August 2014


VYHODNOCENÍ KONTROLY AFFS

18. august 2014 at 19:02 Blog
Bonjour.
Tak jsem tady s výsledky affs kontroly. Přejmenovala jsem si vás na oblíbené blogy, protože většinu z vás mám doopravdy ráda - někdo je mi sice maličko nesympatický, a proto bych ráda řekla, že mažu i bez toho, aniž bych vám to oznámila. Nezlobte se na mě, ale nebudu každý měsíc dělat týdenní kontrolu, když se vás zapíše ani ne 10, což mě fakt mrzí, protože já na vás myslím při každém psaní článku a jestli jsem vám okomentovala všecko, co se mi líbilo - to je právě to, že mám vaše blogy vážně ráda.

Ještě bych ráda

Červeně jsou označení ti, co si můžou trhnout, zeleně ti, co zůstávají, černí (někdy i další) tam mají důležitý komentář!

Bájušik - aktivní a přitom neobíháš.
*Brunette - máš pauzu
Bubble - zapsala jsi se
Dominique - zapsala jsi se
Inny Emilly - zapsala jsi se
JindřiNka - nezapsala jsi se a neobíháš, ale pořád někde jezdíš, proto máš pořád šanci. :)
Lady Bows - zapsala jsi se
LinDa - zapsala jsi se
Lucy - jsi u moře (užíváš, zlatí? :3)
Luss - zapsala jsi se
Katuš - nezapsala jsi se a komentáře jsem neviděla.
Misha - jsi neaktivní, ale nevyhlásila jsi nic, neobíháš, mažu.
Monii - poslední komentář je starší týdne, ale někde jsi byla.Ačkoliv jsi se nezapsala, zůstáváš...
Ronnie Sparks - nezapsala jsi se, ale viděla jsem komentáře, proto zůstáváš :)
Sally - Je mi líto, ale mažu, protože nevidím komentáře ani jsi se nezapsala...
Ess - zapsala jsi se
Sebian - zapsala jsi se
Sodomagor - nezapsala jsi se, ale zůstáváš, protože vidím komentáře :)
Silluety - nezapsala jsi se, ale zůstáváš, protože vidím komentáře, takže obíháš.
Smilee - upozorňuji, že nekomentuješ moc často, a nezapsala jsi se. Ale pořád máš šanci. :)
Tess - zapsala jsi seDopadlo to docela na prd, řekla bych. Kdyby se vás zapsalo víc, byla bych přísnější, ale jak jsem už zmiňovala, mám vás ráda. Snad se mi to vrátí. Jak se říká... Pro dobrotu na žebrotu.

I'm craaaazyyyyy (and scared)

15. august 2014 at 14:34 Thinkin' about...
Weheartit.com

Dneska prostě omluvte, že nebudu furt spisovná, protože venku akorát tak prší a doma se nedá nic dělat. No co. Svět se nezboří.

18 days!

13. august 2014 at 20:41 Photos
Víte, do čeho zbývá 18 dní? Do školy. Oh, jak mě se tam nechce. Jsou to dva týdny, co mě přepadl strach. Proč? Nastupuji na střední. Navíc budu dojíždět - denně cca hodinu. Mám strach, že mi to někdy ujede, že se budu špatně učit, nebo že nebudu mít kamarády - což je ostatně hodně důležité. Už jsem se ale tak nějak smířila s tím, že pokud mě nikdo nevezme a nebude se se mnou bavit, budu se prostě jen učit a zůstanou mi tady doma kamarádi ze základky.

One year with my photos. Ta rubrika je zanedbávaná a to se mi nelíbí. Už je to pěkná řádka týdnů, co jsem do ní nic nepřidala, což se teď snažím napravit. Nejvíc mě straší, že už je polovina měsíce a já vydala pouze tři články, ale bohužel nemám tolik času, což se divím, protože jsou prázdniny!


V dnešním článku budou především fotky, u některých budou popisky netřeba a u některých byste si je měli přečíst.

KONTROLA AFFS. (summer 2014)

13. august 2014 at 16:17 Blog
Opět přichází takové to kázání ve formě požadavků a prosení. PROSÍM VÁS, mě už fakt štve, když někde na blogu najdu polovinu toho mýho. Jsou to necelé dva týdny, co jsem našla nový blog a ta holka kopírovala všechno možný. Už mě to fakt štve. No, štve, spíš mě to mrzí. Mrzí mě, že nemají svoje nápady a musí kopírovat. Hmm.

K věci: Ráda bych právě provedla kontrolu affs, protože spousta blogů je buďto neaktivních a nebo neobíhají. Já se snažím dávat co nejdelší komentáře (když k tomu mám co říct, samozřejmě), a to zejména u blogů, které mám ráda (Linda a další). U dalších blogů to záleží na tom, o čem píší a na obsáhlosti článku.

Fajn, fajn.
rozklikni perex!

Lip Smackers!

8. august 2014 at 10:21 Beauty
Lip Smackers. Co je to? Jsou to lesky na rty s příchutí oblíbených limonád (Sprite, Coca Cola, Fanta...), ale i různých koláčků a cupcakes. Opravdu tak chutnají a voní?


Dnešním článkem bych vám ráda sdělila moje dojmy z Lip Smackers.

My everyday make-up. #Summer

1. august 2014 at 13:49 Beauty
Všechny fotky i obrázky v následujícím článku jsou moje, proto prosím nekopírovat!
Případně se zdrojem.

About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.