close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Creepy - nová rubrika

7. december 2015 at 12:43 |  Creepy
Poslední dobou na spoustě stránkách čtu zajímavé články o strašidelných a napůl rozpadlých domech, odkud se lidé vrací k smrti vyděšení, nebo se nevrací vůbec. Příčinou může být historie domu, ale i vážný psychický stav osoby, která takové domy zkoumá. I mě takové věci zajímají, ale nemám na to odvahu, lézt do starých nemocnic nebo léčebem pro duševně choré, které už léta nefungují. Nejdřív mě lákalo psát o takových domech taky, ale protože mám pocit, že je tohohle tématu všude přemnoženo, hledala jsem něco, co by nebylo tak okecané a přitom zajímavé. Našla jsem téma, které je založeno na skutečných událostech, což mě na tom fascinuje ještě víc, a z čeho vám budou vstávat chlupy všude, kde je máte (ok, to zas asi ne).

A o čem že to tu píšu? Zaujalo mě téma sériových, masových a naprosto psychicky zvrácených vrahů. Ani sama nevím, čím mě takoví lidé fascinují - možná tím, čeho jsou schopni a tím, co přitom cítí oni sami. Nejvíc mě fascinují asi kanibalové. Články nebudou podobné zprávám na TV Nova. Žádnej Kájínek, jo?

Jistě vám je jasné, že žádné osobní zkušenosti s těmi lidmi nemám a veškeré informace čerpán z volně dostupných webů nebo knih/filmů/videí, kde je můžete najít i vy. Na konci každého článku tohoto tématu budou uvedeny zdroje, odkud jsem čerpala informace a obrázky.

Upřímně doufám, že vás tohle téma a zejména moje články zaujmou. První z nich vyjde už brzy!

Mějte se pěkně a nevraždětě,
arrivederci.
 

2 people judged this article.

Poll

SČÍTÁNÍ LIDU! :D Klikni! :O

Klik. :3

Actual articles

Reklama
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.