July 2016

3:15

28. july 2016 at 3:15 Diary
Tak si sedím v cizí posteli a přitom v našem bytě, kterej teď mam pro sebe. Dneska (včera?) jsem se vrátila z další cestovací mánie a jsem nadšená jak dement.
Před chvílí odešel kamarád. Známe se přes 10 let a pořád si máme co říct. To je poklad v dnešní době, řekla bych. Nevím, moc se v trendech nevyznám.
A tak tu sedím sama, jen v přítelovo tričku, jím jelly beans z candy store, piju pivo (hádejte, kdo se ráno posere), poslouchám tu otřesnou hudbu z Óčka a snažím se uspořádat zbytek plánů. Chci ještě stihnout spoustu věcí, snad se mi to povede.
A jen tak dávám vědět, že tu jsem, protože mi pár lidí připomnělo, že jim chybí moje články. Ach jaj. ♥
Když už budu den zase u nás ve městě, doufám, že stihnu zajít do knihovny, do parku u hudebky, konečně si koupím nové boty, zajdu s kamarádkou na nejlepší fialkovou limonádu ve městě a vyslechnu kamaráda. Taky si chci jít zas zaběhat a ulevit svýmu zdraví, přes léto mu fakt dávám zabrat...

Dejte o sobě vědět, co děláte, chci se nechat inspirovat i těmi neobyčejnějšími věcmi.

(Pro fotky mě sledujte na insta @nejakejsilenec nebo na snapu @petra24j, a pokud ještě někdo chodí na twitter, najdete mě jako @loowe1D, starý účet, no..)

A ŽIJTE.

Užij si život

13. july 2016 at 0:54 Thinkin' about...

Já vím, jsem tu tak málo, že si asi myslíte, že jsem duch, nebo už jste na mě absolutně zapomněli, ale já na blog stále myslím. Jen nemám moc času sem psát. Pořád někde lítám, vysvědčení dopadlo vyznamenáním a ani jsem nejela domů, rovnou jsem jela na druhý konec republiky plnit si sny. Času je málo, snů a přání hodně, prázdniny jsou krátké a sny obrovské, možná občas i časově náročné, a proto nejsem skoro doma a pořád někde jezdím, chodím, směju se, užívám si života. Užívám si letního života. Což mi připomíná takový jeden citát: Celý týden čekáme na víkend, celý rok na léto, celý život na štěstí. Ale prd, štěstí máme celý život, jinak bychom ani nežili. Ale je fakt, že na léto jsem čekala, a tak si ho teď chci užít, co nejvíc to jde, jak nejlépe to umím. Mám tolik plánů a snů, že nevím, kam dřív, ale nějak se mi ten spěch líbí. Konečně na nic nečekám a když přijde volná chvíle, hned vím, jak ji využít. Sport, cestování, přátelé, party (ale nejsem opilec, fuj), přítel, smích a zábava. Baví mě to, užívat si života. Využít každou chvíli, co mám, k plnění snů a přání. Nejen mých, ale i cizích. Pocit štěstí, nadšení a radosti, na to jsme celý rok čekali, tohle jsme chtěli, my studenti, no ne? Tak teď neseďte doma, klidně jděte chytat i ty Pokémony, jestli vás to dostane ven, a dejte si zmrzku, objednejte pizzu, jeďte náhodným vlakem na konečnou stanici. Dělejte něco, užívejte si život.
Na konci prázdnin chci číst komentáře plné zážitků a nadšení, ne nesplněných snů a zklamání!


Mějte se hezky!
Arrivederci
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.