January 2015

Je elektronika opravdu tak důležitá?

24. january 2015 at 22:11 Thinkin' about...


Jako obvykle mě k dalšímu úvahovému článku dovedla otázka na asku...
ELEKTRONIKA. Pro většinu lidí hraje v životě hlavní roli, ale proč? Co nám dává, že se stává tak důležitou? Proč jsme na elektronice tolik závislí? Před několika lety bychom bez ní vydrželi celé dni, bez rádia, televize, telefonů, tabletů, počítačů... A teď? Podívám se na lidi v MHD, většina z nich drží telefon v ruce, s někým textují, volají, jedou data a messenger.

Co děláme ve škole o přestávkách - a často i hodinách? Zapínáme mobilní data a píšeme si s dalšími, kteří nejsou o moc jiní než my.

Co uděláte první, když přijdete domů? Většina z nás si zapne připojení na wi-fi, někdo zapne televizi, jiný počítač.

Internet a elektronika pro nás teď hrají jednu z hlavních rolí v životě - pro někoho dokonce tu nejhlavnější. A důvody? Pro každého asi jinak, ale i tak se v něčem shodneme, ne?

Tak co nám ta elektronika dává?

Happiness 2015 Project

5. january 2015 at 17:09 Thinkin' about...

Nikdy jsem moc nebyla na novoroční předsevzetí nebo nějaké challenge. Jeden z důvodů byl, že jsem měla strach, že to nedodržím a věděla jsem, že pokud by se tak stalo, byla bych zklamaná sama ze sebe. A to jsem nechtěla. Další z důvodů byl například ten, že mě nebaví dávat si novoroční předsevzetí. Koho to zajímá, že si na začátku roku řeknete, že letos budete... hubnout, lépe se učit, najdete si brigádu, budete ohleduplnější... ? To přece můžete změnit i v polovině roku, začátek roku znamená jen změnu několika čísel, ne? Proto taky moc nechápu lidi, co podporují takový to "New year, new me". No jistě... Ještě řekněte, že změnit se nemůžete jen tak. Můžete, no ne?

Jsem tu :)

4. january 2015 at 11:04 Blog
Konečně jsem tady.
Dlužím vám omluvu za to, že jsem tady tak dlouho nebyla. Promiňte mi to... ale víte. Byly svátky, prázdniny, nechtělo se mi vysedávat u blogu, fakt ne... pořád se chodilo ven, jezdilo po příbuzných, uklízelo, někdo u nás byl a tak... Napsala jsem článek, ale nevydala jsem ho. Psala jsem ho v jednu ráno, ale na blog se asi už nikdy nedostane. Nevadí.
Taky jsme včera měli třídní sraz s lidma ze základky. Bylo to úžasný. Přišlo nás 20, takže jsme si to vážně užili. (Ve třídě nás bylo 26.)
A zítra už je škola, Bože. Já nechci. Dnes se budu učit, ale slibuju, že teď na moje oblíbené blogy.

Snad se na mě moc nezlobíte, že jsem se tak dlouho neozvala, vážně to nešlo...

About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.