November 2015

Čaj, deka a za oknem bílo

24. november 2015 at 19:40 Diary
Já vlastně ani nevím, kde mám začít. Asi u toho, co teď řeší celá republika - sníh. Oh jej, napadl první sníh, kdo by to v listopadu čekal? Moc nechápu, proč z toho všichni dělají takovou vědu, ale musím přiznat, že když jsem včera ráno vyšla před barák, kde na mě čekali kamarádi, moje první slova zněla: "Co to je na zemi dopr-ele za bílou sr-čku?!" Asi tak stokrát mi to při cestě do školy ujelo, naštěstí jsem nikde nelíbala chodník (nebo spíš ten led a sníh na něm). Každopádně se budu muset vybavit větší dávkou svetrů, čepicí a možná i šál, protože nechci vypadat jako ti sněhuláci, kteří kolem mě dneska chodili - ačkoliv věřím tomu, že jsem vypadala podobně jako oni. Ale neskutečně mě pobavil jeden pán, měl na vousech, knírku, obočí i vlasech sníh, a kulaté brýle na nose tomu dodávaly říz. Potom jsem zjistila, že je to náš soused ze čtvrtého patra...

Všichni už řeší Vánoce, spousta lidí už má nakoupené dárky, jen já jsem zas pozadu. Mě prostě nepřijde, že už je čas kupovat dárky, ještě nebyl ani Mikuláš! Navíc mám pocit, že Vánoce už ani nejsou Vánoce. Nikdy jsem je neměla moc ráda, hlavně to nakupovací šílenství kolem nich. Občas mám pocit, že pro většinu lidí jsou na Vánocích nejdůležitější jen ty dárky, a nikdo už nemyslí na to, že je to čas, kdy mají být šťastní s rodinou. Jasně, dárky mají udělat radost, ale to přece můžete jakýkoliv jiný den - jen tak jít do obchodu, jen tak koupit třeba svetr nebo plyšáka, a jen tak udělat někomu z vašich blízkých radost. Nebo ne?

Loves |1

19. november 2015 at 8:31 Loves
Nedávno jsem představovala novou rubriku LOVES, kdo by nevěděl, o co jde, dozvíte se to tady.
Dnes tedy přichází první článek o mých láskách, tak doufám, že vás to zaujme a věci se vám budou líbit stejně jako mě. Vybrala jsem jen věci, které u mě vážně zabodovaly, nechci sem dávat každou blbinu, aby toho bylo hodně. Radši vám ukážu věcičky, které za to podle mě vážně stojí.

Síla slov

13. november 2015 at 9:42 Thinkin' about...
Neznám tě. Vypadáš divně. Nesnáším tě. Spletla jsem se. Mám tě ráda. Jsi jinej. Miluju tě. Neopouštěj mě.

Ať už by vám kdokoliv řekl jednu z výše zmíněných kraťoučkých vět, nějak by to na vás působilo. Přiznávám, schválně jsem vybrala věty, které jen tak někomu na potkání vy sami neřeknete, které mají citovou vazbu k osobě, která je má slyšet, a bývá těžké je říct. Alespoň poprvé. Téma týdne "Síla slov" mi skvěle nahrálo k napsání článku, který jsem už nějakou dobu měla v hlavě. Slova totiž mají obrovský význam, ačkoliv to spoustě lidem nedochází, nebo vypouštějí z pusy něco, co nechtějí. Taková slova můžou člověka ranit, rozplakat, ale i mu udělat radost. Nebyla bych to já, kdyby můj mozek jen tak nezačal produkovat všemožné scénáře chvilek, kdy taková slova vylézají na povrch, nebo kdybych nad tím aspoň trochu nedumala. Nevim, je to asi zlozvyk nebo co... A jak mě už někteří z vás můžou znát, podvědomě mě to táhne ke slovům, která způsobují radost, možná občas smutek.

Loves |what's that?

8. november 2015 at 18:46 Loves
Celkem dlouhou dobu jsem přemýšlela nad novými formáty článků. Přeci jen, začala jsem ve škole o dva měsíce dýl a všechno musim dohánět, takže moje isnpirace a nápaditost teď padá k bodu mrazu asi jako ranní počasí (a ta nádherná mlha, uuhh). Byl pro mě trochu oříšek vymyslet něco originálního, napadaly mě samý blbosti a moje originalita se moc neukázala, asi se schovává na poslední stránce učebnice práva, co se musim naučit. Proto nová rubrika a celkově řada těhle článků neni nijak převratná.

U většiny blogerek a youtuberek to znáte pod pojmem "oblíbenci", ale to je pro mě moc otřepaný, takže jsem se rozhodla pojmenovat to LOVES. Jednoduše jsem se do těch věcí zamilovala, takže je to i nejvíc trefnej název. V článcích nebudu ukazovat jen kosmetiku, jak to dělá většina blogerek/youtuberek. Na kosmetiku moc nejsem a kupuju si ji, jen když už ji potřebuju, jinak je to pro mě celkem zbytečná investice, mít doma 10 tužek na oči a 15 řasenek. Moc odbočuju. Určitě chápete, co tím chci říct - v článcích LOVES najdete nejen něco z kosmetiky dekorativní a pečující, najdete tu i trochu oblečení, knihy, různé aplikace, interprety, blogy, činnosti, nové věci, které jsem objevila a zaujaly mě. Možná vám ukážu i něco málo z jídla, časopisů... Prostě: LOVES budou o všem, co se mi za poslední dejme tomu měsíc zalíbilo. Chápete, ne? Navíc tu nechci ukazovat jen kosmetiku, protože vim, že spousta slečen nemá potřebu se líčit, nebo je to nebaví.

Tak snad se těšíte na první článek z téhle "řady",přijde už brzy.
Mějte se hezky, arrivederci!
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.