March 2017

22.3.2017 - jarní lásky a nenávisti

22. march 2017 at 21:16 Thinkin' about...
Žádná skvělá nálada není nekonečná. No i tak se mám pořád dost dobře.
Ale vezměme to od začátku...

Poslouchám The Chainsmokers, což je naprosto mimo moji hudební škatulku (nebo škatulky, jak chcete), ale dost se mi líbí. Pouštím si další písničky a najednou se nacházím v textu jedné z jejich písniček. Typické, že? Jak se něčí životní situace dokáže téměř dokonale srovnat s tou vaší. Alespoň víme, že nikdy v ničem nejsme sami. Jenže co když sami zůstaneme? Možná zůstane sám někdo, koho známe, protože ho opustíme. Vyjde najevo, co dělal a dělat neměl, říkal, ale říkat neměl. Zradil, když jste mu důvěřovali, a tím zničil naprosto všechno, co jste společně vybudovali. Všechny vzpomínky se topí do tmy, všechny plány a společné sny rázem shoří jako papír. Ten člověk vám z prvu učaroval. Měli jste pocit bezpečí, když vás objímal, úsměv na tváři hned, když jste ho spatřili. A potom vám vyznal city a vás to vyděsilo, ale dalo se to společně přejít. Jenže potom vás s někým seznámil, s někým z jeho kamarádů. A vy jste si s tím kamarádem rozumněli, povídali a zjistili věci, které byste o dotyčné osobě raději nikdy nevěděli, ačkoliv jste rádi, že teď víte, na čem jste. Víte, že dotyčný se vždycky bál, že ho opustíte, až vás s někým seznámí. Měl strach oprávněně? Samozřejmě, že měl, protože mohl tušit, že lež má krátké nohy a vždycky vás doběhne, skočí vám na záda, položí k zemi, hlavu rozbije o chodník a vy budete litovat, že jste té lži někdy dali život, protože ona si teď bere část toho vašeho. A tak jste zklamaní, ale spíš naštvaní kvůli tomu, co jste se o dotyčné osobě dozvěděli. A víte, že strach té osoby byl oprávněný, protože se ji chystáte opustit. A měli byste se mít hrozně, zklamaně, smutně a vyřízeně, zrazeně a jednoduše řečeno na hovno, ale vy se máte pořád dobře. Možná je to vaší flegmatickou povahou, ale možná jste to čekali, protože minulost se opakuje, lidi se už jen málo mění a vy jim stále slepě důvěřujete, ale pořád v sobě máte jistý odstup a podvědomě máte všechno v... no... <>.
A tak se máte pořád dost dobře a jen vás mrzí, že se to muselo posrat. Ale jdete dál, protože víte, že kvůli falešným lidem netřeba se trápit. Tu energii radši vydáte na lidi, kteří vám za to stojí.

Každý klame a ten čo to nevníma, ten klame najviac.

10/3/2017 - existuje nekonečný pocit štěstí?

10. march 2017 at 11:43 Thinkin' about...
Milí kamarádíčci, tak jsem nedávno přemýšlela, jestli vůbec jde, abych byla tak dlouho spokojená a šťastná. Je možné, že si to jen namlouvám a ve skutečnosti vůbec šťastná nejsem? A tak jsem se zamyslela nad tím, co se mi v poslední době nepovedlo, co jsem zkazila, co mi nevyšlo a co dopadlo hrozně. A upřímně mi trvalo, než jsem našla tři takové věci. K mému štěstí (a smůle při hledání) to byly drobnosti, které se dají jednoduše napravit a nebo ani nestojí za řeč. Není podezřelé, že jsem už takovou (pro mě nezvykle dlouhou) dobu spokojená a šťastná uplně ve všem? Když jsem se radila se svojí nejlepší kamarádkou a její mommy - rády spolu všechny chodíme na kafe -, dozvěděla jsem se, že jsem možná jen změnila způsob přemýšlení. Následovala dlouhá rozmluva o tom, co se mohlo změnit, kamarádky mamka to všechno neuvěřitelně trefila a mě došlo, že je to obrovská změna k lepšímu. Nehledám za věcmi skrytý negativní význam, nevyhledávám zbytečnosti, nepředpokládám, že se stane něco hrozného, nemám strach z toho, že něco zkazím, protože si místo toho říkám "Tohle určitě vyjde!". A tak jsem vás sem přišla trochu povzbudit a navést vás na pozitivnější myšlení. Konec konců, je tu jaro, slunce, kytky (a alergie, lol), delší dny a lepší zážitky, spousta akcí, koncerty a festivaly, a hlavně vyhlídka brzkého léta! Tak se usmějte, nikdy to nevzdávejte a zažeňte pryč tu špatnou náladu, koblížci, protože když se nad tím zamyslíte, život vlastně vůbec neni tak hroznej.
Užijte si víkend!
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.