8/2/2017 - spánek s bonbonem v puse je sebevražda, pls.

8. february 2017 at 19:57 |  Thinkin' about...
Drazí a vážení občané, dneska jsem málem umřela. Zase.
Hah, tak sedím v kuchyni a zas jsem si našla chvilku na to vám sem napsat další shluk mých šílených a extrémně nadšených myšlenek. Občas jsem tak moc šťastná, že mam chuť se jen tak smát - což můžu jen a pouze, když jsem doma sama. Nechci v rodičích vzbudit podezření na nějakou psychickou poruchu, třeba úplnou (a již zmíněnou) šílenost, že jo. Zrovna mi teta plácá na vlasy barvu a z rádia křičí ACDC, jak já je miluju! Vlastně díky nim jsem si řekla, že bych mohla napsat článek. Zrovna dneska jsem ACDC totiž poslouchala v busu cestou domů ze školy, v puse jsem si převalovala bonbon a chtělo se mi nějak spinkat. Četla jsem si knihu od Kundery a víčka mi padala těžce jako kameny, takže jsem usnula. S bonbonem v puse, jak jinak. Vzbudila jsem se, až když autobus zastavoval po 40 minutách na pravidelné zastávce, a zjistila, že mi bonbon maximálně rozedřel dáseň, ale naštěstí jsem neumřela! To by bylo fakt klišé, umřít tak šťastná jen kvůli tomu, že jsem žužlala bonbon, ne?
Každopádně u dvou minulých článků mě moc potěšily vaše komentáře a totálně mě to nadchlo, takže vám moc děkuju! Jste zlatíčka. ♥
Jak zatím vypadá váš rok 2017? Já se bála, že to bude další katastrofa, ale potom jsem si řekla, že jsem schopna udělat fakt všechno, aby tohle byl nejlepší rok v mým teenage životě. A taky že jo, nic a nikdo mi nezabrání v tom, abych si tenhle rok pořádně užila. Chystáte se letos na nějaké koncerty a festivaly? Dejte mi tip, kam bych si ještě mohla koupit lístek, lol. A hlavně se smějte, svět je pak hezčí místo pro život.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 10. february 2017 at 12:43 | React

Ty jsi taky zlatíčko, jsme rádi, že jsi tady s náma ♥ a že tě nezabil bonbon v puse! (:D) Taky se mi to jednou stalo, ale já se s ním málem zadusila, což byl trošku problém. Ale jsem tady. Když nejde o život nejde o nic, že?
Můj rok 17 je zatím pěkně chaotický a šílený a modlím se, aby se to trochu uklidnilo... chci si ho užít... koncerty, výlety, prostě zážitky... snad se mi to podaří. Já se letos chystám jako každý rok do Holíče, na Slovensko - Cibula Fest, ale nevím jestli by to bylo pro tebe :-) možná taky na Votvírák, ale to se neví, je to celkem dálka od nás :D.
BTW. Občas se taky jen tak směju a někdy tak nahlas, že se rodiče nestačí divit... proto už jsem usoudila, že budu takhle šílená jen tam, kde se nikdo nebude bát, že jsem se pomátla na rozumu :D.
Smích je fakt lék... život je někdy na píp, ale to už si časem člověk fakt zvykne. Měj se, směj se ♥ a ať se ti daří! Vše - co chceš ^_^

2 Monica. Monica. | Web | 11. february 2017 at 15:27 | React

Ah, cesty domů autobusem jsou největší sebevražda! Vždycky si sednu, dám sluchátka a do minuty se mi chce neskutečně spát, jenže nemůžu, abych náhodou nepřejela zastávku :D každopádně jsme rádi, že jsi to nakonec s bonbonem zvládla a jsi stále mezi námi!
Rok 2017, ah. Sice to možná katastrofa je, ale já to beru tak nějak s nadhledem a pozitivně, takže si zatím nemám na co stěžovat (teda mám, ale dělat to nebudu! :D)

3 ScratchThem ScratchThem | Email | Web | 11. february 2017 at 22:13 | React

ACDC mám taky ráda. Já zase jednou usnula se žvýkačkou v puse (měla jsem štěstí, že jsem ji nespolkla). A určitě bys měla vyzkoušet únikovou hru - je to pecka (pokud jsi tam teda ještě nebyla)

4 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 12. february 2017 at 17:55 | React

Díkybohu, že to s tím bonbonem neskončilo hůř!...určitě bych se letos někam vydala na fesťáky, i když to moc slibně nevidím, vzhledem k nedostatku času a přípravu na vysokou.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.