May 2017

1.5.2017 - růžové koruny stromů

1. may 2017 at 17:12 Thinkin' about...
Jo, zas jsem se tu pěknou chvilku neukázala. Už ani nedoufám v to, že se tu objeví nějaká návštěva, co by si četla tyhle moje kecy, ale nedá mi to a musím zase něco napsat.

Dneska je první máj, lásky čas. A dneska jsem zažila hrozně krásné ráno. Už přes měsíc se pravidelně probouzím a pravidelně usínám vedle svojí lásky, vedle přítele. Vím, měsíc není dlouhá doba, ale všechno někde začíná, ne? A dnešní ráno bylo to nejhezčí ze všech. Otevřít oči, spatřit slunce, cítit tvoje ruce na svým těle a cítit tvůj dech za krkem. Otočit se a tím tě nechtěně vzbudit, vidět tvůj úsměv a cítit tvoje rty na svých. Slyšet tvůj hlubokej hlas přející mi dobré ráno a oslovující mě "lásko". Usmát se na tebe a opřít si hlavu o tvůj hrudník. Slyšet tvůj tlukot srdce.
Kromě toho, že je dnes den lásky, je taky poslední den před mým odjezdem do Nizozemska, Lucemburska a Belgie. Nemám sbaleno, nemám vyměněné koruny za eura, nemám stažené písničky ani filmy a zítra dopoledne si letím ještě pro mobil do města, takže asi rip já? Ale nehorázně se těším. Rotterdam a Amsterdam jsou dvě města, která mám na seznamu vysněných míst už opravdu velmi dlouho, takže to bude krása, konečně je navštívit. Sice tam budu jen pár dní a budeme jezdit sem a tam, ale co na tom. Letos si s Řeckem (přezdívka pro kámoše) plníme společně tolik snů a plánujeme další, to je neuvěřitelný... A víte co? Zatím nám všechno vychází. Už 5 měsíců nám jde všechno podle plánů! NEPOCHOPIM! Ale jsem za to šťastná, kdo by nebyl? A nejhezčí na tom je, že přítel s námi cestuje taky. Naše spontánní výlety, jako třeba předevčírem do Prahy a pak do Passova, naše bezstarostnost, naše nezávislost a nulová potřeba řešit problémy, protože žádné nejsou, naše bláznovství na cestách. Je to jako mít hlavu až v těch růžových korunách stromů, zfetovat se z růžového pylu a prožívat to intenzivněji. Takovej je čas strávenej v tý naší trojce. Jen já, miláček a Řecko.
A teď musím jít, právě jsme se domluvili na další akci, achjo.
Mějte se krásně!
About Smile| Co jsem?| Bláznivá a neuvěřitelně spontánní modrooká bruneta, milující sledování mraků a noční oblohy v každém ročním období. Plná protikladů, potetovaná, s láskou k nastřelování naušnic, s piercingem. Milovnice hlasité metalové hudby, fotek, zvířat, mlhy a kouře, cestování, poznávání nových lidí, sluchátek... Ráda pomáhám, píšu úvahy, nutím lidi upřednostňovat pocit štěstí, ráda čtu a riskuju, miluju adrenalin. Jsem cílevědomá, nevadí mi jít proti davu, být jiná.

Oblíbené... Biografické a psychologické hororové knihy, filmy s tématem sexu, drog a horory, rocková a metalová hudba.
Hudba: Marilyn Manson, Asking Alexandria, Korn, Billy Talent, Bring me the horizon, ACDC, Řezník, Blink 182, Sum 41, D.R.U.G.S., Green Day, Helloween, Metallica, Linkin Park, Hollywood Undead, Nirvana, Skillet, The Offspring, Slipknot, Sodoma Gomora, The Pretty Reckless, Sleeping with Sirens, The Fray, Pipes and Pints, Pink Floyd, Bon Jovi, P.O.D., My Chemical Romance, 30 seconds to mars, Black veil brides, Foo Fighters, System of a down, Five finger death punch, Bullet for my valentine...

Hosting: ©Blog.cz | ©smile-la.blog.cz| Nekopíruj, nebo tě sní kanibal.|I love my visitors, thank you.