January 2017

Konec špatných dní?

21. january 2017 at 23:33
Co to dělám? Já píšu článek? Lol, jak jsem se sem vůbec dostala?

Zdravím všechny zbytky zbloudilých duší, které se záhadným způsobem došouraly až na můj naprosto odepsaný blog, jež jsem tak pečlivě vedla celé dva roky a pak ho kvůli naprosté sračce musela škrtnout ze seznamu splněných přání. Ale všechny sračky se jedno musí spláchnout do hajzlu a po tomto krásném činu jsem opět zpět! Plná energie, bláznivých vzpomínek, co bych vám hrozně ráda povyprávěla, trapných klišé a úspěšných pokusů o naprosto šťastný život, který aktuálně vedu tak na 95%! Nevím, růžové brýle jsem zahodila už dávno a nějak se mi nechtělo věřit, že se mám tak dobře (až na tu angínu teď, lol), ale já se fakt mam dost dobře! Zbavila jsem se špatných lidí a ačkoliv jsem si nedala žádná novoroční předsevzetí, protože to je naprostá píčovina, držím se od začátku roku určitých bodů a očividně to dost zabírá. Štěstí kolem mě lítá jako černá srdíčka (vy si představte vaši fav barvu), takže se nebráním. Proč taky?


...Nemá to hlavu ani patu, takže to je dost podobný životu, idc...
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.