February 2015

Bath&Body Works - Antibakteriální gel na ruce

22. february 2015 at 6:06 Beauty


Nevím jak vy, ale já nesnáším špínu na rukou, u záděr nebo pod nehty, ulepené ruce a nebo jen ten nepříjemný pocit na rukou, když se chytíte tyče v MHD.


Svěží pocit rukou a jejich čistoty je teď jednodušší. Antibakteriálních gelů na ruce jsou celé řady, prodávají se ve spoustě drogerií nebo na e-shopech, není tak těžké je sehnat a jejich cena není na zhroucení celé situace.

TAG: What makes me ME?

18. february 2015 at 6:00 Tagy
Protože mám na blogu poslední dva měsíce jen úvahy, rozhodla jsem se teď pro takové trochu oddychové období, kdy tady úvahy nebudou. Omlouvám se, pokud to někomu bude vadit, ale já bych spíš řekla, že i vy si odpočinete od toho, jak vás pořád nutím myslet na všemožné věci. Navíc i pro mě to bude trochu uvolňující. Sice se nebudu nikam vypisovat - vlastně jo, do deníku - ale nutkání napsat na blog dlouhý článek, nad kterým budu dumat tři hodiny, mi zrovna chybět nebude. (Tedy, jen jistou dobu.)


Na tenhle tag jsem přišla u blogerky s podobnou blogovu přezdívkou - Smilee - mrkněte na její blog a jaké odpovědi na otázky měla ona, protože mě inspirovala, děkuji.:)

Anorexie - rozhovor s Ellou, dívkou, která si prošla peklem na zemi.

15. february 2015 at 6:00 Beauty
Anorexie.
Pro některé z nás idál krásy, pro některé jen lehce dotčené téma, ale pro obrovskou část z nás věčně nepochopitelná věc.

Pro-Anna blogů, instagramových či facebookových stránek a profilů, jsem viděla už hromady. Dívky na nich zveřejňovaly obrázky sebe a svých vystouplých žeber, hubených dívek, které pro ně představvovaly jednu z největších inspirací toho, jak by chtěly vypadat. Podvýživa, nenávist jídla, strach ze stoupajících čísel ve chvíli, kdy si dívky stoupnou na váhu. Ale i psychické problémy, samota, špatný prospěch ve škole nebo tíživá rodinná situace. I takové věci mohly být příčinou toho, proč se dívky odmítaly najíst, nebo jim jídlo ani nechybělo.
Anorexie je mentální nemoc, která začíná v lidské psychice, ovšem její následky způsobují mnohem víc, než jsou deprese. Vyhublé tělo, padající vlasy, vybledlá tvář, katastrofický zdravotní stav. V těch nejhorších případech smrt na podvyživení, v lepších stoupající váha, nabírání svalů a tuku.

Dívku jménem Ella jsem objevila čirou náhodou - přes instagram a její komentář jsem se dostala na její profil, dál na její blog a mohla jsem jen zírat. Ačkoliv komentářů jsem se zatím naprosto zdržela, na jejím blogu jsem strávila nejméně dvě hodiny, fascinována jejím životním příběhem.

SWAP s Nell-hope/ Nell-hope.blogspot.cz

11. february 2015 at 6:06 SWAP
Po opravdu hodně dlouhé době jsem tady s příspěvkem, který se týká kosmetiky. Pravděpodobně teď budou takové články častější. Sice nejsem jedna z dívek, které mají drogérii jako svůj druhý domov, ale v poslední době jsem tam docela často, ať už jsou důvody různé. Dnešní článek se bude týkat výměny balíčků s kosmetikou - SWAPu. Možná to někteří už znáte, kdo ne, dozví se už brzy víc.

One tip for your breakfast.

8. february 2015 at 18:59 Others

Znáte to. Dáte si novoroční předsevzetí s tím, že budete hubnout, budete chodit běhat, budete doma cvičit, nebo budete pravidelně chodit do posilovny, budete zdravě jíst a blablabla. Podle nějaké ankety si 74% lidí dává novoroční předsevzetí s tím, že chtějí zhubnout nebo zpevnit svoje tělo a začít žít zdravěji. Ještě by mě zajímalo, kolik procentům z nich to vydrží déle než do půlnoci prvního ledna. Já jsem si letos dala jen jedno předsevzetí, které je docela skromné, ale bude těžké ho naplnit. Netýká se sice zdravého životního stylu stoprocentě, ale také by tam mohl zapadat.

Jíst zdravě má hned několik výhod - zdravé jídlo vás víc zasytí, dá vám vitamíny a potřebné látky pro růst a stavbu těla, neomrzí vás jeho chuť a dá se kombinovat a kombinovat, na zkusení nového receptu není nikdy pozdě. Tohle sice není nějaký recept, je to spíš typ na snídani nebo dopolední svačinu. Můžu jen doporučit.
Ovoce a sladké věci jezte ráno, dodají vám více cukru a energii, kterou přes den stihnete využít. Když se najíte ovoce nebo sladkého odpoledne či večer a potom půjdete spát, cukr a energie se vám v těle "usadí" v podobě tuku.


PEOPLE CHANGE.

4. february 2015 at 15:23 Thinkin' about...


"Zkus se aspoň na jeden den uvolnit a být sama sebou, taková, jaká jsi byla dřív. Vždyť tohle nejsi ty, Smile, a ty to sama víš."


About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.