February 2016

Cílem života je zemřít s úsměvem.

23. february 2016 at 2:15 Thinkin' about...
Poslední dobou často myslím na to, co bych si přála. A že toho je požehnaně. Když se ale zamyslím nad tím, co bych doopravdy chtěla a co z toho můžu uskutečnit v nejbližší době, seznam se decentně zkrátí na docela přijatelné číslo. Asi nemá cenu psát tady, co bych si přála. Každý má své sny a přání, něco, co ho žene dopředu.

Ale co když někdo sny nemá?

Jak vybrat střední školu?

15. february 2016 at 16:14 Thinkin' about...

Teď si ale nemyslete, že je mi 15 a chystám se na střední. Ne, na střední už chvíli jsem, ale vím, že se blíží termíny podávání přihlášek na střední školy a že je to rozhodutí na celej život.

Sakra, jak může někdo v 15 letech vědět, co chce dělat následující desítky let?!

To nikdo přece neví! Jasně, někdo má jasno, zajímá se o zvířata, tak jde na veterinu. Někoho baví biologie, někoho chemie, někdo má od dětství sen stát se hercem. A těch zbylých 90% naší teen populace? Ta neví, co chce.
Asi jako když se mě zeptáte, jestli chci víc krevety nebo tofu.
Asi jako když se zeptáte ženy s krizí středního věku, v jaký poloze to chce dneska dělat.
Asi jako když si chlap nemůže vybrat, jestli bavorák nebo nějaký Audi.
Ale tihle mají aspoň určitou představu.

Co je špatně

9. february 2016 at 21:31 Blog

Nevím, jak se to stalo.
Možná nějakej writers block nebo co.
Ale mě to prostě nejde. Nejde mi psát normální články. Když se snažím něco napsat, napíšu pár vět a v momentě se mi přestanou líbit. Můj prst zaútočí na backspace a slova jsou fuč.
Ale já se snažím, vážně. Často myslím na to, o čem bych napsala, často to zkouším, vymýšlím témata a mám jich kupu. Jen nevím, co se děje. Najednou se celá měním, všechno je jinak. Sny se sice plní, ale ne všechny. Asi nemám právo na to, aby šlo všechno dobře, bylo by to moc jednoduchý. Ale já se snažím psát ve vlaku, v busu, ve škole i jen tak do mobilu. Škoda, že to jsou jen střepy, co k sobě nepasujou a nedávají dohromady žádnej smysl.

Dlučím vám, čtenářům, omluvu. Nezlobte se... Doufám, že se to brzy všechno napraví.

Have a nice day,
arrivederci
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.