September 2016

Mám hlad. Podej mi tu vodku.

16. september 2016 at 16:56 Thinkin' about...
Tak myslím, že jsem opilá svýma emocema. Fakt už nevím, jak dál.
Co když se chystám udělat tu největší chybu ve svým životě? Co když toho budu celej život litovat, celej život na to myslet, vzpomínat a vyčítat si to?
Ale copak mám dál myslet na to, jak už to nezvládám, jak mý blbý srdce trpí a cos všechno provedl?

Mám chuť se na všechno vykašlat. Všechno hodit za hlavu, na nic nemyslet. Možná se opít, možná zkusit extázi, trávu, co já vím. Nevím. Nevím, jaká je extáze, tráva nebo jaký to, když je někdo na šrot. Ale zkusit se má prej všechno.

Nejdřív za lidi mluví láska. Když to nefunguje, začne za ně mluvit zoufalost. Jaká to škoda, že jsem ve fázi dva.
By mě zajímalo, jaká je třetí fáze, ale na to jsem ještě nepřišla. Možná kocovina? Že bychom všichni byli ožralí láskou a zoufalostí? Kdy se z toho probudíme? Kdy nás bude bolet hlava, bude nám na blití a prohlásíme, že už nikdy?

Hm. Možná už v tý třetí fázi jsem taky. Mam do ní nějakým způsobem (=velkým krokem) nakročeno.
Nesnáším lásku, už nikdy jí nechci. Jsem z toho zoufalá. A asi se z ní pobliju, když jí někde vidím.

Zničím sama sebe a tobě je to jedno, protože to je kvůli tobě.

Bojím se myslet na tebe.

10. september 2016 at 12:09 Thinkin' about...
Každé ráno si na tebe po probuzení vzpomenu. A ať už jsem se vyspala jakkoliv dobře, tohle naprosto zničí můj den. Kdo by to byl řekl, že jsi celý rok byl důvodem krásného probuzení s úsměvem na rtu, když jsem si na tebe vzpomněla? Kdo by si jen pomyslel, že mi tolik ublížíš?
Každý den, když se mám hezky, bavím se a směju se, mi tě něco připomene. Smích ustane a vymění ho starostlivý výraz. Zase na tebe myslím. Zase myslím na to, co jsi dělal a co se chystám udělat já. Jsem z toho nervozní, mám z toho strach. Bojím se jen na to myslet! Co přijde, až to opravdu udělám, když se bojím jen si to představit? Uhodíš mě? Budeš křičet? Budeš plakat? Bude ti to jedno? Nezáleží na tom. Musí mi to přece už být jedno! Mělo by...
Ale není. Pere se to v mém nitru, křičí to na mě ze všech stran, vidím tě všude. Zmizíš někdy úplně? Toho se bojím. Nechci si to ani představit, i když bych si to měla přát.
Nemůžu to nikomu říct. Mysleli by si, že jsem jen další ukňouraná náladová holka, co neví, co chce. Já vím, co chci. Vím, co jsem chtěla. Vždycky jsem chtěla jen tebe, tvoji upřímnou lásku, věrnost a upřímnost.
Zničil jsi mě. Zničil jsi nás oba.
A jen na to pomyslím, mám strach, co bude. Celá se třesu, chce se mi brečet, cítím, jak mi hoří tváře, protože mám zároveň vztek. Jen ne tak velký, jako strach z vlastních myšlenek. Ačkoliv ten bys měl mít ty, když jsi paranoidní. Byla jsem já taky? Možná. Co já vím? Tebe to stejně nezajímá. Zajímáš se o sebe. Jsi zasranej, agresivní, egoistickej, chamtivej, prolhanej a nevěrněj grázl, co si ničeho neváží. Ani vlastní mámy ne. Seš jen odpad, co se se všemi snaží manipulovat ve svůj prospěch.
Jdi do prdele.
Jdi pryč z mojí hlavy!

Mám strach.

Letní prázdniny 2016

4. september 2016 at 14:23 Diary
4.9.2016
To jako fakt? Už? To je špatnej vtip, ne?
Ok, teď už vážně.

Jou přátelé, zdravím vás! Jak jste se všichni měli? Ne, ještě nejsem mrtvá, ale nemam k tomu daleko. Jako škola mi absolutně nevadí, první den byl super, byla sranda, povedlo se mi většinu rozesmát a fakt nešlo nesmát se prvákum (opět), byla to komedie. Chlapec měl kalhoty až na žebrech, kšandy a o první přestávce na něj na chodbě čekala mamka. Jen vyšel ze třídy, ona vzala jeho tváře do dlaní a začala ho pusinkovat na čelo. Chudák prostě, s takovou nebude mít ani kamarádky, ani gf.
No nic, co se týče mého malého (bláznivého a hlasitého) já, mam se skvěle. Škola mi v tom nezabrání, všichni víme, že si dělám, co chci. Ale zodpovědně.

V posledním článku (pánbu žehnej, ten čas letí jak blázen) jsem psala něco málo o svém létě a psali jste, jestli nechci napsat víc. Rozhodla jsem se proto, že vám tu vypíšu pár zážitků. Žádné slohy to snad nebudou, nikomu se teď nic totiž nechce a já to moc dobře chápu. A co že jsem to dělala, že to byly nejlepší prázdniny ever?

Jela jsem na Rock for people do HK. Stanovala jsem. Odjela jsem na Moravu. Tancovala jako pominutá i za střízliva (dík Draude). Ochutnala Absint (no fuj). Naučila se dělat lasagne. Poprvé v životě jsem jedla vegetariánský kebab. S Drobkem si udělala dovolenou v Praze se vším všudy. Sbírala borůvky. Koupala se s kamarádkou ve vaně v plavkách. Sledovala filmy, četla knihy, pálila učebnice. Jela do Zoo. Sledovala jsem padající hvězdy. Po dvou letech viděla kamarádku na Slovensku. Potkala jsem svoje 3 fb friends. Spadla do kašny. Měla zánět močáku (z té kašny). Po x letech se dívala na Disney Channel (dávají tam sračky). Povídala si do rána s kamarádem na balkoně. 3/4 léta strávila s přítelem. Učila se twerkovat. Ok, kecam, byla to parodie. Navštívila 4 nová města. Tancovala si v dešti. Na kamarádově oslavě jsem s pobavením sledovala 150 opilých lidí. Jezdila jsem na kole. Šla si zaběhat. Potkala x youtuberů a zjistila, že mě za to kamarádka nesnáší. Hrála beerpong. Seděla jsem na zemi uprostřed Hodonínských hodů. Sprejovala jsem na vlak duhu (pšššt). Dívala jsem se na Spongeboba. Chodila spát ráno a vstávala po obědě. Vozila jsem se v nákupním košíku. Snědla jsem bráchovi lízátko. Poslala jsem plno lidí do háje. Šla do čajovny. Jela na Prauge Pride. Šla jsem na Kiss party. Zase se smála opilým lidem. Chodila v noci lesem. Obarvila si vlasy. Ztratila se v Praze a došla ke zdi Johna Lennona (aha?). Předělala jsem si pokoj. Zase. Jela na koncert Asking Alexandria. ♥ Toulala se po nocích městem. Smála jsem se, až jsem brečela. Lítala z jednoho konce republiky na druhej a zpátky. A milion dalších věcí.

A prej že to nebude sloh... No, kdo to přečetl celé, tleskám.
Doufám, že jste se měli taky skvěle a že škola vás moc nedeptá. Napište mi do komentů, co jste zažili hezkýho, pochlubte se, těším se.

Mějte se hezky a přežijte první školní pondělí.
Arrivederci.
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.