August 2016

Nejsem imaginární.

15. august 2016 at 16:20 My Dreams
Dost mě deprimuje, že se léto pomalu blíží ke konci. Neúprosně to dává vědět i počasí, ale na dnes byla nádherně teplá noc, a tak jsem s kamarádem seděla zas do noci na balkoně, vapovala, jela vapervawe, dab, trochu dnb, což je všechno naprosto mimo moje hranice, a užívala si noční oblohu plnou roztomilých mráčků, hvězd a blikajících letadel. Přála bych si být v jednom z nich, odletět třeba do Asie nebo Ameriky, nebo do Švédska. ♥ Ale vážím si i toho, co zažívám uvnitř našeho malého státu, a že toho není málo. Jsem tak hrozně ráda... Vlastně jsem si asi teď zvykla na to, být do noci někde venku. Nemyslím kluby a bary, prostě procházky po loukách, povídání si o alienech, životě, snech, i naprostých blbostech. Našla jsem tolik skvělých lidí (hlavně přes přítele mezi jeho fanoušky :D), že jsem z toho nadšená jak blecha. Dneska si válím šunky doma, čtu, koukám na Spongeboba a na hlavě mam drdol jakoby omylem, ale zas to brzy rozjedu - chystám se OPĚT předělat svůj pokoj. Jsem na to úplný úchyl, fakt. Až budeme s Drobkem bydlet spolu (s přítelem), snad se nezblázní, že pořád něco přemalovávám, lakuju a přendavám. Pokud byste tu někdo měl typ na nějaké stránky, ig účty nebo aplikace, kde můžu dočerpat inspiraci na předělání pokoje, sem s tím!
Jinak jsem dost aktivní na twitteru, tak můžete dát follow @loowe1D, případně na ig @nejakejsilenec, kde budete mít možnost vidět, co podnikám.
Užijte si poslední dny letošních letních prázdnin!
Smile

PS: Přečtěte si knížku Paměti imaginárního kamaráda od Matthewa Dickse.
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.