April 2015

Micellar water by Garnier

26. april 2015 at 11:57 Beauty

Micelární voda je všeobecně známá svými třemi funkcemi, které jsou to pravé pro náš obličej - odličuje, čistí a zklidňuje. Micelárka od Garnier je v tomhle všem skvělá.

Odličuje skvěle, v očích vůbec nepálí, dokonce ani na strupu nebo v pupínku. Bez problémů odlíčí makeup, silné vrstvy řasenky nebo sytou rtěnku a nezanechá žádné stopy po tom, že jste kdy byli nalíčení.
Co se týče čistění pleti, je opravdu skvělá. Někdy, když mám po ránu pocit, že mám mastnou pleť, použiju micelárku "jen tak" a je pravda, že pokožku zanechá i tak hladkou, stejně jako po odlíčení. Pleť vůbec nepálí, nelepí a je jemná.
Opravdu zklidňuje, takže nápis nelže.


Balení je praktické, uzavírání je pevnější, takže když ji někam vezu, nemusím se bát, že se vylije. I přes pevnost se dobře otevírá. Balení má 400 ml, což by mělo být přibližně 200 použití. Já micelárku používám necelé dva měsíce dvakrát denně a stále jí mám opravdu dost, takže se vyplatí do ní investovat. Seženete ji snad v každé drogerii. Cena se pohybuje mezi 130 - 200 Kč, ale ty peníze se díky dlouhodobému používání vyplatí.
Můžu vám ji jen doporučit, já jsem s ní opravdu spokojená. Zkusili jste ji někdy?

let's make a movie night |1

18. april 2015 at 13:15 Let's make a movie night!
V posledních měsících jsem s kamarádkou, která ode mně bydlí asi tak 160 km, začala prosazovat náš nový, pravidelný páteční rituál. Obě se chceme v pátek večer dívat na nějaký film, ale ani jedna z nás se nedívá na televizi - prostě to neni nic pro nás, podle mě tam dávají samý kraviny a když už ten film za něco stojí, nic si nepamatujete, protože po reklamě máte naprosto vymyto a už skoro nevíte, co tam bylo poslední. Sice v pokoji televizi mám, ale k čemu mi tu je, když je natvrdo vypnutá už od Vánoc? A jo vlastně, zrovna včera fungovala, babička se u mě chtěla podívat na nějakej seriál.
Takže my s Kattie, kamarádkou z Jihlavy, prosazujeme ten způsob, že si obě najednou pustíme online film a přitom si píšeme přes messenger komentáře k tomu, co se zrovna děje. Možná vám zníme jako naprostý trotlové, nebo vám to přijde směšné či debilní, ale ono je to vlastně fajn a docela vtipná záležitost.

Protože tohle sledování filmů prosazujeme asi od nového roku, už jsme se podívaly na nějakou tu hromádku filmů a pomalu nemáme na co koukat, i když ono se vždycky něco najde, no. Napadlo mě tedy doporučit vám tu pár filmů, které mě opravdu zaujaly.
Ne všechny budou z našich filmových nocí s Kattie :D.

I want only watch movies.

2. april 2015 at 12:40 Diary


Běžte si pro kakao, asi budu hodně kecat. (Okay, možná moc dlouho ne, ale prostě chill, chápete.)
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.