May 2015

Malá pauza

31. may 2015 at 22:48 Blog
Smile má teď nějaké psychické potíže, navíc si musí všechno urovnat v hlavě a ve škole, nemá náladu ani čas na blog. Ozve se všem spřáteleným na blog, až se vrátí. Dejte jí týden, dva... vrátí se.
Nezlobte se...Smile

Something new? /Time, hobbies and more!/

20. may 2015 at 7:38 Diary

Vy víte, že do rubriky diary moc nepřidávám, ale dneska jsem si řekla, že by nebylo zbytečné se zase trochu zmínit o mém životě. Poslední dobou na blogu vídáte spíš články s úvahami, filmy nebo moji novou photo challenge, tak proč to trochu neobohatit o něco z mého života? V dnešním článku bych vám ráda sdělila pár novinek z mého života, čemu jsem se začala věnovat, moje nové hobby a taky několik mých myšlenek.
Možná v částech článku nebudu úplně spisovná, tak mi to snad odpustíte, když už budu kecat a kecat :D.

S úsměvem jde všechno líp!

15. may 2015 at 8:17 Thinkin' about...

Úsměv je zadarmo, tak s ním nešetři.


Světe div se, začalo jaro. A ne včera! Všechno kvete, všude jsou barvy, úsměvy, hlasitý smích, lidé ve slunečních brýlích a se zmrzlinou v ruce. Děti už se pomalu začínají hrabat na jejich odstrkovátka bez šlapaček, jejich starší sourozenci si obouvají brusle nebo přifukují kola, rodiče už se vidí na dovolené, kde děcka skáčou po pláži s míčem a oni popíjí drink s malinkou dávkou alkoholu. Nepřipomíná vám to něco? Mně léto. Tak proč se sakra všichni ještě nesmějou?!

Hodně často se mi teď stává, že při cestě do školy, ze školy, nebo jen tak někde venku, potkám někoho, kdo ani trochu nevypadá na to, že by měl sebemenší chuť se usmívat, smát nebo se bavit. Samozřejmě, každý má někdy období, kdy by nejradši pouštěl bubáky na každého, kdo se na něj jen podívá, strašil ostatní tím, že je totálně všechno v háji a nic už nemá cenu. Většina lidí už má dost práce, školy, povinností... Jenomže co takhle se na to dívat trochu pozitivně? Dívejte se na to jinak. Místo odkládání práce ji udělejte co nejdřív s myšlenkou, že čím dřív bude práce hotová, tím delší klid pak budete mít. Nesledujte všechny zamilované páry s nenávistí a místo toho se na ně usmějte. A věřte, že když se takhle budete usmívat i na ostatní, za chvíli mezi ty páry budete patřit taky. Úsměv je vlastně nejlepší věc, co ostatním můžete věnovat. Působí příjemně, přátelsky a ani nevíte, jak tím někomu můžete zlepšit den. S úsměvem na tváři se lépe seznámíte s lidmi kolem, budete působit uvolněnější a navíc budete oblíbenější, protože z vás bude sálat pozitivní energie. Prostě místo toho depresivního výrazu nasaďte aspoň na chvíli výraz šťastného člověka. A neberte to tak, že se musíte přetvařovat. Jen berte víc v potaz ty optimistické věci a samotným vám bude víc do úsměvu, než když budete celý den myslet jen na to, že jste ještě všechno nedodělali.

A vůbec - proč jsou všichni teď tak depresivní a nepřátelští? Co všem teď leze na nervy? Sama si to nedokážu vysvětlit, takže má někdo nějaký rozumný vysvětlení toho, co se děje? Jestli ano, uvítala bych ho v komentářích, abych se taky trochu poučila

A hlavně to neberte tak, že já problémy nevnímám!

Mistrovství světa v hokeji 2015 aneb fanoušci jen při MS.

10. may 2015 at 7:13 Others

Hokej jsem si zamilovala už jako malá. Pamatuju si, jak mě na něj bral táta, když mi bylo asi 5. Vždycky mě držel v pase, nebo si mě posadil za krk, a stál hned u mantinelů, abych toho viděla co nejvíc. A vždycky jsem se styděla, když se na mě někdo díval, ale i tak jsem si to užívala a fandila jsem jako šílená. Nejsem z velkého města, nemáme ani sto tisíc obyvatel, ale někdy jsme s taťkou jezdili do větších měst, kde mě pevně držel za ruku, kupoval horkou čokoládu a párek v rohlíku, a horlivě jsme fandili. Někdy jsem měla možnost vyfotit se s hráči, ačkoliv to nebyly hvězdy jako Jágr, Smoleňák nebo Červenka. Ale já byla nadšená, protože jim fandili lidi.

Lidi, který bral hokej po celý rok.

Lidi, co se tam chodili odreagovat.

Ham ham TAG

6. may 2015 at 5:27 Tagy
Do tagu mě zatagovala blogerka Bree, děkuji. :)


Let's make a movie night |2

2. may 2015 at 17:56 Let's make a movie night!

Je tu další díl z nového formátu článků s názvem Let's make a movie night! Kdyby si někdo náhodou nepamatoval, oč tu běží, ve stručnosti zopakuji - v článku najdete 5 mých filmových typů (kliknutím na název filmu se dostanete na online sledování filmu), několik řádek mých slov o tom, co se ve filmu děje a samozřejmě se snažím vám konec neprozradit! Co se týče filmů, jsou z různých žánrů a doufám, že vás články tohohle typu baví. Podle posledního hodnocení hodlám pokračovat, takže jestli budete dnešní filmy znát, určitě se ozvěte s tím, jakým dojmem na vás film působil a co ve vás vyvolal za emoce! Snad se někdo takový ukecaný najde :D.


Dnešních pět filmů je asi známnějších, než byly ty v první dílu. Abych pravdu řekla, nejsem ten šílený příznivec všeho, co zrovna běží v kině a já na to musím nutně jít s přáteli. Ovšem dneska jsem vybrala filmy, které si myslím, že bude většina z vás znát a budete tak mít možnost projevit víc názorů a pocitů.
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.