April 2016

Bez času s nápadem

26. april 2016 at 15:35
Všem, kteří na můj blog chodí (chodili?) dlužím omluvu. Měsíc nevyšel článek a já bych ráda nějaký vydala, mám plno nápadů, ale času je málo. Pořád jen škola, testy, úkoly, povinná četba, když už mám čas, jdu s někým ven, protože nechci být celý den zavřená na koleji, nebo si čtu knížku podle vlastní volby. O víkendech doma počítač ani nezapnu, na co taky, když chci vidět přátelé, nebo někam jedu... Ale doufám, že brzy budu mít víc času, abych sem zase něco hodila.
Jen škoda, že netuším, kdy to bude.


Chápu, jestli jste si mě už smazali z oblíbených, kdo by to taky po měsíci ničeho nového neudělal...
Bývám aktivní na snapchatu nebo instagramu, takže kdyby se někdo nudil, můžete se mrknout sem.

Mějte se hezky,
Smile
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.