March 2015


Co z vašeho života by se nemělo dostat na internet?

19. march 2015 at 18:39 Thinkin' about...
Internet. Široké místo, kde si někdo z druhé strany republiky může najít kamaráda přes síť, ale i někoho začít nesnášet. Na netu si o vás lidé můžou zjistit plno informací už jen přes naivně bezpečnou sociální síť, jako je facebook. Mimochodem, víte, že facebook byl původně stránka založena k tomu, aby se přes něj dali lehce sledovat lidé? Dodnes v nějakých firmách platí (např. Temelín), že pokud žádáte o místo, bere se v potaz i všechno, co jste kdy napsali na facebook. Jak se pohybujete, kam a s kým jedete, soudí se, jaké fotky jste schopni dát na veřejnou sociální síť atp. A co všechno na sociální sítě lidé dávají? Někdy se nestačím divit. Co všechno by se podle mě na internetu vůbec zveřejňovat nemělo najdete v celé článku.


Cold days

15. march 2015 at 6:13 Thinkin' about...

Už si ani nevzpomínám, kdy jsem psala čistě povídací článek o tom, co jsem dělala nebo jak se mám. Asi to bude proto, že už to je nějakej ten pátek, ale teď mi přijde, že je na čase to trochu změnit - nebo alespoň jeden takový článek napsat.

Tenhle týden jsme měli ve škole jen samé testy, což je také důvod toho, že nebyl ve středu žádný článek. Omlouvám se, ale vážně jsem ho nestíhala napsat, ve středu jsem měla sedm hodin, z toho pět testů, a nemůžu si dovolit špatné známky. Takže jsem se odpoledne pekelně učila - stejně jako celý týden. Nebavilo mě to, ale kolikrát v životě budu muset ještě dělat to, co mě nebaví? Řekněme, že každý týden to bude určitě...

5 věcí, které snad nikdy nepochopím.

8. march 2015 at 6:00 OthersAsi si budete říkat, co to zas vymýšlím za blbosti. Aktuálně pracuju na pár dalších článcích, mám hodně školy a tohle je podle mě super článek pro obě strany. Pro mě - jednoduché napsat. Pro vás - jednoduché přečíst a mít vlastní názor. No ne? :)

Hlavně nečekejte nic jako: "Nechápu, jak si někdo může koupit galaxy legíny nebo si dát do latté šest cukrů." Díky.

Svět z plastu

4. march 2015 at 12:00 Thinkin' about...
Asi po sto letech píšu článek na téma týdne, proč jsem sakra nervózní?

Svět z plastu.

Je to jako věžička z kousků plastového lega. Stačí trochu fouknout a celá věžička se zbortí. A teď si pod tou věžičkou zkuste představit svět.

KONTROLA AFFS

1. march 2015 at 6:00 Blog
Málo času, hodně spřátelených blogů, které jsou neaktivní a nebo líný dávat komentáře... Znáte to, prostě se podepište do komentáře a přijdete link na vás blog. Máte na to týden, potom bezpodmínečně mažu blogy, které se nezapíšou, s vyjímkou vyhlášených hiatusů atp.
Ronnie Sparks už se zapisovat nemusí. :)
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.