July 2015

How are you?

31. july 2015 at 15:03 Diary
Upřímně ani nevím, kdy naposledy jsem psala článek na takové téma, kde bych vám říkala, co se děje v mém životě, o některých mých plánech, zážitcích a tak. Ale protože jsem na blogu opět dva týdny nebyla a asi vám dlužím vysvětlení proč, rozhodla jsem se uvést tyhle články do oběhu na blogu. Sice nebudou časté, ale stejně se na ně občas můžete těšit. Tedy pokud vás bude zajímat můj život, heh.

Už to nebude jako dřív, kdy jsem psala něco z mého života jako co je špatně, co bych chtěla a tak. Dneska se vám chystám říct plno jiných věcí, koneckonců, všechno se postupem času mění.

How to feel good all the time?

14. july 2015 at 18:27 Others
IT'S TIME TO FEEL GOOD AGAIN.

Aneb jak se stále cítit dobře? Každý z nás by chtěl být šťastný a myslím si, že otázka "jak se cítit stále dobře?" se štěstím určitě úzce souvisí. Přeci jen, pozitivní nálada ke štěstí také napomáhá.

Nedávno jsem se donutila zamyslet nad tím, co dělám špatně, když mi není zrovna nejlíp. Nemyslím nejlíp od žaludku, ale určitě znáte ten pocit, kdy jste otrávení, nic se vám nechce a vlastně ani nevíte proč. I já takový pocit zažila a při tom posledním to byla právě ta chvíle, kdy mi v hlavě uvízla otázka, co by člověk měl dělat, aby se cítil dobře a měl celkově pocit štěstí. Nějakou dobu jsem teda dávala větší pozor na to, co má obzvlášť větší vliv na moje pohodlí ve mě samé, co mi přispívá k pohodě a co mi pomáhá k tomu, abych se cítila fajn. A jestli se ptáte, jak se teda cítit dobře, když už tady kecám o tom, jak jsem k tomuhle článku přišla, v následujících řádcích se to dozvíte.

KONTROLA AFFS

14. july 2015 at 17:25 Blog
Je to tu zase, takže pokud chcete zůstat v affs, napište do komentáře svoji přezdívku a adresu blogu.
Kontrola trvá od 14.7. do 21.7. 2015.

Kdo se chce stát novým affs, přihlaště se tady.

Let's make a movie night! |3

6. july 2015 at 8:14 Let's make a movie night!
Po téměř třech měsících tady je další díl Let's make a movie night. Byla to dlouhá doba, než jsem se dostala k psaní tohohle článku, ať už to bylo z toho důvodu, že je psaní těhle článků časově víc náročnější, nebo proto, že jsem jednoduše neměla v zásobě natolik zajímavé filmy, abych vám je ukázala. Konečně mám ale pocit, že je to těch pět pravých filmů, které by se vám snad mohly líbit.
Nezapomeňte, pokud se na film budete chtít podívat, stačí kliknout na jeho název.


Mám za to, že tuhle skvělou komedii bude znát nejeden z vás. Jde o dva černošské mladíky, kterým zemřel kamarád a při kouření jeho popelu v kombinaci s marihuanou se k nim dostává jejich napůl neviditelný kamarád duch, který jim radí při testech na škole. Díky tomu se dostanou i na Harward. Jenže co se stane, když jim kuřivo dojde? V tu chvíli teprve nastává ta pravá komedie, kdy se mladíci snaží kouřit opravdu ledacos...Summer haul!

2. july 2015 at 19:25 Beauty

Uběhla docela dlouhá doba od posledního vydaného článku a já to vím. Vím, že jsem to pořádně všechno nestihla. Učitelka mě pasovala na třídního vybírače peněz, navíc jsme malovali třídu a často jsem běhala po městě i 6 hodin, abych všechno stihla vyřídit. V tom horku to teda nebylo nic moc super. Naštěstí mi náladu spravily opravdu velké letní nákupy. Abyste tomu rozuměli správně a neměli mě hned za rozmazlence - stále ještě jsem puberťák ve vývoji, za poslední rok se mi postava změnila asi nejvíce a moje staré letní věci už mi jednoduše nejsou. Některé věci jsem jednoduše potřebovala už jen z toho důvodu, že jsou společenské, a já nikdy nic takového nevlastnila. Ale k tomu se teprve dostanu.
Snad si tenhle dlouhý článek užijete stejně tak, jako já si užila nakupování.
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.