January 2016

Čekám na ten pitomej regiojet.

31. january 2016 at 10:02 Thinkin' about...
A hele, jak mi téma týdne padlo pěkně do noty. Je 7:51. Za nějakých dvacet minut by nám měl jet vlak (mě a mé polovičce), tak sedíme v čekárně a čekáme. Jenomže pravdou je, že se jen tak nedočkáme, jelikož jsem ještě nikdy nezažila jízdu vlakem regiojet, kdy by neměl zpoždění aspoň 15 minut. A co 15, dneska je tu psáno dokonce 70!

Jsem člověk, co dokáže být trpělivý, ale jen do určité míry. Když čekám na kámošku, na to, až bude čas, až se zas uvidíme s přítelem. Ale ne na vlak, co má odjíždět 8:07 a vypadá to spíš na po čtvrt na 10. To je hnus, velebnosti. Asi uskutečním svůj plán a napíšu rozhořčený email se stížností.
Stalo se vám taky někdy, že jste někde měli být na čas, jenže zpoždění autobusu nebo vlaku vám překazilo veškerý plány?

A tak jsme nakonec měli zpoždění 88 minut, ve vagónu se netopilo, takže nás po půl hodině přesadili, a polovina nabídky jídla a pití nebyla k mání. Příště těch 300 km pojedu asi na kole. :)
(ale aspoň se hezky omluvili)


Knižní výzva 2016

13. january 2016 at 23:03 Others
I já jsem narazila na Knižní výzvu, kterou vymyslela blogerka Ells.

22.8.2015, to měl být ten poslední den.

8. january 2016 at 1:12 Thinkin' about...
V tomhle článku bych k vám ráda byla otevřená a kdo to neocení, ať to nečte. Nechci číst komentáře plné nadávek a hnusných věcí. Je to moje zdraví - vlastně bylo, než se totálně pokazilo. Respektujte to, prosím, je pro mě těžký vzpomínat na chvíle, jako byla tahle.

Nikdy jsem si nemyslela, že to přijde tak rychle, ale přišlo. A bylo to hrozně nečekaný. Byla to sobota, kterou si budu pamatovat navždycky. Jak jsem se vzbudila před půl desátou, chvíli byla na mobilu a odepisovala na smsky, potom jsem si usmyslela, že to bude můj odpočinkový den. Zanadávala si, že sousedovi brečí dítě - to jsem ještě netušila, že za chvíli budu brečet stokrát víc, ani že budu volat o pomoc. Myslela jsem, že to bude den plný filmů a knížek. Ale nebyl.

O tom, jak jsem v noci hyperaktivní.

4. january 2016 at 1:36 Diary
Tak jsem jako před Vánocema plánovala, jak tady pěkně budu mít dva články do konce roku, jak začnu rok 2016 hezky i s blogem, a ono hovno. Prostě, nechápu, jak jsem si mohla myslet, že budu mít čas na sezení u kompu, kord já - člověk, co má furt strašnou potřebu něco dělat. Tak vás teda vítám u novýho článku, doufám, že Vánoce jste měli pěkný a radostný, že 31/12 jste si užili a že tenhle rok vám bude přát jen supr věcičky.

Teď abych vám asi řekla jen takovejch pár větiček, co otravujou mojí mysl pár dní... Představte si, že se ze mě stal člověk, co nemá absolutně potřebu spát. Prostě věčně něco dělám a necítím se unavená, což je divný s mým zdravotním stavem, ale tak koho to zajímá (krom doktorů), ne? Takže celý noci si čtu, píšu sračky (třeba tohle), vymýšlím a přemýšlím, a nebo jedu nový hobby - šťourání se v mým kompu. Neberte to tak, že sundam všecky možný kryty a šrouby, ale prostě... no, kamarádka mi začala říkat ajťačka, to stačí, ne? Taky jsem začala ujíždět na inzerátech, kde hledají brigádníky, protože chci cash, a navíc jsem zjistila, že jsem vlastně schopná dělat všechno, co chci a co je reálný. Prostě jsem to nějak začala brát (to v překladu znamená, že jsem si uvědomila, jak blízko jsou mý sny a že si je klidně můžu začít teď plnit, tak začínam).


Horší asi je, že z toho nedostatku spánku (teda mě to přijde jako dostatek, ale tělu jako nedostatek) mi občas hrozně je#e, jsem pak celý dny hyperaktivní a nepotřebuju ani pít big shock, no a nebo mam takovou tu deep náladu, kdy bych filozofovala i o barvě coca coly a o tom, jestli by bylo na fáááááákt dlouhým videu vidět, jak roste chlup na ruce. Prostě sračky...

In fact, myslim si, že je super, když jsou teď lidi naprosto free. Všimla jsem si, že si všichni zas dal předsevzetí "dělat co chci a co mě baví". Hej, na co si to dáváte na začátku roku? Věci, co se dělají na začátku, nikdy nevydrží. Stejně jak když začnete cvičit v pondělí, skončíte už ve středu, protože vám to do konce tejdne přijde ještě hrozně dlouhý. Asi si budu dávat novoroční předsevzetí v dubnu, hm. Kecam, nic takovýho si nikdy nedávam. Prostě když si něco usmyslim, tak to chcu a dělam to.


Jinak, přidejte si mě na snapu, furt tam něco hážu a když mi pošlete snap, uvidíte VIP ksichty slečny Smile. Dobrá nabídka, ne? (lol) @Petra24j
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.