November 2014

We're trying to be happy but we still feel the pain inside us.

21. november 2014 at 19:40 Thinkin' about...
Znáte ten pocit, kdy se snažíte všechno vidět optimisticky. Říkat si, že to ještě není konec, protože to nedopadlo tak, jak chcete. Ten pocit, kdy si chcete nandat imaginární růžové brýle a dělat, že se nic neděje. A tak to uděláte. Nasadíte si růžová sklíčka a díváte se na všechno černé víc světle. Snažíte se zapomenout na všechnu bolest, která ačkoliv přetrvává, už se utápí v tom falešném pocitu štěstí. Přemlouváte sami sebe, že je všechno v pohodě, ale mozek ví, že to tak není. I srdce to cítí, ta bolest uvnitř přetrvává, protože se jí ještě nechce zmizet. Ještě nechce pryč, dokud vás nedostane na samé dno, kde se máte odpíchnout špičkou palce a vyletět nahoru jako střela. A v té chvíli si ta bolest má říct, že odvedla svou práci a má odejít, ale ještě se jí nechce, protože jste přece už nahoře a ona se vás opět snaží dostat dolů. Abyste se mohli odrazit na vrchol. Je to nekončící koloběh.

Je naše doba horší než ta předchozí?

12. november 2014 at 18:37 Thinkin' about...
Tahle otázka mě napadla už před nějakou dobou. V hlavě jsem si každý den cestou do školy vozila myšlenku o tom, jestli je naše doba horší než ta předchozí. Nedá mi to a musím tu sepsat pár věcí, na které jsem přišla a co mi z hlavy nevyskočí do doby, co to nesepíšu na blog.

Time is so fast, Life is so short.

7. november 2014 at 18:56 Thinkin' about...


Čas. Jedno slovo skrývající celý svět.


About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.