March 2016

Osvěžující jaro a touha cestovat

27. march 2016 at 16:25 Thinkin' about...
A je to tu zase. Zase končí třetí měsíc tohohle roku a já tomu prostě nemůžu uvěřit. Ale roky se od sebe liší čím dál tím víc, a za první tři měsíce roku 2016 se toho stalo tolik, že bych vám mohla vyprávět ještě zítra, ne-li pozítří.
Opět sedím ve vlaku. Jak já miluju to cestování, nedokážu si představit život na jednom místě. Stále mám potřebu někde jezdit, začínat ve vlaku nebo autobusu konverzace s náhodnými lidmi na náhodná témata, v náhodných chvílích. Je to vůbec všechno náhoda? Vlastně ne.Takhle si utvářím osud já sama. Rozhodnutí, to ta vytváří náš osud. Náš život.
Miluju cítit ty slabé paprsky slunce na mé tváři, jako se tomu děje zrovna teď. Slunce mi svítí na pravou tvář, trochu mě nutí přizavírat oči, myslet na to, jak nádherný pocit to je. Konečně je jaro a s ním přichází spousta akcí, příležitostí, událostí a možností. Co pro vás znamená jaro? Většina lidí vidí hlavně přicházející léto a shazování zimních kabátů. Já vidím rozkvetlé sedmikrásky, větve stromů ztěžkané jmelím, nutkání jít si ráno zaběhat a večer se ještě projet na bruslích nebo na kole, cítit zase vítr na tváři. Ten neuvěřitelně obrovský chtíč někam odcestovat a poznat nová místa. Nemůžu tuhle touhu ukojit jen několika cestami po republice, roste pořád víc a víc. Mám pocit, že čím víc cestuju, tím víc se nechci vracet domů, ale jet na další místo, kde jsem ještě nebyla. Vracet se na nádherná místa, kde se mi líbilo. Navštěvovat přátelé, kteří bydlí tak daleko, že vidět se jednou za měsíc není možné.
Ty výhledy z obrovského okna vlaku, sledování, jak se leskne tráva a do vysokých jehličnatých stromů se opírá vítr, jak září při doteku se sluncem. Ty rodiny, skupiny přátel, nebo i jednotlivci, kteří jezdí na výlety na kolech, prochází se přírodou, koupají se v řekách a rybnících podél mých tratí... Jak já tohle miluju. A lepší, než to sledovat, je zažít to.
Jen si přeju nebýt v tom sama. Člověk nemá být na nic sám, a na cestování a plnění si snů už vůbec ne. Chcete vyprávět stylem "Jednou jsem si takhle lezla na Sněžku!" nebo stylem "A pamatuješ, jak jsme tenkrát lezli na tu Sněžku? To byla sranda!" Toužím po tom najít přítele, který se mnou bude sdílet všechny mé bláznivé nápady a spontánní šílenství, který doma v pátek oznámí, že se vrátí v neděli večer, ať nemají strach, tak jako bych to nejradši dělala já. Jenže být na to sama? Komu by se chtělo...?

UČÍM SE ČÍNSKY? |Vimvic.cz

13. march 2016 at 14:46 Others
Nǐ hǎo!
Nǐ hǎo ma?
tumblr.com
Teď si možná říkáte, jestli vás zrovna nezaklínám v slepici nebo králíka, ale ve skutečnosti vás jen zdravím čínsky a ptám se, jak se máte. Proč čínsky? Protože jsem narazila na super videokurzy čínštiny a celkem mě to začalo bavit.

Loves |2

1. march 2016 at 8:00 Loves
Sledovala jsem, co vás v prvním díle Loves zaujalo nejvíc, a asi to byly knihy. Je pravda, že mě to překvapilo, nemyslela jsem si, že pořád čte tolik lidí, ale bylo to příjemné překvapení. Asi jsem měla trochu předsudky a myslela si, že potištěné stránkyjsou ve většině případech uschovány v knihovnách jako na hřbitově. No, aspoň jsem se toho drobného předsudku zbavila. Dnešní díl bych ráda věnovala knížkách, protože neznám lepší způsob, jak se přenést do jiného světa a nemuset si nic vymýšlet. Všechno už za vás vymyslel někdo jiný.
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.