Letní prázdniny 2016

4. september 2016 at 14:23 |  Diary
4.9.2016
To jako fakt? Už? To je špatnej vtip, ne?
Ok, teď už vážně.

Jou přátelé, zdravím vás! Jak jste se všichni měli? Ne, ještě nejsem mrtvá, ale nemam k tomu daleko. Jako škola mi absolutně nevadí, první den byl super, byla sranda, povedlo se mi většinu rozesmát a fakt nešlo nesmát se prvákum (opět), byla to komedie. Chlapec měl kalhoty až na žebrech, kšandy a o první přestávce na něj na chodbě čekala mamka. Jen vyšel ze třídy, ona vzala jeho tváře do dlaní a začala ho pusinkovat na čelo. Chudák prostě, s takovou nebude mít ani kamarádky, ani gf.
No nic, co se týče mého malého (bláznivého a hlasitého) já, mam se skvěle. Škola mi v tom nezabrání, všichni víme, že si dělám, co chci. Ale zodpovědně.

V posledním článku (pánbu žehnej, ten čas letí jak blázen) jsem psala něco málo o svém létě a psali jste, jestli nechci napsat víc. Rozhodla jsem se proto, že vám tu vypíšu pár zážitků. Žádné slohy to snad nebudou, nikomu se teď nic totiž nechce a já to moc dobře chápu. A co že jsem to dělala, že to byly nejlepší prázdniny ever?

Jela jsem na Rock for people do HK. Stanovala jsem. Odjela jsem na Moravu. Tancovala jako pominutá i za střízliva (dík Draude). Ochutnala Absint (no fuj). Naučila se dělat lasagne. Poprvé v životě jsem jedla vegetariánský kebab. S Drobkem si udělala dovolenou v Praze se vším všudy. Sbírala borůvky. Koupala se s kamarádkou ve vaně v plavkách. Sledovala filmy, četla knihy, pálila učebnice. Jela do Zoo. Sledovala jsem padající hvězdy. Po dvou letech viděla kamarádku na Slovensku. Potkala jsem svoje 3 fb friends. Spadla do kašny. Měla zánět močáku (z té kašny). Po x letech se dívala na Disney Channel (dávají tam sračky). Povídala si do rána s kamarádem na balkoně. 3/4 léta strávila s přítelem. Učila se twerkovat. Ok, kecam, byla to parodie. Navštívila 4 nová města. Tancovala si v dešti. Na kamarádově oslavě jsem s pobavením sledovala 150 opilých lidí. Jezdila jsem na kole. Šla si zaběhat. Potkala x youtuberů a zjistila, že mě za to kamarádka nesnáší. Hrála beerpong. Seděla jsem na zemi uprostřed Hodonínských hodů. Sprejovala jsem na vlak duhu (pšššt). Dívala jsem se na Spongeboba. Chodila spát ráno a vstávala po obědě. Vozila jsem se v nákupním košíku. Snědla jsem bráchovi lízátko. Poslala jsem plno lidí do háje. Šla do čajovny. Jela na Prauge Pride. Šla jsem na Kiss party. Zase se smála opilým lidem. Chodila v noci lesem. Obarvila si vlasy. Ztratila se v Praze a došla ke zdi Johna Lennona (aha?). Předělala jsem si pokoj. Zase. Jela na koncert Asking Alexandria. ♥ Toulala se po nocích městem. Smála jsem se, až jsem brečela. Lítala z jednoho konce republiky na druhej a zpátky. A milion dalších věcí.

A prej že to nebude sloh... No, kdo to přečetl celé, tleskám.
Doufám, že jste se měli taky skvěle a že škola vás moc nedeptá. Napište mi do komentů, co jste zažili hezkýho, pochlubte se, těším se.

Mějte se hezky a přežijte první školní pondělí.
Arrivederci.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 4. september 2016 at 20:21 | React

Fíha, žádná slohovka, ale další skvělý článek od tebe! Jsem ráda, že sis léto užila... takovéto články se mi líbí... jasné, stručné, výstižné a ještě pobaví. Navíc to muselo být vážně skvělé léto a to je jen a jen dobře! Tak to má být. Trochu ti to závidím, protože já jsem vesměs celé léto promakala a teď mám trochu volna, než mi začne první semestr na VŠ... -_- do toho ještě sháním novou práci, protože budu studovat dálkově, takže žiju v takovém hektickém období... nevím co dřív... tolik jsem zameškala přes prázdniny, nic jsem nestihla a teď to potřebuju dohnat a... prostě nič moč :-(. Ale nedá se... snad si užiju aspoň pár dní klidu a vypnu. :D .
Docela by mě zajímal takovej pád do kašny! :D Chichi, to jsem tak vypíchla... ale celkově se mi líbí celé tvé léto. ^_^
Měj se krásně, užívej si dny i když je škola a hlavně - ať se ti daří ♥

2 Kris Kris | Email | Web | 6. september 2016 at 19:00 | React

Já se dobrovolně téměř denodenně zapatlávala od zmrzliny od hlavy až k patě (a to doslova, mívala jsem ji i ve vlasech) a to dobrovolně (byla to brigáda) :D a zbytek času jsem trávila s přítelem a lítačkama šude možně po výletech a dovolených. A škola mě zatím nedeptá, protože mi začne až příští týden! Ale jisté obavy a svírání na hrudi už mám, když na ni pomyslím.. :D

3 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 9. september 2016 at 18:22 | React

Tak to jsi měla parádní a akční prázdniny :), co se aktuálně týče začátku září, asi to zní divně, ale jsem fakt ráda, že už jsem ve škole, protože mě nevyhovoval ten letní stereotyp, když člověk neměl tolik práce a povinností, i když jsem zároveň byla všude možně a vlastně letošní prázky považuju za vůbec nejlepší. :)

4 Monica. Monica. | Web | 9. september 2016 at 22:14 | React

Nu, a teď už by se hodily jenom další dva měsíce prázdnin. Každopádně tvoje prázdniny zní úplně skvěle a přesně tak, jak bych i představovala ideální prázdniny. Muselo to být úplně skvělé! A co si budem, já si taky nestěžuju, hodně jsem cestovala a jsem nadšená ze všeho, co  jsem viděla :)

5 Anna Anna | Web | 10. september 2016 at 9:24 | React

Vidím, že ses o prázdninách nenudila a to je dobře. Jak tak koukám, tak jsem oproti tobě měla neskutečně nudný prázdniny :D.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.