrzí. ja vždy každému hovorím, že máš anjela strážneho nového, ale sama viem, že to nepomáha a proste je to prázdnota. dúfam, že čoskoro bude na tvojej tvári aj úsmev, aspoň malý ale pravý. drž sa :)

19 Jaňule Jaňule | Email | Web | 20. july 2014 at 10:40 | React

Zdravím drahá slečno blogerko,
takže to vezmu hezky od začátku - když píšu komentáře někomu na blog a předem tuším, že to bude sloh, tak si ho raději napíšu do wordu a jedu s blogem popořadě, abych náhodou na nic nezapomněla ;)
Už se mi párkrát stalo, že se mi komentář neodeslal, nebo to prostě hodilo jiný error a psát dvakrát stejný sloh? Ne, to je otrava, takže tě plně chápu, když tě blog.cz odhlásil.
Líný návštěvníky znám. Tvůj blog jsem objevila přes FB. Sama tam házím odkazy na svoje články, ale buď moje psaní nikoho nezajímá, nebo je to tím, že nejsem na blogspotu, ani na blog.cz. Už druhým rokem mám vlastní doménu, takže jsem přišla o výhody, které jsou na blog.cz, ale jsem svým pánem a blogspot.cz mi nevyhovoval. Jestli chceš přejít jinam, tak mi hodně vyhovoval server pise.cz. Je tam hodně domén a můžeš si vybrat, např. blbne.cz, sdeluje.cz, svetu.cz apod. Na ovládání je jednoduchý a má taky pár super vymožeností, které jsem jinde neviděla ;)
Snažím se psát komentáře, co mají hlavu a patu. Občas narazím na zajímavý blog, ale stává se mi, že zapomenu adresu a majitel toho blogu už ke mně pak nezajde. Zamrzí to a když pak narazím znovu na jejich blog a najdu odpověď na můj komentář, tak tam píší "Děkuji Ti za tvůj komentář." a to je všechno?!
Zpětná reakce pro blogerky je hrozně důležitá! Chápu, že Ti to bere elán od psaní, taky se mi to stává. Mám 3 pravidelné čtenáře - svou mladší ségru, přítele a sousedku z našeho baráku. Každý nový komentář mi zvedne náladu a hned mi do hlavy vleze další nový nápad na článek. Nepíšu tolik o šminkách, článek o outfitu jsem měla jen jeden a to když jsem si vybírala šaty sestřence na svatbu. ;) Mám raději cestování.
Na blog.cz se přemnožily "blogerky", které píší články formou "ctrl c" a "ctrl v". Řeší Justina Biebra, dělají giveaway o laky na nehty… nevím, tohle jejich blogování mi nesedí, ale tvůj článek mě opravdu zaujal.
Tvého kamaráda mi je líto. V únoru jsme přišli o dědu a ta mezera tam prostě je. Čas ti s tvou ztrátou pomůže, takže ti přeju hodně štěstíčka a dobré nálady ;) Občas je nejlepší se z toho vypsat - nemusí to být na blogu, ale třeba jen na papír.

20 Katuš :* Katuš :* | Web | 20. july 2014 at 11:09 | React

Popravdě, zcela s tebou souhlasím. Ale musím uznat, že blog mi zatím udělal jen jednou že by mi článek nenechal tak jak má být a asi dvakrát mě odhlásil když jsem napsaný článek chtěla zveřejnit ale jinak nic, ale musím zaklepat...nechci aby mi blbnul, i toto mě dokázalo naštvat hodně :) S komentářemi ti taky musím uznat za pravdu. A bohužel, platí že i ta povinost(např u Affs)je přehlížena a já mám zkušenost že z asi 20 mi komentuje jen tak 7, ani to ne. Chápu, že některé články nezaujmou, ale přeci jen je těch článků víc a já osobně některé blogery neviěla komentovat ani na jednom ze čtyř článků týdne :/ Což mrzí :( :) Ale stále mě to neodrázuje od blogování...alespoň prozatím :) Ale zcela tě chápu v prvních dvou důvodech.
A jinak ohledně toho kamaráda, to mě mrzí...určitě mu je dobře-ať je kde je :( :) A kdyžtak místo blogu zkus na Diary tipický deníček pokud se ti to nechce psát sem :)

21 Alicien Alicien | Email | Web | 20. july 2014 at 19:36 | React

S prvým bodom s tebou nemôžem inak, než súhlasiť. Nie, že by som na cudzie blogy nechodila rada, strašne rada čítam rôzne články, keď sa nudím alebo momentálne mám trochu voľného času. Rada niečo okomentujem, pochválim či poviem svoj názor. Väčšinou si zapínam, aby mi reakciu chodili na e-mail, aby som prípadnú reakciu na môj komentár, si mohla aj prečítať... a niekedy ma ide roztrhnúť od zlosti, keď sa štvem s dlhým komentárom, ona niečo odpíše ale, aj keď sa možno pozrie na môj blog, nič nenapíše. Ja skrátka neverím, že by tam nenašla jedinú vec, čo by ju zaujala, alebo podobne. Dobre, teraz mám nový blog. Pred tým som mala s kamarátko rok iný a boli tam články na všetko možné aj nemožné (a dosť veľa).
Ja vždy, keď čítam nejaký článok, ktorý ma zaujme a prečítam ho celý, dám si tie tri minúty svojho času na to, aby som hodila komentár - pretože ak je ten autor aspoň trochu ako ja, tak ho ten komentár skrátka poteší.
Mám na blogu denne okolo 20 ľudí. A niekedy za celý deň nepridá nikto nič. A pochybujem, že jediný človek tam kliká 20-krát za deň.
Hold, každý chce návštevnosť, komentáre a publicitu ale pohnúť prstom kvôli tomu, tak to vôbec.
K druhému bodu... ja s blogom mám najväčší problém ten, že sa mi niekedy vôbec nejde prihlásiť. Skrátka napíšem dobré heslo, dobré prihlasovacie meno a nejde to - a pokiaľ to pôjde, o hodinu na to, už nemám chuť tam čokoľvek pridať, lebo sa mi to znechutilo a vytočilo. A ešte, keď idem upraviť článok. Dám upraviť a ono mi to hodí, ako napísať nový článok. No zabiť, keď to spraví desať krát za sebou.
A k tomu tretiemu... k tomu sa nemôžem vyjadriť. Nepríde mi správne sa k tomu vyjadrovať, pretože celkom viem ako sa cítiš a viem, že slová k tomuto nikdy nepomôžu. Len čas.

22 Smile Smile | Web | 21. july 2014 at 17:06 | React

[2]: Taky jsem to několikrát zkoušela, ale prostě mi to tam nejde. Blog.cz je  moje největší láska...

[3]: Abych řekla pravdu,  taky nějak extrémně neprožívám to, že někdo má víc komentářů, nebo že mi během noci nevzroste číslo s počtem kometnářů :D. Jsem spíš ráda, že si to  někdo četl, jen zrovna třeba neměl chuť k tomu něco dodat...

[6]: Mám v plánu napsat spoustu podobných nebo "stejných" článků - třeba tagy. Akorát se potom zase setkávám s komentáři typu KOPÍRKO a pod., což taky není příjemné. :/ Každopádně děkuji za radu. :)

[7]: Vážně jsi se vracela? :O  Blog.cz mi přijde jako nejlepší, má tady hodně možností a skvěle se ovládá. :)

[8]: Sebian, víš o tom, že mě tvoje články o autoškole bavilo číst? Vždycky. :3 Jen jsem někdy netušila, co říct, protože jse si pak už nic nepamatovala. :DD

[9]: Souhlasím, taky často nemám co dodat. Jestli-že nějaká blogerka přidá článek s tím, že dostala na zakázku dva gify, moc jí toho asi nepovím. :) To je pravda. Automatické ukládání článků tam také mám. :) Jen je to spíš nepříjemné, protože když se to najednou zavře, uprostřed psaní myšlenky,.. Je to hrozné. :(

[10]: Ah, tolik? :O Wow! Já chápu, že toho třeba mají hodně. :) PS: Nauč mě to s ním :D

[11]: Velká fanynka mého blogu? :') To zní snově. Ale děkuji za pochopení, moc. :)

[12]: Samozřejmě nikoho nutit nechci. :( Nechtěla jsem, aby to vyznělo tak, jakože OKAMŽITĚ MI VŠECHNO OKOMENTUJTE, nebo tak něco, to fakt ne. :( Vlastně jsem vůbec nečekala, že se někdo ozve, a když jsem dnes přišla a podívala se: 21 komentářů, zírala jsem. :') Udělalo mi to obrovskou radost, ještě po tom víkendu. -.- :) Ale děkuji za reakci, aspoň jsem se poučila. :)

[14]: Přestat se rozčilovat nad maličkostmi. To zní hezky. :) Posnažím se. :)

[16]: Děkuju moc... Jo, máš pravdu. Asi všechno teď moc kritizuju. :( Blog.cz mám hrozně moc ráda, jsem tu na něm asi dva roky, takže chápeš...

[17]: No vidíš, to je skvělý nápad, až na to, že se mi tam nepřidají fotky, takže až je budu kopírovat, budu mít o starost na víc s nahráváním fotek, ale psaní článku ve wordu zní báječně.

[18]: Popravdě jsem se normálně lekla, že ty první dvě řádky jsou na mně. Ouh. "Mám chuť jim sežrat modem," tímhle jsi mě docela rozsekala. :') :D Oh, děkuju. Zase jsem se smála. :') Já si myslím, že když někdo přijde na něčí blog, udělat si reklamu... Asi nemá na to, aby mu něco vyšlo. Samozřejmě chápu takový ty reklamky jako DEJ MI HLAS  a tak podobně, protože se o něco snaží, ačkoliv je to trochu dotěrný, ale tak... Přeci jen. Žádat někoho o to, aby přišel na  něčí blog, to je otrava. Já si vždycky zajdu na blogy těch, co nejsou mými spřátelenými a něco mi komentovali, protože mě to u nich zajímá, :)

[19]: pise.cz? To vůbec neznám! :O Zkusím to vyhledat, děkuju za typ. :) Formy kopírování, to ani není blogování, pro mě má blogování úplně jiný význam. Zdělení dojmů, pojmů, názorů, myšlenek, možná i fotek a tak. Ale když někde vidím ty fanblogy, kde holky píší tzv "mokré" články a někdy i hnusárenské povídky, mám chuť prohodit počítač oknem a zalézt si pod stůl, až se to přežene.
Ah, tvého dědečka je mi líto. Přeji upřímnou soustrast a... děkuji.

[20]: Díky té události jsem si po hodně dlouhé době zase začala psát deník. Divím se, ale vydrželo mi to. Píšu ho jeden a půl týdne a mám popsaných cca  60 stran, prostě jsem za polovinou...

[21]: ANO!! ANO!!! Na to jsem zapomněla. Dám upravit článek a je to, jako bych měla psát nový, což mě mrzí asi ze všeho nejvíc, protože potom už ani nevím, co jsem chtěla vlastně upravovat. -.-
Děkuji...

Jinak, asi si to zrovna moc lidí nepřečte, ale vrtá mi to prostě hlavou. Opravdu jsem nikoho nechtěla nutit do toho, aby mi komentoval článek, člověk si zvykne, že mu prostě ty komentáře nepřibudou, takže jsem spíš chtěla o tom mluvit, než někoho vytočit, nebo posmutnit. :) A nebo dokonce někoho nutit, aby mi psal komentář. Tímto chci tedy všem poděkovat, že věnovali několik minut svého času mému blogu a pro mou radost a okomentovali článek :). Dělá mi to obrovskou radost.

23 Lukáš Lukáš | Web | 21. july 2014 at 18:19 | React

[6]: a možná je to jen tím, že je člověk jiný než ti ostatní (takže to je spíše o přístupu než o samotném obsahu článků)

24 Eressië Eressië | Web | 21. july 2014 at 18:19 | React

Chápu tě. To co píšeš v posledním odstavci musí být těžké. Měla jsem to podobné, když jsem zjistila že se můj kamarád chce zabít. Bylo to pro mě taky dost těžké, ale ovšem s tím to se to nedá srovnat.

[Reakce na Tvůj komentář] Opravdu? Celkem mě šokovalo když jsem zjistila že tě můj komentář potěšil.Něco podobného co píšeš ty se stalo i mě. Když jsem přišla do školy poprvé a byla jsem v prvním ročníku, jediný s kým jsem se bavila byla jedna dívka, kterou jsem znala od školky, s nikým jiným jsem se nebavila. Po třech letech ve škole mě ale "vyměnila" za svojí teď už velkou BFF, a já jsem zjistila jak jsem byla blbá a hloupá, když mě celé ty roky za zády pomlouvala a vše co jsem ji řekla vyzradila. Jak se mohl kluk ze třídy, který se mi v té době líbil, dozvědět že se mi líbí, když o tom věděla pouze ona? Jednoduše o tom někomu řekla a nebo to řekla mu, ale hlavně že jsme velké kamarádky. Teď už se jen párkrát pozdravíme, ale obě jsme si našli jiné kamarády. No i když ona zůstala pouze se svou BFF.

25 Katie Katie | Web | 21. july 2014 at 21:06 | React

No já také nemám ráda koupaliště. Nemám ráda lidi, jelikož nemám ráda moc svoji postavu a tak nějak se stydím. =D Jenomže z toho jsem se nemohla vykroutit. =D Tak jsem holt šla. =D

26 Luss^^ Luss^^ | Web | 21. july 2014 at 22:03 | React

Chápu to. Zjistíš že tvůj blog navštívilo tak 100 lidí ale komentářů je tem jen pár. To zamrzí. Ale já jsem ráda alspoň za těch pár. Blog mi také blbně ale to už všicni známe. Štve to ale dá se to přežít.A to poseldní je mi opravdu upřímě líto.

27 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 22. july 2014 at 7:24 | React

U mě je to to samé, hodně lidí mi navštívilo blog, ale komentářů je hrozně moc málo. Já s blogem žádné problémy nemám

28 Dominique Dominique | Email | Web | 22. july 2014 at 15:00 | React

U mě také to samé :D Nenávidím líné návštěvníky -_- Ale co, jejich věc :-P
Ty problémy s blog.cz mě jednou tak štvaly, že jsem myslela, že zruším blog :D  :-!

29 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 22. july 2014 at 19:29 | React

Je mi ľúto tvojho kamaráta. Asi sa s tým budeš vyrovnávať veľmi dlho :( :(

Ja sa teda vždy snažím komentovať k článku všetko čo len môžem a nemám rada keď niekto okomentuje môj článok bez toho aby si ho prečítal. Tak to nech ho radšej ani nekomentuje.
Ty komentuješ fakt úžasne, tvoje komentáre ma vždy veľmi potešia.
Je to hrozné ako blog.cz blbne. Bude to tým, že tento server je zaplnený.... proste najznámejší v Česku a na Slovensku. Ale mne to ide celkom v pohode. Najväčší problém som mala keď sa nevydávali články. To bolo už dosť dávno, neviem presne kedy :/

30 Teri Teri | Web | 24. july 2014 at 11:53 | React

Tak jako hlavní - je mi líto, co se stalo. Nedokážu si představit kdyby se něco takového stalo s nějakým mým kamarádem, drž se Peťo.
Co se týče komentování - já občas napíšu hodně dlouhý koment, ale to musí být článek u kterého se fakt mám o čem vypsat. Jakože pro mě je spíš hlavní kvalita než kvantita - pokud je komentář k věci a má nějakou myšlenku, tak přece do něj nebudu dopisovat další milion věcí jen aby byl delší, můj názor :)
A problémy s blog.cz jsem teď za ten rok ještě neměla, asi vždy, když probíhaj nějaké opravy serveru tak se blogu nevěnuju :D

31 ♥Bubble♥ ♥Bubble♥ | Web | 27. july 2014 at 18:08 | React

Já popravdě už komenty moc neřeším, já jsem ráda i za ten jeden co tam mám .. A od tebe mám komentáře nejradši :3 ..
Mě též už blog moc nebaví, ale není to tím, že by mě štval blog.cz, ale už ho mám moc dlouho a prostě mě přestává bavit .. Ale nesmažu ho, mám tam vzpomínek hrozně moc !
Kamaráda je mi velmi líto ! Leda nechat čas ať to spraví ! Znám to moc dobře, ne teda u člověka, ale u psa:( .. Brečela jsem též jako malá, a furt koukám na fotky, ale už je to o něco lepší .. Neboj, zvládneš to!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.