close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

My favourite youtubers [Exkluzivní rozhovor s BE(YOU)FU a Gabrielle Hecl!]

29. july 2014 at 12:34 |  Youtube
Je na čase udělat článek i z trochu jiné škatulky.
Moji oblíbení Youtubers. Myslím - vlastně ne, jsem si téměř jistá, že většina z vás typ tohohle článku pozná už jen podle názvu, natož podle prvních řádek.
Na Youtube scéně je mnoho a mnoho dívek - a často i chlapců, kteří se snaží udělat dojem jejich videem, ať už je to TAG, VLOG, nebo jen obyčejné názorové video. Dívky většinou točí o jejich šatníku a typických dívčích věcech, chlapci se naopak snaží být vtipní a udělat dojem "svým smyslem pro humor". O tom, že na Youtube se to poslední dobou přemnožilo novými Youtubers (tedy lidmi, kteří točí videa a sdílí je) není ani pochyb.

Já na Youtube miluju hned několik - převážně - dívek, které pravidelně natáčí videa, ráda je sleduju. Často se zasměju a nebo zamyslím nad tím, co ve videu říkají. Poslední dobou raději sleduji české youtubers, jedné Americké se ale doopravdy neubráním.
Pojďme na to!A vezmeme to hezky popořadě.

1. Bethany Mota


Ráda bych začala americkou youtuberkou, kterou si oblíbí každá z vás. Je neuvěřitelně sympatická a působí bláznivě - bláznivá také je. Videa točí především o outfitech, Haulech, někdy i DIY a nebo o líčení. Dostala se opravdu hodně daleko. Jezdí po světě, má svoje turné a svoji vlastní značku oblečení s peacem. Je velmi oblíbená u dospívajících dívek, její videa mají šťávu, jsou veselá a Beth se vždy usmívá.
Natáčet začala kvůli šikaně. Jako menší byla šikanována a chtěla prý světu ukázat, že se nenechá.
Má zasloužených 6 a půl milionu odběratelů.
Odkazy: YTB, kanál, Twitter.


2. BE(YOU)FU


Jako další je na scéně moje velmi oblíbená česká youtuberka BE YOU FU, vlastním jménem Bionka, která je zároveň skvělou blogerkou (blog). Píše pro časopis Cosmopolitan. Je to velmi příjemná a sympatická sedmnáctiletá blond dívka, její videa mají vkus a řád, jsou o skvěle zvolených tématech. Bionka sama o sobě prohlašuje, že je Shopaholička, čehož se týká i řada jejích videí. Ovšem na jejím kanále najdete i spoustu dalšího! (Přiznávám se, vždycky napínavě čekám, kdy přidá další video a ještě ten den ho zkouknu třeba dvakrát.)

Rozhovor s BE(YOU)FU

Jak jsi se dostala k blogování?

Od malička jsem tíhla k literatuře. V 9 letech jsem s mamkou ležela v posteli a nemohly jsme usnout. Viděla jsem svůj první díl seriálu Sex ve městě a bylo to jasný. Začala jsem psát a pak to věšet na net. Dneska se tomu dost směju, protože to bylo něco šíleného, ale kdybych nezačala, neměla bych co zlepšovat. :)

To je roztomilé! Myslím, že každá z blogerek začala něčím podobným! :) Jak jsi se ale naopak dostala k natáčení na Youtube?

To už je méně romantický důvod. Časem jsem zjistila, že 85% mladé generace nerado čte. A tak jsem si řekla, že psaní nemá v tomhle směru v téhle generaci moc velkou šanci na přežití. Proto YouTube. :) Ale svoje články a díla neopustím. Souběžně budou na blogu vycházet.

To je pravda. Málo lidí čte dnes rádo. Mezi tvé záliby ale patří i čtení, nebo ne? :)

Ano. Abych řekla pravdu, víc než blogy čtu noviny, časopisy a knížky. Miluji surrealistické autory, jako třeba Boris Vian a jeho Pěna dní. :)

Blogování, natáčení, čtení, osobní život... Jak všechno časově zvládáš? Teď o prázdninách máš nabitý program, nebo máš času habaděj? :)


Vzhledem k tomu, že moje škola je dost časově náročná a k tomu ještě přibývá skutečnost, že mám doma 2 letého bráchu, je to dost těsné. Ale nerada brečím, že mám málo času, a raději z něj vyždímám maximum. Teď o prázdninách je to trochu volnější, ale stejně se nezastavím. Dobíhám všechno, na co přes rok není čas.

Je vidět, že jsi docela energická osoba. Co ale plánuješ do budoucna? Jak se vidíš za 2-3 roky?

Do budoucna? Dřív bych asi řekla maturita s vyznamenáním, vysoká škola žurnalistiky a dobře placená práce. Dnes...
1. Naučit se alespoň trochu francouzsky
2. Umět dobře vařit vegetariánské lasagne.
3. Koupit si rybičku a pojmenovat ji Hope
4. Dělat co mě baví a nenechávat si to nikým rozmlouvat
5. Být šťastná a už nikdy neopouštět toho, koho tolik miluju!

Děkuji Bionce za rozhovor.

3. Gabrielle Hecl


Možná ji znáte jako kamarádku Teri Blitzen, možná ji znáte z Youtube, nebo ji možná znáte ze seriálu Svatby v Benátkách. Tahle šestnáctiletá slečna je sympatická a hlavně bláznivá, čímž si získala spoustu diváků. V několika videích je i se známou youtuberkou Teri, se kterou v Pražském Paladiu uspořádaly i jedno Meet&Greet. Já osobně mám její YTB kanál ohromně ráda, ve videích je příjemná a přitom zdravě praštěná, takže dokáže i pobavit. Videa točí velmi dívčí. Ask Gabča, Unboxing, Haul, ale i jedno Fitness video. Natáčí zhruba tři měsíce, ale diváků má i tak dost. Chodí na Pražskou konzervatoř, obor hudebně dramatický. Na její videa se dívám moc ráda, baví mně a řekla bych, že díky jejímu šarmu budou bavit i vás.
Odkazy: Youtube, Ask, Instagram.

Rozhovor s GABRIELLE HECL

Možná je to často kladená otázka, přesto jsem nikde ještě neviděla odpověď. :) Jak jsi se dostala k natáčení a YouTube?

Dokopaly mně k tomu holky (Teri, Shára, Anett, Maky, Eny a Meliska).

Když jsem procházela tvůj ask, často jsem nacházela "dotazy" jako "Jsi ta herečka ze seriálu Svatby v Benátkách?" Naštvalo tě někdy, že se na to teď fanoušci hodně ptají?

Hodněkrát :D Ale na druhou stranu jsem ráda. :)

Odkud bereš inspiraci na točení videí? Od zahraničních youtuberek, nebo je to všechno z tvojí hlavy? :)

Obojí. :)

Co plánuješ do budoucna?

Teď toho mám hodně a bližší plány nechci moc říkat. :D

Setkala jsi se už s některými tzv. "haters"? Jak jsi reagovala, pokud ti někdo záviděl nebo ti dokonce nadával a pod.? :) Bereš si takové lidi víc k srdci, nebo si je držíš naopak dál od těla?

Vůbec ne, přehlížím to. Naštěstí ani moc "hejtů" nemám. No, co dělat. Závist není hezká vlastnost a je mi spíše líto toho druhého, že si neváží sám sebe a snaží se tak shodit i mně. Dělá mu dobře, když se na to reaguje, a proto na to neraguji. :)

Děkuji Gabče za rozhovor.

4. Nici Koderová


Nici je velmi sympatická dívka s dlouhými hnědými vlasy. Točí typická dívčí videa jako Hauly, Unboxingy, Make-upy, ale i její názory. Někdy se objeví i video s její fenkou Šarlotkou. Má příjemný hlas a zasloužených téměř 50 000 odběratel. Před kamerou se vždy usmívá a někdy se chová zdravě bláznivě. Ví, o čem ve videích mluví. Často jí firmy nebo eshopy jako dresslink.com nabízí ochotně spolupráci. Nici je na youtube scéně už přes rok a stále se jí daří. Při nakupování oblečení myslí i na svoji mamku a sestru. Její videa si zamiluje snad každý. (Někdy mi připadá jako česká Bethany Mota.)


5. Teri Blitzen


Teri Blitzen (vlastním jménem Teri Hodanová). Zná ji snad každý, kdo rád sleduje na Youtube dívčí videa o líčení nebo oblékání. Ve videích se chová přirozeně a často i zábavně. S Gabčou natočily i zábavné video, kde "kradou" bublaninu! Každý týden fascinuje svých téměř 50 000 odběratelů novým zábavným videem, ať už o kosmetice, oblékání, nebo vlogem či názorovým videem, které patří mezi jedno z posledních. Teri je sama o sobě zajímavá osobnost: od tří let se učí anglicky, její boyfriend je také cizinec a často cestuje. Půvabná čtrnáctiletá Teri dokonce stíhá blogovat a skvěle se učit.
Odkazy: Youtube, Blog, fb fanpage.------------

Popravdě řečeno, mám ještě další dva oblíbené Youtube kanály, které ovšem jejich videa zveřejňují na svých blogech. Neznala bych je, nebýt našeho AFFS kamarádství.

1. Nachios CZ.

omlouvám se, při zvětšení je fotka v hrozné kvalitě :/

Jsou to dvě holky, Tess a její kamarádka Lucy. Videa mají zatím tři, za to jsou opravdu hodně vtipná. V jednom z nich se představují zábavným způsobem, ve druhém zábavně odpovídají na otázky a třetí je prostě typicky vtipné - Chubby Bunny challenge.
Jejich YTB channel najdete tady. Tess blog zde.


2. Jindru Knorrová


Jindru je další z blogerek a youtuberek zároveň. Její videa mě baví hlavně kvůli její bláznivosti. Je sympatická a videa natáčí zhruba měsíc a půl. Mezi její videa patří například unboxingy, TAGy, ale i outfity. Blog vede především jako deník.

Jaké Youtubers sledujete vy?
 

3 people judged this article.

Poll

SČÍTÁNÍ LIDU! :D Klikni! :O

Klik. :3

Comments

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 29. july 2014 at 12:43 | React

Znám akorát Teri Blitzen. Popravdě na Youtubery moc nekoukám :D

2 /S /S | Web | 29. july 2014 at 12:45 | React

fuha s týchto nepoznám nikoho, možno som počula o nikom ale nikdy som si nejaké ich videa nepozrela :) ale každopádne dobrý nápad s článkom:)

3 Eliška Eliška | Web | 29. july 2014 at 12:51 | React

Ty jo, máme hodně společných youtuberů i youtuberek. Já sleduji teda fakt hodně youtuberů i youtuberek, tak to sem raději nebudu ani psát! :)
Pěkný článek

4 Annie Annie | Email | Web | 29. july 2014 at 13:04 | React

Honey,
asi jsem našla díky Tobě další skvělé youtuberky! Díky!
Gabrielle Hecl a Teri také sleduji. Pak už vlastně sleduje youtubers jako je Smusa, Vidrail, Ati, Stejk... To jsou mí oblíbenci.
Krásně zpracovaný článek. Chci napsat něco podobného, až na ty rozhovory - ty raději vynechám. :D
Těším se na další článek! :)
Annie xoxo.

5 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 29. july 2014 at 13:26 | React

Neznám ani jednu :-) ale udělala jsi moc pěkný článek.

6 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 29. july 2014 at 13:47 | React

Skvělý článek. :)
Z tvého seznamu neznám jen  Jindru a Nachios, ale určitě na nějaké to jejich video kouknu.

7 Inny Emilly Inny Emilly | Web | 29. july 2014 at 15:25 | React

ty český moc neznám a většinou se mi ani nelíbí, ale Bethany je super :)

8 Sodomagor. Sodomagor. | Web | 29. july 2014 at 16:30 | React

Tu poslední nezná, jinak ostatní sleduju :) Jsou fajn. Mám ráda třeba i MadBros, to jsou fakt borci a mají vtipná videa. MamaLifeStyl je dobrá, Stejk, Johnny Valda :).

9 kimmie kimmie | Web | 29. july 2014 at 18:33 | React

Moc pěkné rozhovory, nejraději mám Teri Blitzen a Gabču:) Můžu se zeptat na tvůj názor na Makynu016? :)

10 Alex & Zuzka Alex & Zuzka | Web | 29. july 2014 at 18:38 | React

Blogerov nesledujem žiadnych, ale z počutia o niekorých týchto blogerkách viem :-) taktiež super rozhovory.
-Alex

11 Smile Smile | Web | 29. july 2014 at 20:48 | React

[9]:Makynu jsem dřív sledovala hodně a měla jsem ji ráda, ale poslední dobou mi přijde, že se tak nějak změnila. Nemyslím to tak, že by dospěla, ale spíš... přijde mi, že se mnohem víc maluje, což jí podle mě ani nesluší. Nosí výrazněji upravené rty a někdy mi přijde, že i oči. A taky mi už není tak sympatická, chová se tak nějak... jinak. Dřív měla takové to zdravé sebevědomí, teď už mi přijde spíš namyšlená. :/ Mrzí mě to, její videa jsem měla ráda, no ale v životě ji nepotřebuji, to si můžeme říct narovinu. Takže jsem ji přestala odebírat... .) Není to ani tak dlouho, asi pár dní. Rozmýšlela jsem se, jestli ji sem dát a nebo ne, ovšem tohle je článek o mých oblíbených youtubers a ona mezi ně bohužel přestala patřit.
Mým názorem nikoho nechci urazit, nechci se nikoho dotknout a nebo vyvolat hádku, je to čistě můj názor a pokud má někdo stejný  nebo podobný -  a nebo odlišný, je to zase jeho věc. :)

Děkuji za komentáře a pochvaly, mám ohromnou radost. :')

12 kimmie kimmie | Web | 29. july 2014 at 21:25 | React

Ahoj, je pravda, že se srdíčkama v horní části blogu jsem se opičila, ale nic jinýho, kdyžtak promiň, ale viděla jsem tak už víc blogů:). Jinak to bude určitě tím, že ty ho máš super, jsi mou inspirací, proč jsem si ho založila, takže tak. jinak ještě jednou se moc omlouvám

13 Ess. Ess. | Email | Web | 30. july 2014 at 0:05 | React

Beth, Gabču a Teri taky sleduju, jsou úžasný. ^^

14 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 30. july 2014 at 12:36 | React

Najskôr sa chcem poďakovať za krásne komentáre k mojim článkom. Sú strašne dlhé a určite ti dalo veľa námahy všetko to napísať. A v článku o faktoch si sa dokonca vyjadrila ku každému faktu. wow :O
Skoro si mi tým zastavila srdce (od štastia) :) Mám ťa tak rada...Píšeš úžasné články. A aj tvoje videá (ktorých zatiaľ nie je veľa) mám veľmi rada. Dúfam, že nejaké ešte natočíš. Posledné video som pozerala asi trikrát.
A teraz sa už idem vyjadriť k článku ;)

Nachios CZ tiež poznám, kvôli Tessinmu blogu, ktorý je fakt úžasný. A som rada, že natáčajú. Dúfam, že postupom času budú mať veľa odberateľov. Občas si pozriem aj Nici, Teri a Bethany. Tá je dokonalá.
A nádherné rozhovory. Chcela som si pozrieť ten seriál, kde hrá Gabrielle (aj tú občas pozerám), ale ešte som si nenašla čas :) Alebo sa mi skôr nechce.

15 Luss^^ Luss^^ | Web | 30. july 2014 at 13:01 | React

Myslela jsem si jak se rozepíšu ale k mému zjištění nikoho z nich neznám. Vážně pro mě šokujicí. :D
Nejspíš to bude tím že sleduju tak trochu jiné Ati,Smusa možná znáš atd. :)

16 Sebian Sebian | Web | 30. july 2014 at 13:50 | React

Skvělý článek :) Znám Teri Blitzen a její videa jsou vážně super. Z blogu potom Jindru a Nachios. A všechna ta videa mě moc baví :)

17 Bajus-ik Bajus-ik | 31. july 2014 at 13:01 | React

Vyzniem asi blbo ale nepoznám ani jednu :D ale možno ich začnem sledovať, skvelý článok :)

18 Ellis.Em Ellis.Em | 31. july 2014 at 19:52 | React

Já mám hodně ráda Lou(getthelouk), Michelle Phan a Luxy Hair:) Jinak na další takovéhle youtuberky už nekoukám, už jenom letsplayery:D

19 Monii. Monii. | Web | 31. july 2014 at 22:59 | React

Znám všechny :) Bethany jsem sledovala chvíli a upřímně? Radši jsem se zase přesunula k české youtube scéně.
Achjo.. ke Gabče. Promin, prostě to musím napsat a vím, že jsem to už několirktá psala, ale já prostě Gabču znám jako skvělou holku z LHŠ. Huh. Fajn, už po stý, ale já musela :D mám jí hrozně ráda :3
Holky z Nachios mám taky strašně ráda. Jejich videa jsou skvělý :3

20 Dominique Dominique | Email | Web | 1. august 2014 at 12:51 | React

Youtuberky jsem dřív hodně sledovala, ale teď sleduju jenom když se opravdu nudím :/
Z těch, co tu máš znám akorát Teri, Gabču a Nici. Rozhovor s Gabčou - PARÁDA ^^

21 Smilee Smilee | Web | 8. august 2014 at 15:58 | React

Ani jednu neznám. Já víc sleduji kluky, než holky. Moc mě totiž takové videa o líčení atd. nebaví. :D
Já zase miluji o2l, z toho tedy nejvíc Connora a včera jsem se dívala na pár videí Jacka a Finna :DDD
Na nějaké jejich videa se určitě podívám :D

22 Susie Susie | Email | 20. august 2014 at 17:30 | React

Bethany je nejlepší! A dobrá je taky StilaBabe09, ale tyhle české youtuberky jsou taky super, každopádně Bethany vede. ♥♥♥

23 Verča Viková Verča Viková | Web | 22. january 2015 at 20:16 | React

Také jsem byla na LHŠ ... Ale zrovna kyž tam nebyla Gabča.
Jinak moc supr článek!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.