August 2015

Let's make a movie night! |4

21. august 2015 at 9:28 Let's make a movie night!

Po trochu delší době je tu čtvrtý díl Let's make a movie night, protože přes léto na filmy vlastně ani nemám čas, takže dneska vám představím pět filmů, které jsem buď viděla víckrát, nebo mi jejich děj zůstal v hlavě proto, že na mě hodně zapůsobily. Myslím, že až bude zase škola, budu na filmy koukat častěji, abych si vyčistila hlavu od všech těch nesmyslů chytrých řečí, které nám ve škole do hlavy cpou, znáte to. Teď už ale konečně k filmům!

Summer tag! #2015

11. august 2015 at 9:17 Tagy
Do TAGu mě zatagovala -M., děkuju :)

všechny obrázky z tumbrl

Feel like we're homeless!

6. august 2015 at 20:06 Diary

V minulém článku jsem zmiňovala, že se chystám spát s kamarádkou jednu noc venku. No... nebyla jen jedna.

Upozorňuju, že všechny fotky jsou moje, takže žádný krádeže, nebo na vás pošlu Řezníka.
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.