October 2015

Irský Halloween v Česku

31. october 2015 at 7:32 Thinkin' about...

Většina lidí nadává na to, že někteří Češi slaví Halloween, že je to "Americká sračka, nemá to v Česku co dělat!" Blbost.

Dechovkáři, popaři a metaláci.

27. october 2015 at 16:56 Thinkin' about...
Navždycky tu bude ten spor o tom, který z hudebních stylů je nejlepší, jaký se nejlíp poslouchá, jací lidé jsou nejlepší dle třídění toho, co poslouchají za hudbu.

Umíte tolerovat jiné hudební styly než ty, které posloucháte vy?

Jak moc se změnil váš hudební vkus v posledních dvou třech letech?

A jak vůbec vnímáte hudbu vy? Jaký pro vás má význam?

Let's make a movie night! |5

18. october 2015 at 10:12 Let's make a movie night!

Popravdě řečeno mám teď na filmy spoustu času, protože nic jiného vlastně ani dělat nemůžu, takže se nesmím divit tomu, že už je tu pátý díl Let's make a movie night. Opět vám ráda svými slovy představím filmy, na které jsem se v poslední době dívala, a můžu vám je jen doporučit. A díky dostatku času jsem se rozhodla předělat i úvodní fotku téhle edice článků, to dřívější mě už omrzelo, heh.

I missed you, autumn

12. october 2015 at 8:14 Diary
Podle reálného a doopravdy prožitého dne, soboty, 10.10.2015:

Všechny fotky jsou moje, prosím nekopírovat.

Být jiná je dneska špatný?

7. october 2015 at 14:22 Thinkin' about...
Už mě nebaví poslouchat, že jsem jiná. Každej je jinej, jen se všichni snažíte vypadat stejně. Kde je originalita, tvořivost a upřímnost?

Nemůžu uvěřit tomu, že už je říjen. Čas běží moc rychle, já chci zpátky léto, a nebo rovnou skočit na zimu. Dřív jsem měla podzim ráda, možná kvůli těm barvám (pořád je obdivuju), a nikdo mě nechápal. Jak to, že mám ráda podzim? Vždyť se přece jde zpátky do školy, zmizí teplo a prázdniny, všichni musí chodit víc oblečení a začíná být brzy tma! Ani nevím, kdy to začalo, možná jsem taková byla od školky, možná od základky, ale jedno vím jistě. Už mi to nevadí. Nevadí mi ta kraťoučká věta "Jsi jiná". Jen to začíná být nuda...


Kontrola affs

7. october 2015 at 13:09 Blog
Pokud chcete být dál affs, do komentáře napište svou blogovou přezdívku a přihoďte link na váš blog.
Kontrola trvá do 15.10.2015

Kdo chce být nový affs, napište do Wanna be?.
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.