I want only watch movies.

2. april 2015 at 12:40 |  Diary


Běžte si pro kakao, asi budu hodně kecat. (Okay, možná moc dlouho ne, ale prostě chill, chápete.)


Eda neposlouchám, ale tohle je skvělá písnička

Byla jsem tak ráda, že je konečně jaro, že už bude teplo, jenže co jsem to čekala? Roční období už zdaleka nefungují tak, jak to bývalo dříve, takže u někoho aktuálně sněží a u někoho svítí slunce a do toho padají kroupy - jako třeba u nás. Vlastně to ani moc nejsou kroupy, spíš takové sněhové vločky asi tak tisíckrát větší, než je sněhová vločka normálně, a taky jsou tvrdší. Můžu vám akorát říct, abyste nevěřili předpovědi počasí, a nosili s sebou plavky i deštník. Já si za chvilku asi na člunu sjedu hlavní ulici, když je to tak hezky z kopce od toho lesa, prý se u krajů valí voda.

Není to tak dlouho, co jsme byli s rodinou u jednoho rodinného známého. Je to starší pán, přátelil se s mým dědečkem, než zemřel, a ještě dávno předtím. Má doma štosy starých knih a dalších nádherných starších věcí, které se rozhodl mi darovat. Trochu mě to znepokojilo - vůči jeho věku, ale mám teď doma spousty starých nádherných knih, jako třeba Shakespeara, Annu Kareninu, nebo první výtisky Erbena, mnoho knih s osobním věnováním mému strýčkovi (tomu známému), různé trilogie a tak...je to docela jako poklad, držet v ruce téměř sto let starou knihu. Potom vám přijde, že se vám rozpadá v rukou.
Před pár dny jsem si taky do pokoje nastěhovala jedno křeslo z babiččiny ložnice. Jo, čtete dobře, prostě jsem se rozhodla, že chci mít v pokoji křeslo - už tak je ten pokoj mrňavý - a tak jsem ho vzala a asi patnáct minut ho tlačila mezi dvěmi místnostmi, dokud nebylo aspoň na práhu do mého pokoje. Je to obrovský hnědý ušák, možná se do mého pokoje moc nehodí, ale skvěle se v něm sedí. Před chvíli jsem si jen tak seděla na jeho opěradle u otevřeného okna, venku zrovna slbě prší, chladný vzduch hladil moje nahá lýtka a stehna, a já měla svetr a kapuci na sobě a dívala jsem se do nikam. To má fakt to počasí tak obrovský vliv na lidskou náladu? To je systém na nic. Popravdě jsem ani moc nevnímala, že je mi zima. Spíš jsem se dívala na levou stranu, je tam chodník. Vidět ty uspěchané lidi s deštníky, jak bojují s větrem a deštěm, a přitom bojují i sami se sebou... Zdá se vám to nepochopitelné? Není.

K blogu - nebylo to asi vidět, když jste přišli na můj blog se podívat, jestli už jsem se uráčela konečně přidat článek, ale připravovala jsem si články do diáře a do bloku. Jo, mám v diáři rozepsané, kdy bude jaký článek. Taky jsem shromažďovala obrázky na nový design blogu - asi jste si všimli, že je trochu tmavší, než by se na jaro čekalo, ale já se tohohle moc nedržím. Předělala jsem i názvy rubrik, upravila seznam affs a poupravila jsem menu - kdyby se někdo chtěl dočíst něco málo o mně, najdete to vždycky v menu. Taky se omlouvám za to, že nebyly články, ale na mém blogu bylo několik nevítaných návštěvníků - lidé z mého okolí, se kterými se prostě nebavím a oni tohle dělají schválně. Ale tahle věc by už měla být vyřízená. Vy přece víte, že když je tenhle blog starý rok a půl, že ho jen tak neopustím, že jo?
Co se týče článků, už by měly vycházet pravidelně. Přijde mi, že i tak teď spousta blogerek nic nepřidala, tak se možná ztrácím v davu.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

SČÍTÁNÍ LIDU! :D Klikni! :O

Klik. :3

Comments

1 flow flow | Web | 3. april 2015 at 10:02 | React

Nemám ráda kakao. Snad to chápeš. :D
Ono je to s tím počasím spíš tak, že předtím bylo teplo už od března, ale ještě předtím bylo prý normální, aby začátkem dubna sněžilo, pršelo a tak. Ale já jsem si taky na blogu stěžovala :D.
Ale teďka tady svítí slunce^^.
Tak to se máš, že ti to věnoval:). Já nevím, co bych s tím dělala, neboť na staré knihy nějak nejsem a nečetla bych to, ale prolistovat to a tak musí být nádhera.
:)já se ráda dívám z domu ven, jak prší a tak.
Já jsem teďka měla takové slabší období s blogem, neměla jsem nápad na články, ale potřebovala jsem něco vydat:D.
Designu jsem si všimla včera. Bohužel celkem smutný k tomu nastávajícímu jaru, ale stejně moc pěkný:).

2 Misha* Misha* | Web | 3. april 2015 at 16:27 | React

Ahoj určitě to platí chci zpět do affs :)
Na blogu už budu častěji neměla jsem teď moc času :).

3 Inny Emilly Inny Emilly | Web | 3. april 2015 at 18:36 | React

To počasí je fakt na prd..:D "jaro"
ty změny na blogu jsou pěkný

4 Lucy Lucy | Web | 3. april 2015 at 21:05 | React

To počasí je fakt zvláštní... :) A úplně na nic. -_- :D A ten design je moc boží. :3

5 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 4. april 2015 at 20:21 | React

U náš snežilo. A zároveň popritom snežení sa už napadaný sneh topil a všade samé kaluže vody. Topánky premokajú... hrôza, počasie sa úplne premenilo a mám pocit, že už žijeme niekde v Anglicku :D Tak je veľmi premenlivé počasie.
Ani nevieš ako veľmi ti závidím tie knihy, Tie by som si užila. A veľmi.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.